Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Izbori predsjednički 2005

Izbori predsjednički 2005 Mesić vs. Kosor

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 19.01.2005., 09:08   #14
baka
hakerica
 
baka Avatar
 
Registracija: Mar 2003.
Postova: 4,645
Quote:
rambi kaže:
Predsjednik pod sobom ima sefa glavnog stozera, a premijer ministra obrane... ili sam ja nesto krivo shvatila?



Nego, jeste li primijetili kako je naglo povukao hrpu obecanja iz predizborne kampanje jer, zna se koje ovlasti ima predsjednik, a za one koje je dala Kosor da ih ona moze ispuniti, jer su ona u nadleznosti vlade, ciji je ona ministar... (da njega netko ne bi pitao gdje su ispunjenja njegovih obecanja, sad kad je izabran )... zato Hrvatska jest gdje jest (disclaimer: da netko ne pomisli da sad mislim da je Hrvatska gdje jest iskljucivo zbog Mesica).
Rambica, jesi li ti slušala/gledala sva tri TV sučeljavanja? Ja jesam. I koliko se ja sjećam jedino je Kosorica na veliko trkeljala o svojim budućim potezima a koji su iskakali iz ovlasti predsjednika. Mesić baš nije.Njoj je to bilo "glavno oružje" kako je on mogao a nije, ništa učinio u proteklom mandatu.
On je POSLIJE izbora "istrčao" s onim o potpori na lokalnim izborima!
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
 



Pravila postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smajlići su On
[IMG] kôd je Off
HTML kôd je Off

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:30.


Marketing

Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger