Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2015., 13:35   #1781
Jebala vas iskustva s online stranicama.
Ako ti nije išlo s traženjem (kako ovo debilno zvuči) na prethodne dvije stranice, zašto bi imao sreće na toj trećoj?

Ako vidiš da ti ne ide i ne ide onda probaš nešto drugo a da to nisu dejting stranice. A onda samo pogledaj koliko je ljudi pisalo da je romeo/hr i koje sve stranice već postoje- užas (i sam si napisao isto), i takvi nisu imali uspjeha a neki od njih su navodno zgodni. Srećom, biti zgodan nije dovoljno.
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Ja se uvijek nadam da potencijalni penisić neće imati nikakav profil na internetu jer se često razočaram.
Povlačim ovo, internet je divna stvar.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 13:43   #1782
Pa i na Iskrici se u moru luđaka nadje poneki "normalan" lik (što god to "normalno" znacilo). Ono sto je svakako bitno da se nedugo nakon prvog kontakta vidite barem putem skypea... iz osobnog iskustva, ako nema fizičke kompatibilnosti, džaba onda i pameti i humora i popratnih dodataka... sve je uzaludno ako nema fizičkog klika... zato, odmah, ili sto skorije... face to face...

Meni se konkretno, nedugo nakon registracije na gore spomenuti servis, u moru luđaka javio jedan zgodan, duhovit, obrazovan decko, sve sto sam inicijalno trazio... sutradan smo vec bili na video chatu... tjedan dana nakon toga prvi susret na kavi... kemija je bila obostrana... pola godine lijepih trenutaka... dok ja nisam ukenjao stvar... al' to je neka druga prica...

Tako da, my point is... svugdje (na svakom servisu) ima kukolja u zitu... tj, u ovom slucaju... zita u kukolju...

P.S. Grindr nisam probao, ne znam koliko si tamo inkognito?... to mi je jako bitno...
__________________
I'm not a man of too many faces.
The mask I wear is one.
Im mortal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 11:52   #1783
Na grindru mozes biti jednako anoniman kao i na drugim stranicama, samo iskljuci prikaz svoje lokacije ako ne zelis da drugi profili vide koliko si udaljen od njih.
Mr Handsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 14:53   #1784
Prvo i osnovno, na takve stranice ideš bez očekivanja. Čim ti ideš tražiti likove za vezu to ćeš brže postati frustriran i nezadovoljan ''ponudom'' na takvim stranicama, zato ljudi inače i dobiju negativnu sliku o Romeu i hr-u. Istina, želje i potrebe drugih se uglavnom neće podudarati sa tvojima, ali stvarno možeš naići i na super prizemljene likove. Malo strpljenja i to je to.
__________________
I feel like I'm the worst, so I always act like I'm the best.
Shuffle is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 14:54   #1785
I ako se isključi lokacija na grindru, svejedno se može pretpostaviti lokacija. Samo je dovoljno da ovaj ispred tebe i iza tebe imaju uključenu lokaciju i već se zna koja je tvoja udaljenost

Ja imam profile i na romeu i na gay.hr, grindru, scruffu... mislim da je to to, hehe. I sve je to na kraju isti qurac
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 20:08   #1786
Quote:
Trebor01 kaže: Pogledaj post
I ako se isključi lokacija na grindru, svejedno se može pretpostaviti lokacija. Samo je dovoljno da ovaj ispred tebe i iza tebe imaju uključenu lokaciju i već se zna koja je tvoja udaljenost

Ja imam profile i na romeu i na gay.hr, grindru, scruffu... mislim da je to to, hehe. I sve je to na kraju isti qurac
Grindr je onda slican badoo-u.

