Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2017., 12:23   #81
Quote:
Extremistica kaže: Pogledaj post
Iskopala sam pvi link s googla: http://www.medicalnewstoday.com/articles/271647.php "Erect lengths average from 12 to 16 centimeters". Dakle, 13/14, ajde, malo sam fulala.

Moja statistika funkcionira puno bolje od statistike koje pisu mukarci, ili zene s malim brojem partnera iza sebe. Svakako da je neka sluzbena statistika vjerodostojnija od moje, ali vjerujem da na uzorku od 30+ muskaraca imam pravo na vlastitu statistiku. Ne, prosjecan penis nije 16cm dugacak. To sto nas mediji i muskarci lazu da je tako, to je druga prica.

Dozvoljavam da je moguce da sam imala jaaaako losu srecu. Ali nekako sumnjam.
Ajde super onda. Nisam imao pojma da sam toliko iznad prosjeka. Juhuuuuu otvorila si mi oči, ja sam super obdaren

13cm prosjek ahahahahaha nema jebene šanse
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 12:25   #82
Alat nije toliko bitan. Ja sam između 16.5 i 17 cm, a i dalje djevac.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 12:27   #83
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
Alat nije toliko bitan. Ja sam između 16.5 i 17 cm, a i dalje djevac.
Al si obdaren Do jučer bi te svrstao u prosjek, ali več danas druga priča
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 12:29   #84
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Al si obdaren Do jučer bi te svrstao u prosjek, ali več danas druga priča
Pa jbt, visok sam 190cm minimalno. Tako da. XD Ne možeš imati 2 metra i pišonju od 10 cm. Ne valja grčka zlatna proporcija.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 14:58   #85
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
Pa jbt, visok sam 190cm minimalno. Tako da. XD Ne možeš imati 2 metra i pišonju od 10 cm. Ne valja grčka zlatna proporcija.
Istina
Velik coek,pa sve veliko
Eto zasto zene vole visoke
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 15:10   #86
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Eto zasto zene vole visoke
Ne bi se baš složio s ovim. Sviđalo mi se par cura od 162 do 165, i sa svima sam imao osjećaj kao da se šečem sa klinkama po gradu.

Ali generalno, da vole visoke - ne bi bio solo.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 15:14   #87
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
Ali generalno, da vole visoke - ne bi bio solo.
Pa nije to jedini kriterij Ako si visok 190cm, a imaš 70kg, onda si mršav i izgledaš katastrofa... Ima tu još puno kriterija uz visok, ali je to kao osnovni
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 15:16   #88
Ne. Meni je svako seksualno iskustvo u načelu biti indentično bez ozbzira na suprotna tijela sa kojima sam se seksao. Nekada je bilo bolje ,a nekada lošije sa svima. Nisam primjetio da je netko imao poseban utjecaj po tom pitanju. Uglavnom su prvi seksovi bili nekako slađi.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 16:32   #89
Quote:
Extremistica kaže: Pogledaj post
Naravno da im nisam svima mjerila penis

Izmjerila sam konkretno trojici - dva su bila jako velika, jedan me uvjeravao da je 16 i kao prosjecan, na sto sam govorila da garant nema preko 13 i da je to prosjek, pa sam i dokazala. Uostalom, imam ravnalo, znam koliko je cca 12cm, a koliko 16cm.

Takodjer se moze koristiti ruka umjesto ravnala. Uzmes ga u ruku, samo glavic viri malo vani - prosjek, 12-14cm. Kad viri malo vise, to je vec dobar komad, 16-17cm. Kad ga mozes s obje ruke uhvatiti i jos uvijek mrvica viri van, to je veliki kurac od 17-19cm. Kad ga pak obuhvatis s obje ruke i jos dosta viri van, to je kurcina
aha, tako znaci
kad mi iduca ljubavnica s obje ruke uhvati spolovilo, znat cu da nije posrijedi ljubavnicki zanos i divljenje, nego obicno mjerenje
Reve is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 17:37   #90
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
Pa jbt, visok sam 190cm minimalno. Tako da. XD Ne možeš imati 2 metra i pišonju od 10 cm. Ne valja grčka zlatna proporcija.
Sad sam saznala zašto nisam srela manje primjerke.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 18:03   #91
ja se sjecam svega, a jednog tipa posebno.

ali ne, ne prizivam ga ni u sjecanju tijekom seksa s nekim drugim. nikad.
no buduci da nisam u vezi, a posebno ne u vezi u kojoj bi partner bio losiji od tog nekog kojeg se sjecam, moj odgovor bas nije nesto relevantan za temu, sori.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 21:05   #92
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
ja se sjecam svega, a jednog tipa posebno.

ali ne, ne prizivam ga ni u sjecanju tijekom seksa s nekim drugim. nikad.
no buduci da nisam u vezi, a posebno ne u vezi u kojoj bi partner bio losiji od tog nekog kojeg se sjecam, moj odgovor bas nije nesto relevantan za temu, sori.
Same. Trenutno su mi dobra sjećanja sve što imam.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 08:52   #93
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
Ne bi se baš složio s ovim. Sviđalo mi se par cura od 162 do 165, i sa svima sam imao osjećaj kao da se šečem sa klinkama po gradu.

Ali generalno, da vole visoke - ne bi bio solo.
Nije to jedini kriterij..
Ali da upadnete u oko,upadnete.
Ja sam 165cm..mome dvometrasu moji cm nisu uopće bili kriterij..

Ti govoris o svom,ja o svom iskustvu..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 14:08   #94
Da, bilo je onih vrijednih sjećanja, ali maštati o njima i razmišljati o čemu već s istima je bezveze, a i tužno. Svijet je pun vrlo zanimljivih ljudi, prošlost je prošlost...
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 14:22   #95
Quote:
Extremistica kaže: Pogledaj post
Takodjer, mozda vecina muskaraca ne zna lizati, a mozda samo imam kompliciranu picku, no samo me jedan znao dobro polizati, i to mi nedostaje i rado se toga sjetim. I zivim u nadi da ce moj trenutni pogoditi hot spot kad tad uz trud i vjezbu
Pa reci mu da radi to što ti je radio taj koji te znao polizati. Zašto čekati dal će on možda pogoditi. Pa nije to lotto
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 15:42   #96
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Pa reci mu da radi to što ti je radio taj koji te znao polizati. Zašto čekati dal će on možda pogoditi. Pa nije to lotto
extremistica je samo vrhunski trol
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 11:52   #97
Sva objektivna istrazivanja, dakle gdje duzinu nisu prijavljivali sami muskarci govore da je prosjek 13-14.
Cak su napravili istrazivanje u nekom nocnom klubu gdje su isli samo dobrovoljci i ispalo je da je duzina 14, a tu se jos uzima u obzir da su dobrovoljci zadovoljni duzinom pa su i spremni na mjerenje.
Mjerenje je obavljalo medicinako osoblje.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 12:44   #98
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Sva objektivna istrazivanja, dakle gdje duzinu nisu prijavljivali sami muskarci govore da je prosjek 13-14.
Cak su napravili istrazivanje u nekom nocnom klubu gdje su isli samo dobrovoljci i ispalo je da je duzina 14, a tu se jos uzima u obzir da su dobrovoljci zadovoljni duzinom pa su i spremni na mjerenje.
Mjerenje je obavljalo medicinako osoblje.
Je li objektivno ako ženska mjeri?
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 12:48   #99
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Je li objektivno ako ženska mjeri?
Je, ali ako mjeri na pravilan nacin.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 12:51   #100
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Je, ali ako mjeri na pravilan nacin.
Onda nisam ni bila svjesna da sam se s manjinom rukovala.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger