Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2013., 07:50   #81
Quote:
hazzarder kaže: Pogledaj post
zašto se ne bi dobitnici javno objavili?ako mogu ameri, škoti,... sa malo većim iznosima možemo i mi sa sićom koju ljudi ionako potroše za 7 dana na dugove, kuću, auto, skuter, plazmu i par odlazaka u supermarket i nastave živjeti ko da se ništa nije desilo

ne igram ništa, ali sam igrao nekada davno. uplaćivao sam 70 kombinacija jednog izvrsnog sistema i dobivao svako kolo povrat plus uplatu za slijedeće i onda je stalo nakon 5 kola pa sam krenuo u minus i prestao odmah bez strpljenja za mogući obrat.

pitanje: zašto SVE kladionice dopuštaju uplatu za sva lota? pa zar se ne može desiti da ljudi dobe i odnesu im na temelju uplata od par milja kuna dobitke i do desetak milja kuna? ili oni znaju da nitko neće dobiti jer se to šalje u bazu i namještaju kombinacije? zvuči kao teorija zavjere ali nije posve isključivo.
Anonimnost dobitnika je u interesu igrača, btw. ovdje je bio jedan dobitnik koji se bojao da ga ne provale i uz svu anonimnost. A što se tiče ovog drugog, da znaju da teško da će netko dobiti ali ne zbog namještanja nego zbog osnova matematike

Baš gledam, dobio sam 60,56 kn na eurojackpotu a možda je namještaljka, imao sam pravo dobre brojeve za jackpot
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 08:08   #82
Imao sam i ja prva 2 kola zaredom dobitke na EurojJP od 60tak kn,sto nikako ne umanjuje mogucnost manipuliranja s glavnim zgoditkom HL.
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 10:57   #83
a čuj ak želiš situaciju kao Tomašić-ka onda samo naprijed

btw. gledam uplate i sve su manje i manje iako je iznos ubitačan za naše prilike. Prije par godina na ovu svotu bile bi uplate reda 10-tak milijuna kuna a sad jedva prelaze 2 milje kuna. Nikakvo čudo što sedmica nije izvučena dugo vremena.
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 00:40   #84
čovjek bi pomislio da je namješteno ali ako prvi tjedan nije nitko pogodio sve brojeve onda to otpada

http://lotostatistika.rs/zanimljivos...ojevi-na-lotu/
kaj_znachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 02:00   #85
Quote:
kaj_znachi kaže: Pogledaj post
čovjek bi pomislio da je namješteno ali ako prvi tjedan nije nitko pogodio sve brojeve onda to otpada

http://lotostatistika.rs/zanimljivos...ojevi-na-lotu/

Verovatnoća da se tako nešto dogodi je 1:4,2 miliona, izjavio je matematičar Mihail Konstantinov i dodao da to ipak nije nemoguće

za jedno izvlacenje 1:4,2 milijuna, za dva zeredom je to vec 1:17.640.000.000.000... Jasno, niti to nije moguce...
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 15:15   #86
svaki put, kad se izvlače brojevi, postoji jednaka vjerojatnost da se izvuku brojevi 1, 2, 3, 4, 5, 6 i 7 ili 3, 15, 21, 24, 32, 36 i 39.
Šansa da se dvaput zaredom izvuku isti brojevi je mala, ali ipak postoji.
Ne kažem da nije bilo namješteno, ali...
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 20:16   #87
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
za jedno izvlacenje 1:4,2 milijuna, za dva zeredom je to vec 1:17.640.000.000.000... Jasno, niti to nije moguce...
Edit: Nije nemoguce...
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 07:26   #88
i što ćemo sad, izvućena sedmica
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 07:40   #89
Ako igraš online dali ti u slučaju dobitka jackpot-a po defaultu isplačuju na online račun ili treba dodatna identifikacija?
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 07:41   #90
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
i što ćemo sad, izvućena sedmica
Za tu siću ispod 10 mil. eura ni ne igramo
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 09:22   #91
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Ako igraš online dali ti u slučaju dobitka jackpot-a po defaultu isplačuju na online račun ili treba dodatna identifikacija?
Meni isplaćuju direkt na online račun (za dobitke na četvorkama i petice sam siguran da isplaćuju na online račun , za ostale nemam pojma) bez ikakvih daljnih provjera
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 16:04   #92
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Ako igraš online dali ti u slučaju dobitka jackpot-a po defaultu isplačuju na online račun ili treba dodatna identifikacija?
a ti se to spremas dobit Jackpot ??
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 16:15   #93
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
a ti se to spremas dobit Jackpot ??
Ništa nas ne smije iznenaditi Ma samo me zanimalo jer je bilo govora o anonimnosti.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 21:45   #94
Iskreno i da ne glumatam... Moj je brat (doslovni brat i živi na Viškovu pored Rijeke), uredno dobio nekih 75 000 kn (+/- koja kuna) i automobil... To je bilo na temelju onog dodatnog broja na loto listiću...

Dakle, čuo se sa HL-om, ugovorili su nadnevak preuzimanja vozila i svega što se tiče isplate dobitka... Kada su to uglavili, pojavio se u Zagrebu, porez je udredno riješen (plaćen), a on je sa čistim vozilom + preostalim dijelom gotovine isplaćene na tekući račun uredno stigao na riječko područje...

Garažirao je vozilo, no kako od ranije ima Toyotu Corollu sa ugrađenim plinom, nije mu se više zafrkavalo sa novim vozilom, te je isto prodao u roku od mjesec dana (nakon dovoza istog na riječko područje), čovjeku s područja Imotskog...

Dakle, na primjeru mojeg brata, mogu reći kako nije bilo niti jednog jedinog problema po pitanu isplate dobitka... Pače!
flumen-day is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 22:48   #95
Meni su nejasni ljudi, da budem blag, koji igraju igre na srecu, iz tjedna u tjedan, mjesec u mjesec , godinama.
Čak mogu shvatiti ove koji se klade na nesto - na konja , nogomet, tenisaca , ajde tu moze biti nekakvog znanja, to jos ima smisla nekakvog - ali kladiti se na random brojeve?A matematika je egzaktna?

Objasnjenje skoro svima ima je : pa netko pusi, netko tanka auto, netko ide u kinu, ja igram loto.To mi je ono..

ps
ne podrzavam kladenje nikakvo, sve je to opijum za narod, da je drug Marx tu sve bi to po kratkom postupku

Opcenito, neznam dal postoji neka dubinska analita, ali me zanima IQ vrijednost prosjecnog igraca igara na srecu, posebno tih lutrija.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 10:07   #96
Opusti se, to je jebena igra. Isto ka i kad platiš žetone za biljar. Igraš igru.
__________________
Ne davaju perme vise. I'm out :W
Capt Midnight is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 10:33   #97
Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post
Meni su nejasni ljudi, da budem blag, koji igraju igre na srecu, iz tjedna u tjedan, mjesec u mjesec , godinama.
Čak mogu shvatiti ove koji se klade na nesto - na konja , nogomet, tenisaca , ajde tu moze biti nekakvog znanja, to jos ima smisla nekakvog - ali kladiti se na random brojeve?A matematika je egzaktna?

Objasnjenje skoro svima ima je : pa netko pusi, netko tanka auto, netko ide u kinu, ja igram loto.To mi je ono..

ps
ne podrzavam kladenje nikakvo, sve je to opijum za narod, da je drug Marx tu sve bi to po kratkom postupku

Opcenito, neznam dal postoji neka dubinska analita, ali me zanima IQ vrijednost prosjecnog igraca igara na srecu, posebno tih lutrija.
Čovjek je u svojoj prirodi kockar nije za iščuđavanje.

Netko se kocka dižući doživotne kredite sa promjenjivom kamatom vezane valutnom klauzulom nadajući se pozitivnom ishodu, a netko ide konkretno staviti na konja 100kn ili odigrati random brojeve lota...
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 07:26   #98
Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post
Meni su nejasni ljudi, da budem blag, koji igraju igre na srecu, iz tjedna u tjedan, mjesec u mjesec , godinama.
Čak mogu shvatiti ove koji se klade na nesto - na konja , nogomet, tenisaca , ajde tu moze biti nekakvog znanja, to jos ima smisla nekakvog - ali kladiti se na random brojeve?A matematika je egzaktna?

Objasnjenje skoro svima ima je : pa netko pusi, netko tanka auto, netko ide u kinu, ja igram loto.To mi je ono..

ps
ne podrzavam kladenje nikakvo, sve je to opijum za narod, da je drug Marx tu sve bi to po kratkom postupku

Opcenito, neznam dal postoji neka dubinska analita, ali me zanima IQ vrijednost prosjecnog igraca igara na srecu, posebno tih lutrija.
To nije način stjecanja novca nego kao što je netko već napisao igra tj. zabava.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2013., 09:46   #99
Quote:
flumen-day kaže: Pogledaj post
Iskreno i da ne glumatam... Moj je brat (doslovni brat i živi na Viškovu pored Rijeke), uredno dobio nekih 75 000 kn (+/- koja kuna) i automobil... To je bilo na temelju onog dodatnog broja na loto listiću...
Dakle, na primjeru mojeg brata, mogu reći kako nije bilo niti jednog jedinog problema po pitanu isplate dobitka... Pače!
hebeš 75 kila kuna i auto.
nas zanimaju dobitnici jack pota koji su redovito anonimusi - odnosno tu i tamo se pojavi neki, kao jedan gospon iz miroševca koji je svima dao do znanja da je dobio pare - naime čovjek uredio kuću pic pic i uložio u bagere ili viličare - nisam ziher u što.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2013., 17:52   #100
Isplaćuju se Jackpoot dobici, ali kad se dođe na razgovor sa HL-om, u takvim okolnostima najčešće sa predsjedikom/icom uprave, tada biraš, hoćeš li da budeš anoniman ili hoćeš to javno obznaniti.

A vi sada razmislite da dobijete neke milijune bili to razglasili na sva zvona ili bi to zadržali za sebe.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:33.