Al ne svidja mi se to GPS navodjenje... sta nisu mogli bez toga...
I kako to da se ipak moze pretpostavit necija lokacija unatoc iskljucenoj tracking opciji... i sta znaci "ovaj ispred tebe i onaj iza tebe"... isprva mi se ucinilo da je rijec o nekoj "trojci"...
... ah ta tehnologija... u neke stvari se izgleda bolje ne pacat ...
__________________
I'm not a man of too many faces.
The mask I wear is one.
Im mortal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 20:33   #1787
Tehnologija ponekad zna komplicirati umjesto da nam neke stvari pojednostavi

Grindr je skup profila koji budu poredani onim redoslijedom kako su udaljeni od tebe. Pa ako netko i isključi opciju lokacije, možeš na neki način pretpostaviti udaljenost određenog profila. Ako okolni profili imaju uključene lokacije, onda nema prevelike koristi od njenog isključenja.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 21:02   #1788
Quote:
Trebor01 kaže: Pogledaj post
Tehnologija ponekad zna komplicirati umjesto da nam neke stvari pojednostavi

Grindr je skup profila koji budu poredani onim redoslijedom kako su udaljeni od tebe. Pa ako netko i isključi opciju lokacije, možeš na neki način pretpostaviti udaljenost određenog profila. Ako okolni profili imaju uključene lokacije, onda nema prevelike koristi od njenog isključenja.
Mozda probam, al tek kad rijesim ispite.
__________________
I'm not a man of too many faces.
The mask I wear is one.
Im mortal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 00:35   #1789
Probaj Badoo
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 12:41   #1790
Ni badoo, ni romeo, ni gay.hr, mi scuff nevaljaju ničemu jbt tamo nemožeš nać nikoga!
Makyy2015 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 12:56   #1791
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
Probaj Badoo
Hoces li me ti poduciti kako biti nevidljiv?

Quote:
Makyy2015 kaže: Pogledaj post
Ni badoo, ni romeo, ni gay.hr, mi scuff nevaljaju ničemu jbt tamo nemožeš nać nikoga!
E ak sam ja na Iskrici nasao, onda se valjda moze i na jednom od tih.
Ne gubi svaku nadu!
__________________
I'm not a man of too many faces.
The mask I wear is one.
Im mortal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 13:04   #1792
Quote:
Makyy2015 kaže: Pogledaj post
Ni badoo, ni romeo, ni gay.hr, mi scuff nevaljaju ničemu jbt tamo nemožeš nać nikoga!
Meni je Badoo ok.. Dapače upoznao sam neke interesantne ljude...
Quote:
Im mortal kaže: Pogledaj post
Hoces li me ti poduciti kako biti nevidljiv?



E ak sam ja na Iskrici nasao, onda se valjda moze i na jednom od tih.
Ne gubi svaku nadu!
Hoću
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 22:01   #1793
Pomirite se s tim da cete ostati sami. Ali uvijek cete imati kafanu i Tomu Zdravkovica.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 22:05   #1794
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Pomirite se s tim da cete ostati sami. Ali uvijek cete imati kafanu i Tomu Zdravkovica.
Sa kockastim stolnjacima...
__________________
I'm not a man of too many faces.
The mask I wear is one.
Im mortal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 23:13   #1795
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Pomirite se s tim da cete ostati sami. Ali uvijek cete imati kafanu i Tomu Zdravkovica.
Kafana je moja sudbina
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 00:50   #1796
Ne znam je li netko od vas djecaka pratio na HBO-u seriju Looking. Sto je to bila dobra serija... velika, ali bas velika steta sto su je otkazali nakon samo 2 sezone.
__________________
I'm not a man of too many faces.
The mask I wear is one.
Im mortal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 01:08   #1797
po cemu ti je to bila dobra serija?
Saint Just is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 01:23   #1798
Teen Wolf
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 09:25   #1799
Quote:
Saint Just kaže: Pogledaj post
po cemu ti je to bila dobra serija?
Svidja mi se sto je u seriji prikazana paleta karakterno razlicitih likova koji dijele jednu stvar, seksualnu orijentaciju. I opet, koliko god su neki likovi klišeizirani (realno, teško se od toga moglo potpuno pobjeć), svejedno postoji moment u kojem se ja kao gledatelj mogu identificirati s pojedinim likom, bar u nekom segmentu.
I ima tu svega, od fino izbalansiranog humora, emocionalnih dramskih trenutaka, golotinje, dobre muzike... sve upakirano u 20 minutnoj epizodi. Meni dobro...

Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
Teen Wolf
Sudeći iskljucivo po nazivu, pitam se je l' to uopce legalno gledat starijima od 18?
__________________
I'm not a man of too many faces.
The mask I wear is one.
Im mortal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 10:22   #1800
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
Teen Wolf
A sta ti je to u avataru :klap:.

Btw decki jel pratite nogomet prst-u-nezgodno-mjesto
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger