Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2017., 12:39   #1
Slaboumni, slabokrvni i slabovidni tjeraju iz Hrvatske sve šta vrijedi

Slaboumni, slabokrvni i slabovidni konačno otjerali Đikića.

Quote:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/z...ku/950162.aspx
lenković - moćni branitelj plagiranja

Osoba koja je dodatno uzrokovala moj znanstveni odlazak iz Hrvatske jest premijer Vlade RH, gospodin Andrej Plenković, koji me je javno i nekorektno napao u Saboru. On se javnosti predstavio kao moćni branitelj plagiranja, koji ne želi kritički pročitati činjenice i dokumente. Slučaj Barišić trebalo je riješiti prije na temelju priloženih činjenica i službenih odluka Odbora za etiku, te kao takav nije trebao biti tema neprimjerene rasprave u Saboru. U svom izljevu nadmoći nad oporbom u Saboru premijer Plenković izrijekom napada znanost, znanstvenike i Odbor za etiku u znanosti. Pri tome se gospodin Plenković služio brojnim neistinama. Njegove izjave o meni osobno su me povrijedile i zamolio sam ga da ih javno povuče. To nije učinio, te svojom šutnjom premijer Plenković šalje meni i građanima Hrvatske jasnu poruku da ništa nije vrijedno njegove pažnje osim njegovog interesa.

Od izbijanja afere Barišić izložen sam napadima vrlo sumnjivih ljudi, koji se nazivaju neprijateljskom emigracijom, žive u prošlosti i citiraju pozdrav 'Za Dom spremni'. S tim činjenicama je i sam premijer Plenković upoznat. Bojim se da neistine iznesene u Saboru i šutnja premijera Plenkovića daju poticaj tima i takvima da me još bezočnije i opasnije napadaju.

Gospodin Plenković je kao premijer Vlade RH, zbog neistina iznesenih u hrvatskom Saboru na sjednici održanoj 09.02.2017, uspio mene znanstvenika 'izbaciti' iz Hrvatske, odnosno kako se sam premijer izrazio, EKSTERNALIZIRATI preko Atlantika.
Sada na čelu države imamo slaboumne, slabokrvne i slabovidne plagijatore koji će nas u Hrvatskoj voditi u svijetlu budućnost zemlje znanja i izvrsnosti baziranu na rodijačkom dijeljenju državnih službi, poduzeća i povlaštenih penzija baziranih na plinskim bocama, a Đikići odoše.

Bravo za Đikića, dugo je i izdržao. Svako mu dobro želim, samo bih ga molio da dovrši ovo sa Barišićem, nas ovdje radi, jer očito mi sami ne možemo jer smo previše međusobno ucijenjeni. Ne zamjeram ako odustane.

Za one koji je nisu pročitali, evo besmrtne pripovijetke "Vođa" od Domanovića:
https://hr.wikipedia.org/wiki/Vođa_(pripovjetka)
Svaka sličnost je namjerna.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 12:42   #2
To je ta HDZ-ova demografska politika. Sad ne odlaze samo obični ljudi, nego i znanstvenici.

Bit ćemo najprosperitetnija europska država by Kolinda.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 12:56   #3
Kako može netko kome je prebivalište u Frankfurtu napustiti Hrvatsku? To je on već davno napravio. I kaj nisu prije 2 godine bila u modi takva melodramatična napuštanja Hrvatske preko novina, kasni za trendovima.

I zamisli koja je to povrijeđena taština, svijet ne pleše po njegovim taktovima i odmah kmečanje.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 13:09   #4
Otjeraj sve pametne pa vladaj vječno - nova adezeova krilatica.
Stvarno, uz svo ovo iseljavanje ja ne vidim kako će HDZ u budućnosti izgubit na bilo kojim izborima, sva oporba će dobivat mizerne postotke.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 13:11   #5
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Kako može netko kome je prebivalište u Frankfurtu napustiti Hrvatsku? To je on već davno napravio. I kaj nisu prije 2 godine bila u modi takva melodramatična napuštanja Hrvatske preko novina, kasni za trendovima.

I zamisli koja je to povrijeđena taština, svijet ne pleše po njegovim taktovima i odmah kmečanje.
Još da pročitaš nešto pa gdje bi ti kraj bio...e da ....al onda ne bi bio desničar.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 13:13   #6
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
I zamisli koja je to povrijeđena taština, svijet ne pleše po njegovim taktovima i odmah kmečanje.
Po tebi je bolje plesati po taktovima idiota i sačuvati njihovu taštinu od očuvanja taštine dokazanih stručnjaka u njihovim poljima?
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 13:21   #7
dokle god budete licemjerni po pitanju svih ovih stvari bit ćete dio problema, a ne rješenja.
Sad vam je jako stalo, a zapravo jedva čekate ovakve stvari samo kako bi imali materijala za prepucavanja.
Svi ste dio te iste maloumne ekipe koja se proteže od ljevice do desnice. A što je najgore mislite da ste pametniji od drugih
vojvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 13:40   #8
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Još da pročitaš nešto pa gdje bi ti kraj bio...e da ....al onda ne bi bio desničar.
A gdje bi tebi kraj bio da se oslobodiš okova plitkog ljevičarenja?

Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Po tebi je bolje plesati po taktovima idiota i sačuvati njihovu taštinu od očuvanja taštine dokazanih stručnjaka u njihovim poljima?
Najbolje bi bilo postaviti anketu, plagira li Đikić temu: teatralni odlazak iz Hrvatske uz oproštajno pismo preko medija.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 13:42   #9
Volio bi znati tko je taj "Hrvat" iz Njemačke koji je optužio Đikića.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 13:51   #10
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
A gdje bi tebi kraj bio da se oslobodiš okova plitkog ljevičarenja?....
....i dalje ustrajan u ne čitanju. Ne samo desničar....ljuti desničar. :klap:
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 14:00   #11
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Ne samo desničar....ljuti desničar. :klap:
Nema zalud takav nick
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 14:09   #12
Da ne bi netko nešto krivo shvatio, pod ovo "Slaboumni, slabokrvni i slabovidni" ne mislim na ljude sa stvarnim i ozbiljnim fizičkim manama, nego na recentnu raspravu o hrvatskom državnom vrhu i načinu na koji obnašaju svoju dužnost.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 14:10   #13
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
....i dalje ustrajan u ne čitanju. Ne samo desničar....ljuti desničar. :klap:
"Ljuti" ili "ljutiti"?
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 14:11   #14
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Volio bi znati tko je taj "Hrvat" iz Njemačke koji je optužio Đikića.
Da, bilo bi zanimljivo.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 14:15   #15
Davno je on napustio Hrvatsku...
agentRico is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 14:28   #16
Quote:
agentRico kaže: Pogledaj post
Davno je on napustio Hrvatsku...
Očito nije, jer je dolazio tu prenositi znanje, kreirati okolinu u kojoj se može oformiti istraživačka jezgra, način i kriteriji organiziranja laboratorija i verifikacije, standarda, provjerljivosti, vjerodostojnosti. Dakle, svega onoga čega je Barišić izgleda negacija.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 14:32   #17
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
"Ljuti" ili "ljutiti"?
Oba
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 14:34   #18
Dakle, ostajemo bez domaćih uglednih znanstvenika a uvažamo bosanske plagijatore!? Zvuči kao adekvatna zamjena, kao što je otprilike trula drvena grana adekvatna zamjena za izgubljenu nogu
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 14:40   #19
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Dakle, ostajemo bez domaćih uglednih znanstvenika a uvažamo bosanske plagijatore!? Zvuči kao adekvatna zamjena, kao što je otprilike trula drvena grana adekvatna zamjena za izgubljenu nogu
Ma više kao cjepanica kao zamjena za jednu moždanu hemisferu.

Ona druga hemisfera mora održavati osnovne fiziološke funkcije, uključujući čitanje sa blesimetra, govor i potpisivanje.

PS: šta fali hrvatskim plagijatorima? Šta, šta, šta?
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 14:41   #20
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Dakle, ostajemo bez domaćih uglednih znanstvenika a uvažamo bosanske plagijatore!? Zvuči kao adekvatna zamjena, kao što je otprilike trula drvena grana adekvatna zamjena za izgubljenu nogu
samo je problem kaj je i Dikic rodom Bosancina iz Uskoplja


okupirali Bosanci cistu hrvatsku znanost s obje strane, uvazene svjetske i navodne plagijatorske
posten Hrvat se ni okrenut od njih ne moze
sivi svijet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:21.