Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 01:17   #9841
Ako je ovo onaj pacoliki belgijanac, cu da se izrigam.
kim deal is offline  
Old 21.02.2018., 09:39   #9842
Dobar glumac s (uglavnom) dobrim filmovima, al mi njegov fizički izgled ne izaziva nikakvu reakciju. Goslingast mi je zapravo, nit neš posebno valja nit izričito ne valja, a može se reć da 'ima nešto'
Inconnu is offline  
Old 21.02.2018., 20:08   #9843
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
Dobar glumac s (uglavnom) dobrim filmovima, al mi njegov fizički izgled ne izaziva nikakvu reakciju. Goslingast mi je zapravo, nit neš posebno valja nit izričito ne valja, a može se reć da 'ima nešto'
Ja goslinga ne mogu smisliti, al ovaj mi je
Pegi B. is offline  
Old 22.02.2018., 02:23   #9844
Ja pomamu za goslingom razumijem, ali osobno sam ravnodušna. Nije mi iritantan, što je plus al ne izazva neku reakciju bas. Isti đir mi je ko i Reynolds, s time da Reynolds ima kul zivot, zgodnu ženu i super smisao za humor, za Goslinga ne znam.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 23.02.2018., 09:25   #9845
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Kakav je to gore pederko iz BB?




Užas. Mlađa verzija Stanford Blatcha iz SATC-a.....
Tempion is offline  
Old 23.02.2018., 10:13   #9846
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Zecna, kakav ti je ovaj mali Juraj iz Big Brothera? Nekako mi tvoj tip. Ne mogu linkat preko moba, ako ima koja dobra dusa, neka zalijepi fotku.
Eh? Gzeno, to mene pitaš? (ok..mislim da sam jedina Zečina, pa valjda onda da) ne gledam bb..ček da vidim ovo linkano..ew? Noup, zaboga.
Izgleda ko velika mišetina, što ti je
Ne volim ogromne dugačke koščate nosine, nikako nikako, ni uglate glavurde, a ovog djetića i ušesa malo jebu.
Gzeno..jel me ti to prckaš

Fassbender može uvijek, tho.


Quote:
kim deal kaže: Pogledaj post
Ako je ovo onaj pacoliki belgijanac, cu da se izrigam.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 24.02.2018., 01:52   #9847
Quote:
Tempion kaže: Pogledaj post
Užas. Mlađa verzija Stanford Blatcha iz SATC-a.....
Gledam fotku i cijelo vrijeme si mislim na koga me to podsjeca a kad ono na Carrieinog gay frenda
Bolji je sa duzom kosom no i tad mi vise dodje ko neki medvjedic,opce ga nemrem dozivit ko nekog frajera...
ZOU is offline  
Old 24.02.2018., 11:32   #9848
Quote:
ZOU kaže: Pogledaj post
Gledam fotku i cijelo vrijeme si mislim na koga me to podsjeca a kad ono na Carrieinog gay frenda :ro fl::ro fl:: s
.
Isuse, vrištim Ali totalno :klap: Te okice Kak ja to nisam primjetila ranije
Luxxy is offline  
Old 24.02.2018., 13:27   #9849
De onak ne. Cuj stanford blach. Ako nista
Lija ga sije sa pola metra visine i 30 kila zive vage
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 25.02.2018., 01:33   #9850





http://ohvasparetime.tumblr.com/post...-and-erik-joel
yay is offline  
Old 25.02.2018., 11:53   #9851
On defintivno,prije mi nije bio nešto ali otkad sam ga gledala u AC mi je predobar.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Old 25.02.2018., 15:48   #9852
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
On defintivno,prije mi nije bio nešto ali otkad sam ga gledala u AC mi je predobar.
Meni se i prije svidio jer sam ga vidjela u jednom filmu. Sinoć sam baš gledala prvi put tu seriju, i bože kako je taj lik zgodan , odmah sam ga morala staviti ovdje na temu.

yay is offline  
Old 25.02.2018., 15:50   #9853
Ovaj gore ima ono nešto
Mističan je.

Edit: Sad sam googlala
https://upload.wikimedia.org/wikiped...cropped%29.jpg

Tu me podsjeća na zidara iz Big Brothera tako da povlačim sve što sam rekla

tirkizno is offline  
Old 25.02.2018., 15:55   #9854
Jel ovaj gore bio u novom Robocopu pred par godina?
Dobar
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 25.02.2018., 16:23   #9855
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Ovaj gore ima ono nešto
Mističan je.

Edit: Sad sam googlala
https://upload.wikimedia.org/wikiped...cropped%29.jpg

Tu me podsjeća na zidara iz Big Brothera tako da povlačim sve što sam rekla

Vjeruj mi, slika vara u njegovom slučaju, u pokretu je skroz drugačiji. Visok, prezgodan, glas mu je također sexy. Od sinoć ga gledam u seriji Altered Carbon i tu je tako dobar da je teško opisati :klap:

https://www.youtube.com/watch?v=crMls6f_IlQ

edit: bio je u Robocopu , taj film nisam gledala. Gledala sam ga u Run All Night
yay is offline  
Old 25.02.2018., 16:49   #9856
^ ma sad mi se ovo googlanje zapečatilo i moš ga hebat
tirkizno is offline  
Old 26.02.2018., 11:33   #9857
Settu iz Krankšvestera.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 26.02.2018., 14:05   #9858
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ja pomamu za goslingom razumijem, ali osobno sam ravnodušna. Nije mi iritantan, što je plus al ne izazva neku reakciju bas. Isti đir mi je ko i Reynolds, s time da Reynolds ima kul zivot, zgodnu ženu i super smisao za humor, za Goslinga ne znam.
E vidiš, kod mene je obrnuto. Ryan Reynolds mi je izrazito iritantna ličnost i ima mi užasan unjkavi glas i šrot filmove, Ryan Gosling mi djeluje simpatično i ima bolje uloge (ne sve, snimao je i on sranja tipa The Notebook, ali definitivno manje smeća od ovog drugog). I svaka mu čast za žitarice
I jednom i drugom su žene bez veze

Ovaj mali iz BB izgleda kao dijete, samo mu čokolino fali

Matthias Schoenaerts mi djeluje tupo.

Jamie Dornan baš ima neki šteneći pogled, teško da on jebe. Žestoko.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 26.02.2018., 16:13   #9859
Shvacam pomamu za Goslingom,bas ima "ono nesto",neki seksipil. I djeluje mi dosta inteligentno. Zena mi pari ko neka glupaca doduse reynolds mi je strasno simpa i on i blake su super par i iako je objektivno zgodan tip,nije mi nesto napet

Dornan mi je bio najnapetiji u "the fall" nije mi za greya,taj srneci pogled mi se ne uklapa u sliku ultramega jebaca. Na primjer Turner bi tu legao ko samar budali
ZOU is offline  
Old 26.02.2018., 19:31   #9860
Zidane

Pegi B. is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:57.