Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2017., 11:46   #1
Alkohol i žene

Polako vrijeme karnevala ulazi u svoj posljednji tjedan koji zapocinje sutra s tzv. Weibertagom (Weib bukvalno znaci zenka) i to je dan kada se zene orokavaju. Mlado, staro, pametno (?), glupo, sirmomasno ili bogato sve se orokavaju. Neke vise neke manje. To je dan kada se muskarci zakljucavaju kod kuce plaseci se da neka ne pozvoni na vrata. Neki opet muski idu u lov jer nema nista lakse nego zbariti zensku koja povraca po tebi. To je kao neka tradicija medjutim u zadnje vrijeme zene puno vise piju, a ima ih dosta koje obore i muske pod stol.
Zasto su zene postale alkoholicarke? Je li im to njihova borba dala, feminizam, elemencipacija i sl. horssitovi?

Sliku ispod otvoriti na vlastitu odgovornost:
http://www.fidele-burgfrauen-wormers...2/IMG_1842.jpg
rekao sam vam
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:12   #2
esi ti u pozadini?
u crvenoj haljini?
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:24   #3
jok..nisam ja..mene ne bi pustili jer sam maloljetan..to je Silvester i ekipa..normalno musko tu ne dolazi

nego edi..bi li ti volio da ti je zenska cool..tj. da je alkoholicarka?
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 16:00   #4
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
jok..nisam ja..mene ne bi pustili jer sam maloljetan..to je Silvester i ekipa..normalno musko tu ne dolazi

nego edi..bi li ti volio da ti je zenska cool..tj. da je alkoholicarka?
oooo daaaa
ali da pije sa samog izvora
nego kontam tis svjesti cojk
nesto kontam svedjanke
njemice
cehinje
ruskinje
sve dobre picke al alkoholicarke
jel ih to meze il alkohol ucini nako lijepim
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 17:17   #5
vidis dobro si to primjetio pa da ti strucnjak objasni
svedjanke: one ne piju svaki dan jer je alkohol skup, obicno piju petkom i onda se pije do zadnje kapi. Obicno je to dok su mladje da bi bile cool ali kasnije kad "odrastu" postane dusevna potreba jer su obicno razocaranje "sonjom" kojeg imaju pokraj sebe jer je papucar. Skandinavski feminizam. Onda izadju jednom mjesecno, dok muz cuva djecu, napiju se pa ponekad i rezervnog dragog dopeljaju kuci pa njih troje piju kavu sljedece jutro.
njemice: dosta slicnosti sa svedjankama, koje su bar ljepse dok su mladje. Mislim da prijasnje generacije nisu pile koliko ove mladje. Iako je alkohol dozvoljen kupiti tek sa 18, mogu se vidjeti i zenske osobe od 14g kako povracaju okolo.
cehinje: one imaju isti problem kao i ove nase vonabi glupace..samo je u Ceskoj doslo do slojevitijih promjena drustva u zadnjih 100g. Broj Cehinja koje se prostituiraju je medju najvisim u Europi, naravno poslije Moldavije and Co. Granica prema Njemackoj izgleda kao nicija zemlja izmedju Svedske i Finske (tzv. Haparanda) a i Ceska i Njemacka se prave da nista ne vide.
Ruskinje: Mislim da je to njihov bijeg od stvarnosti. Ako si gledao Lilja 4ever otprilike tako. No interesantno je da je to obostrano: tj. kao da je neko natjecanje ko ce se prvi napiti muski ili zenske.
Razloga zasto se pije ima puno: bijeg od stvarnosti ( na nekoliko sati), ili da bi se bilo cool (sve su kurve pa moras biti i ti), da bi osoba bila drustveno prihvacena, znatizelja itd. Ja sam apsolutno za alkohol, i s vremena na vrijeme nadrmati se, pa i nekoliko dana za redom ako se moze, ali ako je to stil zivota onda neko mora za to platiti. Jetra recimo.

