Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2017., 14:48   #1
veza varanja i glumljenja orgazma

Danas sam pročitala da one koje su sklone glumljenju orgazma su ujedno sklonije varati.

Zanima me vaše mišljenje. Koliko ste uopće bile u situaciji "glumiti" i zašto? Je li to nezadovoljstvo bila motivacija za prevarom?

Nemam tih iskustva pa me zanima iskustva onih koji su ih imali.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 15:22   #2
Pa ponekad to dobro dode
Narocito ako imas rudara poput joska pa je i tebi nakon 40min rudarenja vec pomalo zao rudara koji je vec na rubu nesvjestice
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 15:30   #3
nikad u životu nisam odglumila orgazam, a i ne varam. ako to ima veze jedno s drugim onda okej
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 15:49   #4
glumljenje orgazma mi je glupost iz razloga sto time sama sebe potkopavas i sabotiras orgazam. takodjer mi zvuci kao blago narusavanje povjerenja u odnosu. strasno me zanima u kojem tocno trenutku se glumi orgazam (jel on svrsio ili ne?) i iz kojih razloga?
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 21:43   #5
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Danas sam pročitala da one koje su sklone glumljenju orgazma su ujedno sklonije varati.

Zanima me vaše mišljenje. Koliko ste uopće bile u situaciji "glumiti" i zašto? Je li to nezadovoljstvo bila motivacija za prevarom?

Nemam tih iskustva pa me zanima iskustva onih koji su ih imali.
I ja sam to danas pročitala
I jedan komentar isto, više manje- znači osoba koja će lagati i glumiti orgazam ima veće šanse da će me lagati i u ostalim aspektima?

Razumijem razloge zašto bi se lagalo, ali ne vidim nikakav smisao u tome, ali baš baš nikakav smisao.
Definitivno bi bio razlog za prevaru, tako zatvorena osoba samoj sebi bi dala to pravo. To je ono kad se očekuje od partnera ovo i ono.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 00:01   #6
Nikad nisam glumila orgazam..cemu?
Koga tako zavaravam vise,sebe il njega?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 09:43   #7
Zanimljivo. Ispada da zene ne glume orgazme, a ja valjda ne znam niti jednu zenu koja ga nikad nije odglumila.

Glumila sam ih prakticki od drugog sexa pa sve do pred godinu dana. Sa svima (cast iznimkama). Zasto? Zato jer kad si mlad nemas samopouzdanja, imas poriv ugodit muskarcu s kojim se sexas, zelis mu biti najbolja, vidis da je nesretan kad ne svrsis i to pokvari cijelu vecer, samo o tome prica i bruji, umjesto da se baci na posao i vjezba. Zato sto nisi nikad svrsila s muskarcem, iako doma redovito masturbiras, pa mislis da nesto ne valja s tobom pa nastavljas glumiti jer, gle cuda, sve zene osim tebe svrsavaju samo od penetracije!! Onda napunis koju godinu, skuzis da je ok ako ne ide samo penetracijom, ali u tebi se vec razvio taj neki osjecaj da ne valjas ako ne svrsis, da ce on biti nesretan zbog toga, da ce ga mozda to ohladiti, pa glumis. I tako u krug. Zatim shvatis da si retardirana i da si zapravo trebala to svoje tesko svrsavanje koristit kao filter za debile i lazove, odrastes, upoznas normalnog covjeka kojem je stalo do tebe jednako kao i tebi do njega, kazes mu istinu, i vise ne glumis

U principu, glavni razlog zasto zene glume orgazam je manjak samopouzdanja, neznanje i strah od odbijanja/negativnih komentara/tome slicno.
Extremistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 10:48   #8
Ne bih nikad glumila.
Ne zbog njega, već zbog sebe.
To mi je u rangu debilnosti selfie štapa recimo 😀
I tako dok ona glumi, on misli da je sve ok, i ne miču se s lažnog orgazma😏 pa dolazi do varanja itd.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 11:07   #9
Pa forum nije mjerilo svih zena Extremistice.
Ako nije problem reci da glume,zasto bi bio problem reci da ne glume?
Mozda si ti imala potrebu da moras posto poto ugoditi mu,makar i glumljenjem,ali npr ja nisam..
Ako mi je los sex s nekim los je, necu ga peruskati i treptati okicama glumeci odusevljenje nekim tko je bio mlaka voda..
Bas zbog te glume, toliko njih smatra da su vrhunski jebači koji su svaku zenu spisobni dovesti do ludila..da jest,malo sutra,mozda u snovima..
Ako cu mu lagati,in ce opet jednako,ja cu opet ostat nezadovoljena,ne vidim korist u tome..bar ne za sebe..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 11:40   #10
Nisam ni ja nikad glumila.
Ne da se meni to fejkati samo zato jer netko ima problema s egom i šizit će umjesto da se malo više potrudi.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 12:55   #11
Quote:
Extremistica kaže: Pogledaj post

U principu, glavni razlog zasto zene glume orgazam je manjak samopouzdanja, neznanje i strah od odbijanja/negativnih komentara/tome slicno.

