Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Pogledaj rezultate ankete: Zaslužuje li Trump Nobelovu nagradu za mir?
Da 55 35.03%
Ne 102 64.97%
Glasovatelji: 157. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 15:43   #461
Talking

Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
MA kuzis li ti da se mora dopustiti svima, a muslimansko klanjanje traje dulje od 2 sec koliko treba igracu da se prekrizi. To ce usporiti ulazak igraca na teren sto onda povlaci druge probleme.
Ne mozes dopustati jednima, a drugima ne.
Pa nijedan igrač neće ztek tako uletjeti u teren, mora se zagrijati, a to traje. Dakle, onda ima vremena i za klanjanje.

A intenzivno klanjanje je dobro i za razgibavanje i zagrijavanje.
ruka-slave is offline  
Old 02.10.2017., 15:45   #462
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Pa nijedan igrač neće ztek tako uletjeti u teren, mora se zagrijati, a to traje. Dakle, onda ima vremena i za klanjanje.

A intenzivno klanjanje je dobro i za razgibavanje i zagrijavanje.
Pa i klanjaju sve cesce, ali kod zabijenog gola, a onda su i onako male pauze za : veselje, klanjanje, krizanje... i svi sretni.
Kakaa je vodio molitvu na terenu prije utakmica reprezentacije, vrlo upecatljivu. To su mu zabranili jer je bilo malo previse, ali nije se bas obazirao na zabrane... ne znam je li jos to cini.
Prije svake utakmice klekne i pomoli se, a prije samog ulaska na teren se prekrizi.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 02.10.2017., 15:55   #463
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Pa i klanjaju sve cesce, ali kod zabijenog gola, a onda su i onako male pauze za : veselje, klanjanje, krizanje... i svi sretni.
Kakaa je vodio molitvu na terenu prije utakmica reprezentacije, vrlo upecatljivu. To su mu zabranili jer je bilo malo previse, ali nije se bas obazirao na zabrane... ne znam je li jos to cini.
Prije svake utakmice klekne i pomoli se, a prije samog ulaska na teren se prekrizi.
Vidim da Kaka pod zadnje igra za Orlando City. Ne znam jel još moli, ali onda imamo da za istu stavr onaj trener biva otpušten i kažnjen, a Kaka ne. Što, Kaka previše zarađuje da bi ga se kaznilo?
ruka-slave is offline  
Old 02.10.2017., 16:11   #464
https://www.infowars.com/leftist-tea...egas-massacre/

"Leftists Celebrate “White Trump Supporters” Being Killed in Las Vegas Massacre
Despicable reaction to America’s deadliest mass shooting ever"

Nevjerovatno je kakvih sve debila ima i još rade u prosvjeti.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.

Zadnje uređivanje Bubochka : 02.10.2017. at 16:54.
Bubochka is offline  
Old 02.10.2017., 16:30   #465
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Vidim da Kaka pod zadnje igra za Orlando City. Ne znam jel još moli, ali onda imamo da za istu stavr onaj trener biva otpušten i kažnjen, a Kaka ne. Što, Kaka previše zarađuje da bi ga se kaznilo?
Mislim da je tu najveca razlika u tome sto je trener javni sluzbenik, zaposlen od strane okruga, grada ili koga vec, dok je Kaka nesluzbena osoba, radnik u nekom klubu/drustvu/firmi. To je ipak dosta znacajna razlika, pravno gledano.

To je tamo npr dosta znacajna razlika kod serifa i sefa gradske policije. Serif je biran od gradjana i nitko mu ne moze nista, osim ako ga politicki ne opozovu, dok je sef policije zaposlenik grada, i gradski oci ga mogu otpustiti maltene kad god pozele.
 
Old 02.10.2017., 16:49   #466
Quote:
alh84001 kaže: Pogledaj post
Mislim da je tu najveca razlika u tome sto je trener javni sluzbenik, zaposlen od strane okruga, grada ili koga vec, dok je Kaka nesluzbena osoba, radnik u nekom klubu/drustvu/firmi. To je ipak dosta znacajna razlika, pravno gledano.
Tocno, pod Prvim Amandmanom je bitno da li je ustanova u pitanju javna ili privatna.

Po istom principu privatna katolicka skola moze zahtijevati od svojih studenata da se pomole svaki dan prije i poslije nastave, dok javna ne moze.
Atticus Finch is offline  
Old 02.10.2017., 16:53   #467
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post


a što misliš kako će se to riješiti? uhititi će ih, dovući vodene topove na stadione, što?
Ukoliko krse neku stavku u ugovoru klecanjem, mogu ih otpustiti. Ukoliko ne (sto je za pretpostaviti), mogu im ne obnoviti ugovor iduce godine jer nije da igraci imaju pravo na obnavljanje ugovora. To je svakako jedan nacin da se to rijesi.

Ne pratim football, ali koliko znam, to se i dogodilo Kaepernicku; klub mu nije obnovio ugovor a nitko ga drugi nije htio uzeti. Njegova je sportska karijera (bar koliko je meni poznato) manje-vise zavrsena, ne igra ni za koga, a ni nece kako stvari stoje.
Atticus Finch is offline  
Old 02.10.2017., 17:19   #468
Fox sport vise nece pokrivati izvodenje himne prije utakmice.

https://www.yahoo.com/news/fox-sport...093323656.html
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 02.10.2017., 18:25   #469
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Fox sport vise nece pokrivati izvodenje himne prije utakmice.

https://www.yahoo.com/news/fox-sport...093323656.html
I sta kad bude TD i umjesto skakutanja proslave to tako da se svi poredaju i kleknu, dovoljan je i ovaj koji ga je postigao, prekinut ce prijenos?
dokle-vise is offline  
Old 02.10.2017., 19:27   #470
Quote:
dokle-vise kaže: Pogledaj post
I sta kad bude TD i umjesto skakutanja proslave to tako da se svi poredaju i kleknu, dovoljan je i ovaj koji ga je postigao, prekinut ce prijenos?
To nije himna, pa ljude nece biti nimalo briga. Ali tu bi bilo zanimljivo vidjeti NFL, koji je vec kaznjavao igrace zbog neprimjerenih proslava TD-ova (ne politickih istupa, vise cirkusiranja), hoce li i ovo proglasiti neprimjerenim ili ce to biti dozvoljeno.
 
Old 04.10.2017., 09:38   #471
ljudi, kaj je to sa mailovima od ivanke i kushnera?

kaj su ponovili hilarin grijeh, koristili privatne mailove za poslove white house?

"USA Today reports that “Javanka” moved their accounts just days before reports began to emerge last week about the couple’s use of at least one private email account. It was later revealed that the couple has their own private domain — not just private addresses."

"On Monday, Politico reported that they had used a third joint account in relation to White House business, and “hundreds” of emails had been sent to it. The revelation came on the back of scrutiny from both the House Oversight Committee and Senate Intelligence Committee in response to that reporting."

ukratko, otkriveno je da imaju privatne mailove i da koriste zajednički račun u vezi s poslovima bijele kuće, a na kojeg je poslano do sada stotine mailova..


"Renato Mariotti, a former federal prosecutor, told USA Today that while the emails Kushner and Trump sent and received could well have been innocuous, locating them on computers run by the Trump Organization “certainly creates the appearance of potential impropriety.” It also raises questions about who at the Trump Organization could have access to the emails."

javanka
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 05.10.2017., 15:06   #472
I onda je Trump neki rasist i sl.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...62&oe=5A3DFFC9

__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Old 06.10.2017., 11:43   #473
Nešto se sprema, Trump, koji je poznat po tome da ne može kontrolirati svoje impulse u ovom slučaju ne može izdržati pa mora reći da on zna nešto što puk ne zna, ili opet trkelja samo da bi privukao što više pažnje, ili naprosto u maniri reality showa najavljuje što je u slijedećoj epizodi ... ne znam ...

Sve u svemu na večeri sa vojnim vrhom rekao je:

Trump at dinner with military commanders cites 'calm before the storm'

I onda naravno:

Reporters asked if the storm was related to Iran or ISIS.

Trump replied: "We have the world's great military people in this room, I will tell you that. And uh, we're gonna have a great evening, thank you all for coming."

When asked again what he meant, Trump said only: "You'll find out."


Tako da, sprema se oluja, to sam htjela reći ....
__________________
Cherie is offline  
Old 06.10.2017., 12:31   #474
Quote:
Cherie kaže: Pogledaj post
Nešto se sprema, Trump, koji je poznat po tome da ne može kontrolirati svoje impulse u ovom slučaju ne može izdržati pa mora reći da on zna nešto što puk ne zna, ili opet trkelja samo da bi privukao što više pažnje, ili naprosto u maniri reality showa najavljuje što je u slijedećoj epizodi ... ne znam ...

Sve u svemu na večeri sa vojnim vrhom rekao je:

Trump at dinner with military commanders cites 'calm before the storm'

I onda naravno:

Reporters asked if the storm was related to Iran or ISIS.

Trump replied: "We have the world's great military people in this room, I will tell you that. And uh, we're gonna have a great evening, thank you all for coming."

When asked again what he meant, Trump said only: "You'll find out."


Tako da, sprema se oluja, to sam htjela reći ....
Nekada bi rekao da je to vjerojatno, ali sada u to cisto sumnjam i mislim da lupeta ili se hrabri ( a i njih takoder ) jer Rusija uzima BI, a on po tom pitanju moze twittat.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 06.10.2017., 13:14   #475
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Nekada bi rekao da je to vjerojatno, ali sada u to cisto sumnjam i mislim da lupeta ili se hrabri ( a i njih takoder ) jer Rusija uzima BI, a on po tom pitanju moze twittat.
Eto što znači izgubiti svaki kredibilitet. Zbog prevrtljivosti, nedosljednosti i nabrijanog tvitanja bez pokrića - njegova riječ ne vrijedi ništa.

Nedavno je
napisao na tviteru:

I told Rex Tillerson, our wonderful Secretary of State, that he is wasting his time trying to negotiate with Little Rocket Man...

Save your energy Rex, we'll do what has to be done!


Javno je poručio da je pregovaranje gubitak vremena. WTF? Je li to stvarno misli da je samo vojna opcija riješenje problema NK ili se infatilno na svjetskoj pozornici igra good cop/bad cop krimi serije.

U svakom slučaju neodgovorno i neprimjereno, nadam se da samo govori pizdarije, ako misli to što izgleda da misli i namjerava to što se čini da namjerava - ono .... bez teksta sam ... užas ....
__________________
Cherie is offline  
Old 06.10.2017., 13:29   #476
Quote:
Cherie kaže: Pogledaj post
Eto što znači izgubiti svaki kredibilitet. Zbog prevrtljivosti, nedosljednosti i nabrijanog tvitanja bez pokrića - njegova riječ ne vrijedi ništa.

Nedavno je
napisao na tviteru:

I told Rex Tillerson, our wonderful Secretary of State, that he is wasting his time trying to negotiate with Little Rocket Man...

Save your energy Rex, we'll do what has to be done!


Javno je poručio da je pregovaranje gubitak vremena. WTF? Je li to stvarno misli da je samo vojna opcija riješenje problema NK ili se infatilno na svjetskoj pozornici igra good cop/bad cop krimi serije.

U svakom slučaju neodgovorno i neprimjereno, nadam se da samo govori pizdarije, ako misli to što izgleda da misli i namjerava to što se čini da namjerava - ono .... bez teksta sam ... užas ....
Ne namjerava on nista. Niti ga vise itko shvaca ozbiljno, a tu ukljucujem i rocket mana.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 06.10.2017., 13:36   #477
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Ne namjerava on nista. Niti ga vise itko shvaca ozbiljno, a tu ukljucujem i rocket mana.
Što dovodi do logičnog pitanja: tko je za "volanom"?
__________________
Cherie is offline  
Old 06.10.2017., 13:45   #478
Quote:
Cherie kaže: Pogledaj post
Što dovodi do logičnog pitanja: tko je za "volanom"?
Ukljucen je auto pilot.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 06.10.2017., 16:34   #479
Facebook ne može potvrditi navode političara da su Rusi utjecali na izbore.

Quote:
Facebook Cut Russia Out of April Report on Election Influence
https://www.wsj.com/articles/faceboo...nce-1507253503
Prije toga majmuni sa passwordima PASSWORD izrazili nezadovoljstvo što Twitter isto to ne može potvrditi.
Quote:
Democrats rebuke Twitter for 'frankly inadequate' response to Russian meddling.
https://www.theguardian.com/technolo...n-interference
Korporacije koje su agitirale za Killary to ne mogu potvrditi, a su uvjeravale da je bilo (hakerskog) utjecaja. Kaj je najbolje kokoši ne mogu niti objasniti kako se provodilo (nepostojeće) hakiranje

F*ckin dumb

PS. Uz otkrivanje činjenice da je SAD sponzor alqaede na BI i Kavkazu te pomagač ISILu, sad se polako otkriva da se lagalo o ruskom utjecaju na izbore. Još da se samo otkrije istina o srušenom avionu i klupko će biti potpuno odmotan.
Blinko Black is offline  
Old 06.10.2017., 23:36   #480
Quote:
Cherie kaže: Pogledaj post
Nešto se sprema, Trump, koji je poznat po tome da ne može kontrolirati svoje impulse u ovom slučaju ne može izdržati pa mora reći da on zna nešto što puk ne zna, ili opet trkelja samo da bi privukao što više pažnje, ili naprosto u maniri reality showa najavljuje što je u slijedećoj epizodi ... ne znam ...

Sve u svemu na večeri sa vojnim vrhom rekao je:

Trump at dinner with military commanders cites 'calm before the storm'

I onda naravno:

Reporters asked if the storm was related to Iran or ISIS.

Trump replied: "We have the world's great military people in this room, I will tell you that. And uh, we're gonna have a great evening, thank you all for coming."

When asked again what he meant, Trump said only: "You'll find out."


Tako da, sprema se oluja, to sam htjela reći ....
U večernjem ovo

Quote:
Trump: SAD će se povući iz nuklearnog sporazuma s Iranom

Trump je vrlo otvoreno Iran optužio da u djelo ne provodi “duh sporazuma” i kako SAD, prvenstveno zato što nije u skladu s američkim sigurnosnim interesima, više ne želi biti dio toga sporazuma. Sve se to zbilo za vrijeme sastanka Donalda Trumpa s vodećim američkim vojnim i obrambenim dužnosnicima kojima je kazao kako su onu upravo u tom trenutku “svjedoci zatišja pred jako veliku buru”.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/trum...iranom-1199356 - www.vecernji.hr

Valjda je i onima (nama) koji su ga mistificirali sada već jasno da je lik jednostavno budala
__________________
Exorbitant Prices Must Diminish
narog is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:07.