Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Europska unija

Europska unija Ujedinjeni u različitosti

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 10:59   #5381
http://www.focus.de/panorama/welt/na...d_7883827.html

Svi pusteni, nije se naslo nista oruzja ili ekploziva.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 23.11.2017., 11:07   #5382
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
ne znam jesam li dobro shvatila..

od 563 muških maloljetnih azilanata ustanovili su da je 430 maloljetnih?

pa dobro, koliko stariji? tipa 19 ili 29/39?

jasno mi je da se čovjek može zeznuti u procjeni do godine, dvije, tri ali sve više od toga mije nonsens..
Samo reda radi i da ne dodje do nesporazuma. Ova kvota rezultira zbog testiranih osoba koji su bili osumnjiceni da su davali lazne podatke o starosti.

Dakle od osumnicenih osoba se ustanovilo da su davali tri cetvrtine lazan podatak.
Ravell is offline  
Old 23.11.2017., 11:31   #5383
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
http://www.focus.de/panorama/welt/na...d_7883827.html

Svi pusteni, nije se naslo nista oruzja ili ekploziva.
Ne znam njemački pa da te pitam da li piše išta u tekstu na temelju čega su ih onda uhitili?
Ne vjerujem da su ih bezveze uhitili, tj mislim da je morala postojati osnovana sumnja prije nego je policija krenula u akciju.
Ako je jedini razlog puštanja to što nisu našli oružje ili eksploziv, trebalo bi onda podsjetiti na prošle terorističke napade diljem Europe gdje niti vatreno oružje niti eksploziv nisu korišteni a napadi su rezultirali mnogobrojnim žrtvama.
Kako je moguće da u samo jednom danu (uhićenja su bila 21.11. a tekst koji si stavila je datiran sa 22.11.) uspjeli bez ikakve sumnje dokazati da se ne radi o sumnjivim osobama?
S obzirom koliko puta do sada su počinitelji terorističkih napada već bili u rukama policije ili pod pratnjom tajnih službi, pa su svejedno uspjeli izvesti teroristički napad, moram priznat da mi njihove institucije uopće ne ulijevaju povjerenje.
__________________
"Tolerance is the virtue of the man without convictions."
Gungnir is offline  
Old 23.11.2017., 11:58   #5384
Pise da su veoma rano reagirali na "glasine/informacije".
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 23.11.2017., 12:43   #5385
@Gungnir

Ne dao bog da se nesto dogodi.

Ispod navedenog linka (clanak) neces naci niti jedan komentar u kojem narod iskazuje jos svoje povjerenje u nadlezne organe. I njimu je neshvatljivo da su osumniceni pusteni na slobodu. Komentari su svi redom oznaceni velikom zabrinutosti ili bijesa.

Osjecaju ljudi da su nemocni svi.
Ravell is offline  
Old 23.11.2017., 17:38   #5386
Quote:
Gungnir kaže: Pogledaj post
Ne znam njemački pa da te pitam da li piše išta u tekstu na temelju čega su ih onda uhitili?
Ne vjerujem da su ih bezveze uhitili, tj mislim da je morala postojati osnovana sumnja prije nego je policija krenula u akciju.
Ako je jedini razlog puštanja to što nisu našli oružje ili eksploziv, trebalo bi onda podsjetiti na prošle terorističke napade diljem Europe gdje niti vatreno oružje niti eksploziv nisu korišteni a napadi su rezultirali mnogobrojnim žrtvama.
Kako je moguće da u samo jednom danu (uhićenja su bila 21.11. a tekst koji si stavila je datiran sa 22.11.) uspjeli bez ikakve sumnje dokazati da se ne radi o sumnjivim osobama?
S obzirom koliko puta do sada su počinitelji terorističkih napada već bili u rukama policije ili pod pratnjom tajnih službi, pa su svejedno uspjeli izvesti teroristički napad, moram priznat da mi njihove institucije uopće ne ulijevaju povjerenje.
Pa ako nema dokaza moras nekoga pustiti, na koju osnovu bi GA zadrzao?
Mobilni su pregledani, stanovi isto, kompjutre se jos gleda.

Problem trenutacne borbe protiv Ove vrste terorizma ce uvijek ostati cinjenica da su Male celije Koje samostalno rade.

Nema tu redovni poziva ili mailova u centralu.


Dobar je znak, Sto je policija iz vise pokrajina suradivala i Sto meduvremeno vise izmjenuju informacije.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully

Zadnje uređivanje MrsGahan : 23.11.2017. at 17:58.
MrsGahan is offline  
Old 23.11.2017., 20:47   #5387
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Pa nije jos rat gotov, zahtjev afd-a U ovom trenu je glupost. I Assad ima drugi briga nego vratiti ljude U djelomicno razbijana podrucja.
To je kuda su njemci 06.08.1995 vratili sve hrvate ukljucuji i one iz bih.

Ali reci gdje i kada si uspjela upoznati tu masu sirijaca Tako dobro da si sigurna da su svi takvi?

Pa nije valjda da opet malo generalizramo?
Netko će morati zasukati rukave i početi obnavljati Siriju. Koliko je mladih muških u naponu snage otišlo; oni bi se prvi morali vratiti. Kad sam rekla šljam mislila sam prije svega na svu silnu muškadiju koja je došla ovdje. Sve redom dezerteri a ima i simpatizera ISILA. Najveće žrtve su ionako žene i djeca.

PS Moja kuma je neposredno nakon Oluje skoro pa deportirana iz Njemačke iako je radila i jedno joj je dijete išlo u školu. Selo u kojem je živjela prije rata oslobođeno je u Oluji ali je bilo potpuno uništeno i spaljeno. Kad je pitala zašto je odmah vraćaju rekli su joj vrlo jasno i hladno: „Rat je završio! Molim da do tog i tog datuma napustite Njemačku“. Cijela priča se odvijala krajem kolovoza 1995.
martie81 is offline  
Old 23.11.2017., 20:51   #5388
Quote:
martie81 kaže: Pogledaj post
Netko će morati zasukati rukave i početi obnavljati Siriju. Koliko je mladih muških u naponu snage otišlo; oni bi se prvi morali vratiti.
PS Moja kuma je neposredno nakon Oluje skoro pa deportirana iz Njemačke iako je radila i jedno joj je dijete išlo u školu. Selo u kojem je živjela prije rata oslobođeno je u Oluji ali je bilo potpuno uništeno i spaljeno. Kad je pitala zašto je odmah vraćaju rekli su joj vrlo jasno i hladno: „Rat je završio! Molim da do tog i tog datuma napustite Njemačku“. Cijela priča se odvijala krajem kolovoza 1995.
Tako su svi "najebali" Koji su kasno dosli, veliki dio iz bosne je uspio napuniti vazni 60 mjesec i dobiti drugi Status boravka.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 23.11.2017., 20:53   #5389
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Ima li tema o svedskoj?
nisam shvatila, za koje područje su ti podatci koje smo komentirali?
za švedsku ili njemačku?
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 23.11.2017., 20:56   #5390
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
nisam shvatila, za koje područje su ti podatci koje smo komentirali?
za švedsku ili njemačku?
Za svedsku su podatci.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 23.11.2017., 21:06   #5391
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Pa ako nema dokaza moras nekoga pustiti, na koju osnovu bi GA zadrzao?
Mobilni su pregledani, stanovi isto, kompjutre se jos gleda.

Problem trenutacne borbe protiv Ove vrste terorizma ce uvijek ostati cinjenica da su Male celije Koje samostalno rade.

Nema tu redovni poziva ili mailova u centralu.


Dobar je znak, Sto je policija iz vise pokrajina suradivala i Sto meduvremeno vise izmjenuju informacije.
Hvala gospodu. Puh...vec smo se uplasili da je nesto ozbiljno u pitanju.

Nijemci su bas i bez veze imali nastup sa 500 policajaca u cetiri pokrajine i u 13 stanova. Zapljenili laptope, mobitele i dokumente. Radi se o Sirijcima koje su ove "izbjeglice" prijavili i po njihovoj izjavi se radi o borcima IS-a koji su usli sa laznim identitetima u Njemacku. Drzavno odvjetnistvo krivi osumnjicene za clanstvo teroristickih udruzenja i pripremanje ugroze drzave nasilnim (teroristickim) cinom. Ali advokati sve rijesili. Falscher Alarm (false alarm)

Em...dozvoljavam sebi skromno dopuniti post. BKA (Bundeskriminalamt), pendant americkom FBI sigurno je izvrsno povezan. Postoje nekoliko zluzbi kojima spada u nadleznost obrana od terorizma za koje skoro nitko nije cuo. BND na primjer. Valjda ne prepusta problemcic, kao sto je terorizam...pajkanima.

https://www.welt.de/politik/deutschl...slaendern.html

Zadnje uređivanje Ravell : 23.11.2017. at 21:39.
Ravell is offline  
Old 23.11.2017., 21:52   #5392
SPD će pokleknuti. Pitanje je samo dana.
DJTcro is offline  
Old 24.11.2017., 06:30   #5393
Da, vrši se pritisak na SPD, a unutar samog SPD-a sukob. Jedni su navodno za a drugi protiv groko(velike koalicije). Zapravo ovdje je svima AFD baba roga. Ako SPD uđe u koaliciju sa CDU onda će AFD postati najjača stranka u oporbi ako pak budu novi izbori boje se da AFD ne poluči još bolji uspjeh. Ne znam kada je zadnji put bila ovakva kriza vlasti u Njemačkoj.
martie81 is offline  
Old 24.11.2017., 07:01   #5394
Pa nije bilo 6 stranki U saboru.

Do krajem 80tih dok zeleni nisu prvi put usli ,30 godina skoro su bili samo 3 stranke.
Jos 2013 ih je bilo samo 4.

Cak posebni izbori 1990 su imali samo 5 stranaka, a nikada nije bilo lakse uci U sabor.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 24.11.2017., 08:10   #5395
Nema zafrkancije sa sefom SPD-a. Schulz je postao odlucan opozicionar-koalicionar.

Schulz ce pregovarati sa Merkelicom. Po njemu se ne radi o stvaranju velike koalicije, nego o davanju potpore njegove stranke koja njoj osigura cetvrti mandat i o potpori SPD-a manjinskoj vladi pod vodjstvom CDU-a.

Der SPD-Vorsitzende Martin Schulz ist zu Gesprächen mit Kanzlerin Angela Merkel bereit, um ihr die Unterstützung seiner Partei für eine vierte Amtszeit zuzusichern. Wie die Nachrichtenagentur Bloomberg unter Berufung auf SPD-Kreise berichtet, geht es ihm dabei aber nicht um die Bildung einer neuen großen Koalition, sondern um die Unterstützung der Sozialdemokraten für eine Minderheitsregierung unter Führung der Union.

http://www.zeit.de/politik/deutschla...-spd-koalition

Zadnje uređivanje Ravell : 24.11.2017. at 09:03.
Ravell is offline  
Old 24.11.2017., 09:37   #5396
Csu ce do 04.12. potvrditi Novo/staro vodstvo.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 24.11.2017., 11:57   #5397
Quote:
Ravell kaže: Pogledaj post
Ispod navedenog linka (clanak) neces naci niti jedan komentar u kojem narod iskazuje jos svoje povjerenje u nadlezne organe. I njimu je neshvatljivo da su osumniceni pusteni na slobodu. Komentari su svi redom oznaceni velikom zabrinutosti ili bijesa.

Osjecaju ljudi da su nemocni svi.
Nemoćni su zbog vlastite bedastoće.
Pred par mjeseci ubacivali su listiće u kutije.
Mogli su odabrati drugačiju vlast, ali nisu.
thortwins is offline  
Old 24.11.2017., 13:42   #5398
Angela Mugabe se ne da...

Izgleda da bi mogla dobiti još jedan mandat.
The Avenger is offline  
Old 24.11.2017., 13:57   #5399
Hvala ali ne bih..
Robert Mugabe is offline  
Old 24.11.2017., 16:10   #5400
Zamislite Photoshop Angele u ovoj uniformi, s tekstom: "Mugabe je dao ostavku, ali Angela se još drži"...
The Avenger is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.