To su bile neke moje pretpostavke, ali pretpostavka ne mora biti istina. Zato sam postavila pitanje onima koje su to prošle.

Ima li žena koje nikad nisu glumile? Ima. Ni ja nisam nikada glumila, nisam imala potrebu. Je li razlog moja osobnost, partneri, fiziologija, glava ili šta već, ne znam. Uglavnom, ako sam s nekim bila u krevetu, bila sam jer sam ja to htjela, ne zbog njega. U jednoj fazi života, zbog problema u vezi, partneru sam rekla da neće ići dok ja u glavi ne posložim stvari. Napravili pauzu neseksanja mjesec dana, i onda opet sve "proradilo"

Extremistice, ako se ono što si navela odnosi na tvoje iskustvo, je li to utjecalo na vjernost u vezi?
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 12:59   #12
Quote:
Extremistica kaže: Pogledaj post
Zato jer kad si mlad nemas samopouzdanja, imas poriv ugodit muskarcu s kojim se sexas, zelis mu biti najbolja, vidis da je nesretan kad ne svrsis i to pokvari cijelu vecer, samo o tome prica i bruji, umjesto da se baci na posao i vjezba. Zato sto nisi nikad svrsila s muskarcem, iako doma redovito masturbiras, pa mislis da nesto ne valja s tobom pa nastavljas glumiti jer, gle cuda, sve zene osim tebe svrsavaju samo od penetracije!!
izvini, ali nisam imala kad mislit o tome da mu zelim biti najbolja, nego sam se seksala i bila mu najbolja, tj. bilo nam je najbolje.
u seksualne odnose nisam usla premlada, mozda je do toga
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 13:43   #13
Navodno po jednoj studiji 80% žena fejkalo orgazam bar jednom.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 15:13   #14
Ja jesam.
Sad ako je to preduvjet za varanje, mozda mi se posreci
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 15:18   #15
Ja sam probao par puta ali je to nama muškarcima jako teško tako da sam zaključio da je tako nekaj teško moguće.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 17:32   #16
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ja sam probao par puta ali je to nama muškarcima jako teško tako da sam zaključio da je tako nekaj teško moguće.
Pa i nije. Navodno postoji svršavanje bez ejakulacije pa uvjeri drugu polovicu u to.

Ne vidim nikakvu prednost glumljenju ni za xx ni za xy rod. Čak je filmska gluma po tom pitanju jako loša.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 18:43   #17
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Pa i nije. Navodno postoji svršavanje bez ejakulacije pa uvjeri drugu polovicu u to.

Ne vidim nikakvu prednost glumljenju ni za xx ni za xy rod. Čak je filmska gluma po tom pitanju jako loša.
Tako sam i rješaval to odglumljivanje kako bi mogao zasluženo se odmoriti ali užasno je to. Definitivno je nama puno teže to odglumiti. Žena samo treba malo pojačat disanje i drhturenje tijela i lakoćom to odglumi.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 18:53   #18
valjda najgluplje stvorenje na svijetu je ono koje glumi orgazme, a onda se poslije zali kako ju partner ne zna zadovoljiti
pri tome joj ne padne na pamet da on cijelo vrijeme misli da radi sve odlicno, jer jelte, zenska mu svrsava ko luda

sljedece na listi bi bilo stvorenje koje nije u stanju reci i pokazati kaj i kako voli
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 22:08   #19
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ja sam probao par puta ali je to nama muškarcima jako teško tako da sam zaključio da je tako nekaj teško moguće.
Zašto bi muškarac glumio orgazam?
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 22:20   #20
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Zašto bi muškarac glumio orgazam?
Da se odmori ,a stranka sa kojom se seksal bude sretna kaj je zadovoljila svog muškarca. Isto kao i žene. Će meni netko glumiti orgazme!? Budem onda i ja! Nije lako!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger