Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2017., 09:23   #21
Molim pripazite malo.

Quote:
Poveznice nisu zamjena za tekst. Kad stavljate poveznicu trebate ukratko napisati što se iza nje krije (naslov i/ili sažetak i/ili bitan citat). Treba biti jasno na koji način je stranica iza poveznice bitna za temu.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=66911
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 09:27   #22
Quote:
Danchy55 kaže: Pogledaj post
SDP je stranka sitnih kokošara koji čak ne znaju ni krasti, pa onda kradu na putnim nalozima i dnevnicama?!

Tu bi moglo puno naučiti od domoljuba - državotvoraca. Ti stvarno znaju kako i koliko treba krasti. Ali ne za janjetinu na magistrali.
Zaboravljaš na Linića, taj zna posao bolje od Sanadera. Na svu sreću sad je van politike.

A Saucha se izgleda gadno preračunao, nije ni pol milje kuna za baciti da bi netko prešao preko toga.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 09:27   #23
Do sada je jedino suzdržavanje od krađe razlikovalo sdp od zločinačke organizacije-zahvaljujući zokijevom kadru srušili su i tu zadnju ogradu.
sdp je gotov, a s obzirom da su godinama podržavali zokija (čast iznimkama poput Melčića) i njegove debile -nitko neće plakati
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 09:33   #24
SDP polako ali sigurno nestaje sa politicke scene. Sada im je izbijen i posljednji "adut" kojeg su imali, a koji se mogao svesti na izreku "nesposobni smo ali barem posteni". Sada se vidi da em sto su nesposobni do bola, sto su dokazali u svojem zadnjem mandatu koji je garancija da nece vidjeti vlasti narednih pola stoljeca, em su i neposteni jer takodjer kradu, lazu, muljaju i zamagljuju.

Divno je gledati kako politicki nasljednik Saveza komunista polako odlazi na smetliste povijesti.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 09:34   #25
žao mi je sauche..on je stvarno dobar dečko..
nadam se da će istina što prije izaći na vidjelo..


sdp je u rasulu totalnom..nadam se da ide ključ u bravu i potpuna revitalizacija stranke, nov početak, sa novim ljudima..jer ovo što je ostalo nije vrijedno baviti se politikom..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 09:35   #26
Jednan sugar daddy iz Remetinca će dobiti presladak poklon za Valentinovo... I onda recimo da se država ne brine i za svoje utamničene građane.

Ima da ga glođe i siše cijelu godinu.

Eto, to je SDP-ovsko "poštenje". I to od predstojnika ureda Predsjednika vlade RH

I kako kokošarski.

Trebalo bi sada pitati Hajdaša za komentar svega ovoga jer izgleda da nije bila tajnica u igri koja je maznula tu lovu kao što je on tvrdio.
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 09:46   #27
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
žao mi je sauche..on je stvarno dobar dečko..
nadam se da će istina što prije izaći na vidjelo..
i hoće li ti i dalje biti dobar dečko ako se ustanovi da je lopina?
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 09:50   #28
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
žao mi je sauche..on je stvarno dobar dečko..
nadam se da će istina što prije izaći na vidjelo..


sdp je u rasulu totalnom..nadam se da ide ključ u bravu i potpuna revitalizacija stranke, nov početak, sa novim ljudima..jer ovo što je ostalo nije vrijedno baviti se politikom..
a zašto ti ga je žao? Osim ako ga znaš osobno...

Pa prilično je jasno da je on potpisao putne naloge i podigao novac. Da li je sve zadržao ili je djelio i dalje -zaista je pitanje ali je i irelevantno na neki način. ako je i prosljeđivao novac, a s druge strane je potpisivao naloge -tada se zaista moramo zapitati i o inteligenciji dotičnoga (ili su ti ljudi u tolikom bubble-u da uopće ne percipiraju da za neke stvari možeš odgovarati...).

Ono što je isto pitanje je gdje počinje i odgovornost stranke? Mi ovdje ne govorimo o par tisuća kuna koje je jako teško uočiti, već o više od pola milijuna kuna...koje je davala tajnica po njegovom nalogu. Pa ta tajnica sigurno i priča s ljudima unutar ureda i nije da u uredima vlada omerta neke vrste. Nekako mi se sasvim nestvarno čini da ama baš nitko ne bi primjetio da se isplaćuje novac ljudima koji nisu na putu (i to uvijek istima) i da to u stranci nitko ni ne zna i ne primjeti ( i to sam vrh stranke uključujući Milanovića). Ne da mi se to ne čini vjerojatnim, već je to gotovo i nemoguće zamisliti...
denijama is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 09:50   #29
Quote:
all_or_nothing kaže: Pogledaj post
i hoće li ti i dalje biti dobar dečko ako se ustanovi da je lopina?
ako i kad se ustanovi..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 09:54   #30
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
žao mi je sauche..on je stvarno dobar dečko..
nadam se da će istina što prije izaći na vidjelo..

Dobar uhljeb i profesionalni političar, niškorist ko i njegov mentor zoki. A očito posjeduje i najraširenije hdz-ove karakteristike-ljepljive prste i lakomost
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 09:56   #31
Quote:
Netko je izgleda posauchao 40 tisuća eura #alternativnednevnice
https://twitter.com/Alex_Kolaric/sta...33209395417088 ha ha
__________________
bolja kobra u džepu nego piton u gaćama
Pulgasari is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 09:57   #32
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
ako i kad se ustanovi..
e to i je problem, koliko će im trebati da pronađu krivca.
jedan prosječan knjigovođa za 20 minuta ustanovi gdje je nestao trag lovi. ako ovo oduže na duže od tjedna, nekom bi trebala pasti glava.
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 10:03   #33
Quote:
all_or_nothing kaže: Pogledaj post
e to i je problem, koliko će im trebati da pronađu krivca.
jedan prosječan knjigovođa za 20 minuta ustanovi gdje je nestao trag lovi. ako ovo oduže na duže od tjedna, nekom bi trebala pasti glava.
pa i ne baš. ako se ne varam -ovo su bili predujmi dnevnica i isplacivali su se u gotovini. Ne mozs to pratiti.
Ako su portali u pravu i po onome što se za sada zna -Saucha je naredio tajnici izradu fiktivnih naloga, on ih je potpisao i preuzeo novac. To je sve za sada što se zna (neslužbeno). PO ovome je Saucha ziher kriv, a jedino je pitanje tko je još upleten (ako je...iako je jako teško za vjerovarti da nitko nije primjetio da nema 500.000,00 hrk)
denijama is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 10:05   #34
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
SDP polako ali sigurno nestaje sa politicke scene. Sada im je izbijen i posljednji "adut" kojeg su imali, a koji se mogao svesti na izreku "nesposobni smo ali barem posteni". Sada se vidi da em sto su nesposobni do bola, sto su dokazali u svojem zadnjem mandatu koji je garancija da nece vidjeti vlasti narednih pola stoljeca, em su i neposteni jer takodjer kradu, lazu, muljaju i zamagljuju.

Divno je gledati kako politicki nasljednik Saveza komunista polako odlazi na smetliste povijesti.
tak se govorilo i za HDZ
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 10:09   #35
Quote:
denijama kaže: Pogledaj post
pa i ne baš. ako se ne varam -ovo su bili predujmi dnevnica i isplacivali su se u gotovini. Ne mozs to pratiti.
Ako su portali u pravu i po onome što se za sada zna -Saucha je naredio tajnici izradu fiktivnih naloga, on ih je potpisao i preuzeo novac. To je sve za sada što se zna (neslužbeno). PO ovome je Saucha ziher kriv, a jedino je pitanje tko je još upleten (ako je...iako je jako teško za vjerovarti da nitko nije primjetio da nema 500.000,00 hrk)
što ne možeš pratiti?
svaki nalog mora imati naručitelja. svaka isplata je potpisana. svaki isplaćeni je došao po lovu. svaki isplatitelj mora znati kome ju je dao.

ako to istražitelji ne mogu ispratiti smrt strijeljanjem.
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 10:13   #36
Mozda je za svoju stranku krao?
Znamo da im fali...
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 10:14   #37
Sve je jako čudno, a najčudnije je da se traži pritvor. Znači ili zbog bijega, mogućnosti ponavljanja djela ili utjecaja na svjedoke.
Svašta.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 10:15   #38
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Sve je jako čudno, a najčudnije je da se traži pritvor. Znači ili zbog bijega, mogućnosti ponavljanja djela ili utjecaja na svjedoke.
Svašta.
utjecaj na okrivljenog?
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 10:16   #39
Quote:
all_or_nothing kaže: Pogledaj post
što ne možeš pratiti?
svaki nalog mora imati naručitelja. svaka isplata je potpisana. svaki isplaćeni je došao po lovu. svaki isplatitelj mora znati kome ju je dao.

ako to istražitelji ne mogu ispratiti smrt strijeljanjem.
nisi me razumio (la).

Kako sada ispada -tajnica je radila naloge po naređenju Sauche. On ih je potpisao i uzeo novce. Tu (za sada) završava kraj novca. Jedino pravo pitanje je da li je on taj novac dalje distribuirao, što bi značilo još optužnica, ili nije i sam je sve zadržao (što mi se čini prilično nevjerojatno da nitko nije primjetio...).
denijama is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 10:19   #40
Quote:
denijama kaže: Pogledaj post
nisi me razumio (la).

Kako sada ispada -tajnica je radila naloge po naređenju Sauche. On ih je potpisao i uzeo novce. Tu (za sada) završava kraj novca. Jedino pravo pitanje je da li je on taj novac dalje distribuirao, što bi značilo još optužnica, ili nije i sam je sve zadržao (što mi se čini prilično nevjerojatno da nitko nije primjetio...).
da, malo sam zbrzao.

do njega je sve lako ispratiti. hoće li on tu stati i preuzeti kompletnu krivicu na sebe ili teretiti nekog trećeg ostaje da se vidi.
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.