Hm. Mislim da nisam odavno napisao iskreniji post.
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 18:58   #6
Ae ko musko su, nose hlace, piju, puse, gutaju. Prava tema bi trebala biti gdje je nestala zenstvenost kod zena. Muski postaju picke a zene krkani. To je sve zato sto stavljaju kokakolu u alkohol.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 19:39   #7
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
vidis dobro si to primjetio pa da ti strucnjak objasni
svedjanke: one ne piju svaki dan jer je alkohol skup, obicno piju petkom i onda se pije do zadnje kapi. Obicno je to dok su mladje da bi bile cool ali kasnije kad "odrastu" postane dusevna potreba jer su obicno razocaranje "sonjom" kojeg imaju pokraj sebe jer je papucar. Skandinavski feminizam. Onda izadju jednom mjesecno, dok muz cuva djecu, napiju se pa ponekad i rezervnog dragog dopeljaju kuci pa njih troje piju kavu sljedece jutro.
njemice: dosta slicnosti sa svedjankama, koje su bar ljepse dok su mladje. Mislim da prijasnje generacije nisu pile koliko ove mladje. Iako je alkohol dozvoljen kupiti tek sa 18, mogu se vidjeti i zenske osobe od 14g kako povracaju okolo.
cehinje: one imaju isti problem kao i ove nase vonabi glupace..samo je u Ceskoj doslo do slojevitijih promjena drustva u zadnjih 100g. Broj Cehinja koje se prostituiraju je medju najvisim u Europi, naravno poslije Moldavije and Co. Granica prema Njemackoj izgleda kao nicija zemlja izmedju Svedske i Finske (tzv. Haparanda) a i Ceska i Njemacka se prave da nista ne vide.
Ruskinje: Mislim da je to njihov bijeg od stvarnosti. Ako si gledao Lilja 4ever otprilike tako. No interesantno je da je to obostrano: tj. kao da je neko natjecanje ko ce se prvi napiti muski ili zenske.
Razloga zasto se pije ima puno: bijeg od stvarnosti ( na nekoliko sati), ili da bi se bilo cool (sve su kurve pa moras biti i ti), da bi osoba bila drustveno prihvacena, znatizelja itd. Ja sam apsolutno za alkohol, i s vremena na vrijeme nadrmati se, pa i nekoliko dana za redom ako se moze, ali ako je to stil zivota onda neko mora za to platiti. Jetra recimo.

Hm. Mislim da nisam odavno napisao iskreniji post.
koliko vidim iz tvog upisa indirektno optuzujes musku populaciju za zenski alkoholizam
sad nisam bas siguran da li su muskarci krivi ili su papuce krive za pojavu alkoholicarki
Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
Ae ko musko su, nose hlace, piju, puse, gutaju. Prava tema bi trebala biti gdje je nestala zenstvenost kod zena. Muski postaju picke a zene krkani. To je sve zato sto stavljaju kokakolu u alkohol.
zbilja ne znam sa kakvim se ti to muskarcima druzis
ne
ne
zbilja me ne interesira
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 19:56   #8
Sa Samojakim se družim :edijevanogica:
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 20:12   #9
eleme bas si nasao temu na kojoj ce te uhvatiti napadaj iskrenosti. nego moja mater u mirovini radi stvari koje nikad prije nije radila niti joj nalikuju. pocela je praviti orahovicu i visnjevacu iako kap alkohola u zivotu nije popila. i kaze ona meni: cero, evo tebi ova orahovica to ti je dobro ako te stomak bude bolio. mene stomak? stakore jedem pa me ne boli stomak.
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 20:13   #10
Quote:
pjegava i prgava kaže: Pogledaj post
eleme bas si nasao temu na kojoj ce te uhvatiti napadaj iskrenosti. nego moja mater u mirovini radi stvari koje nikad prije nije radila niti joj nalikuju. pocela je praviti orahovicu i visnjevacu iako kap alkohola u zivotu nije popila. i kaze ona meni: cero, evo tebi ova orahovica to ti je dobro ako te stomak bude bolio. mene stomak? stakore jedem pa me ne boli stomak.
onda uzmi visnjevacu
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 20:33   #11
meni je nekak groznije vidit sašivenu žensku neg mušku. žene ak baš moraju nek loču tajno, a javno pred muškima samo damski liznut digod neš, i onak, uz hranu kad je svečana prigoda ili obred sparivanja.. al fino, malo vinčeka iz male pederske čaše, ne do kraja zeksat, a onda otić napudrat nos i potegnut votku iz pljoske
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 20:38   #12
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
onda uzmi visnjevacu
to je za gejeve
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 21:07   #13
Quote:
pjegava i prgava kaže: Pogledaj post
to je za gejeve
mama ti radi gejevsko pice
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:07   #14
KZ: predivn topik za otvoriti..sta cekas?
edi: apsolutno ne..optuzujem drustvo i oni koji vladaju zapadnim sustavima koji su napravili ovce od vecine osoba..dobro vjerojatno su muskarci vecinska pripadnika sive el_eminencije ali je smisao drugacija
pjegava: a pravi li tvoja mater nesto i za stakore? i jesi li ti krenula njenim stopama..pravis li i ti neke eliksire..sigurno stavljas otrova u to
orak: sve su to drustvene norme..mada nije problem rijesen ni ako se tajno pije..

ovaj topik je otisao u drugom smijeru..htio sam zapoceti pricu sto raditi s pijanim zenama kad te napadnu..recimo ako pijano musko udari zensku po dupetu ili trci za nju..odmah se digne " i kuka i motika" ali ako zene napadaju muske kako se odbraniti od njih..mene je prije jedna znala kao iz sale udariti po dupetu i reci ..najbolje dupe na hodniku..onda sam jednom vrisnuo..a i nije bila moj tip..radi na jurosportu 90 jurona satnica..
kako mi se nesto pije
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 00:05   #15
Orak

Ne sjecam se kad sam se zadnji put posteno oblejala
Sad me sredi jedna casa...fala, necu nista nemojte me castiti
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 02:34   #16
zemske vole alkool ono kosan stasan vidme picka ipo ko mere popit ka ja , e jebiga unda uletin ja vakoj to bilo inace sad iman dicu pase kountroliran,
Aqvarujus najt klab , staklena kugla vidis jesero sasvi strana lejseri picke materine, doteranse ono armani use i nase Miso Kovac lancic oko vrata preplanijo u jebenti kase sitin , sidnes za sank i haski plavin ocima snajper koja je najgrlatija ono vrisci fak det shit , ma faaakaf , e polasko pridjes blize zavrnes rundu zani tri , one se zafale uletis ka turistasi ovo ono neznas zive i nezive duse akcent debeli seres na laktove, drz nedaj pitas najglasniju stace popit , kaze vajn , o dec fajn narucis votku ona bleji , ka staje ovo pa reklas to , aj dobro ak nemeres jac, ko nemere sta nemere i bum strusti to mala ka caj od maycine dusce, pocnes malo djuskat snjon uvatis za kuk livi desni privices vidis voli maca oko tebe, ajmo nes popit kaze aj daj votku sasan je popila , ok ej mali daj dva deci vina za sestru , gleda ona , staj ovo pa vino , reklasan votku , pa fakju stame jebes ak nemos popit nemoj narucivat jebemu , de jac popit ak ti nemeres , sta nemerem wochmi , bum strise mala dodna, au reko stote pri neupozna , pocne stiskavac , zasuja mi jezicinu ektormise migoji reko jesi hot moran drmnit ladnu pivu os iti , nego stacu, i tako otpejas na zanji sic nasadis jer nesmisju polec povracacemi po koznin siceva , posli nazoves taxi uzmesjoj iz torbice 40 keka za taksi 40 keka za cugu stosje tenkira i svi sretni, mog mislist kolko je puta zvala broj koji san joj da 967 1111 pizza, vi ken tejk jo order kekekke
pa nek piju stacuin ja
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 11:17   #17
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
...obred sparivanja..
deder pojasni
el to u par minuta ko mala tis' jebana

il je to long time od ranog popodneva do ponoći
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 16:37   #18
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
KZ: predivn topik za otvoriti..sta cekas?
edi: apsolutno ne..optuzujem drustvo i oni koji vladaju zapadnim sustavima koji su napravili ovce od vecine osoba..dobro vjerojatno su muskarci vecinska pripadnika sive el_eminencije ali je smisao drugacija
pjegava: a pravi li tvoja mater nesto i za stakore? i jesi li ti krenula njenim stopama..pravis li i ti neke eliksire..sigurno stavljas otrova u to
orak: sve su to drustvene norme..mada nije problem rijesen ni ako se tajno pije..

ovaj topik je otisao u drugom smijeru..htio sam zapoceti pricu sto raditi s pijanim zenama kad te napadnu..recimo ako pijano musko udari zensku po dupetu ili trci za nju..odmah se digne " i kuka i motika" ali ako zene napadaju muske kako se odbraniti od njih..mene je prije jedna znala kao iz sale udariti po dupetu i reci ..najbolje dupe na hodniku..onda sam jednom vrisnuo..a i nije bila moj tip..radi na jurosportu 90 jurona satnica..
kako mi se nesto pije
Kak se obraniti od pijanih zenskinja?
Lako.
Uvijek pri ruci imaj hamper vode (onaj limeni) i flasu cuge.
Ak te zaslata, polijes ju i dreknes : Oladse, uspaljence! :kikas mode:
Ak krene prema tebi mrgodna i zalivena, spusti hamper na pod i unutra stavi flasu cuge pa bjez kolko te noge nose :krezumica mode:

Molim, i drugi put.
Crnjača is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 16:51   #19
nek ide sve u pičku materinu
tema me je inspirirala da se veceras raznesem
puna mi je kapa svega
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 07:08   #20
Eleme otvori ju ti slobodno. Prokleta kokakola
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:05.