Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 28.07.2008., 13:00   #1
Problem sa mojim junior macama

Pa ovako...
Male zvijeri ce za kojih 10 dana imati 4 mjeseca..
I sve super....zdravi, dobri..papaju...al tu vec imam jedan problem..
Hranimo ish iskljucivo Whiskas junior hranom...
Posto sam nakon dva mjeseca kolko su tad bili kod nas skuzila da im bas vise ne odgovara...jer su jeli sve manje...uzela sam ih one whiskas vrecice za razlicitim okusima....Piletina, svinjetina...itd...i mjesala sa whhiskas junior....
Hm, al oni pametni...pojedu taj fini okus, a whiskas ostave...
I ja im namjerno necu stavit svjezu hranu i namjerno cekam da vidim sta ce biti..ali ne...nece jesti i hrana se jednostavno sasusi....
Bacam jako puno hrane ....

I dan danas mi to rade...
Pomjesam ih junior sa tim nekim mesom iz vrecicem, meso pojedu , a ostalo ostave da se sasusi i da ja na kraju bacim...
$Mislim da im se pomalo gadi vec ta junior hrana jer je jedu od prvog dana...i uvijek ta ista 4 okusa..
Nemam pojma dali ostali imaju problema i dali bi zbilja trebala ostavit da pojedu tu hran pa makar stajala i dva dana...
Neznam...

Neki dan sam im namjerno stavila samo junior vrecicu,...oboje su polizali onu zelatinu a ostalo ostavili...i stajalo to cijelu vecer i cijelu noc...nisu okusili...


Eto, pa sad molim vas iskusne da mi kazete sto da napravim..
Iskljucivo me zanima dali cu grijesiti ako cu im stalno davati to meso u vrecici koje zbilja vole, i dave se kad ga pocnu jesti...
Fino mirisi, mekano je....nesto sa svim razlicito od junior vrecice...

Posto su oni jos mali, i stalno citam o tom kako je junior hrana prilagodjena bas njima za razvoj itd. bojim sa da ih nebi zakinula s necim ako bi im davala samo tu hranu...

Nisam vise pametna...

I da, da napomenem i za suhu hranu...takodjer za juniore...isto whiskas...
ne zele je jesti pa sam uzela jedno za probu za odrasle...
majko mila, podavili su se skoro...
il je problem hrana il su moje macke cudne..
I da napomenem...probala sam i friskies i sheba....ne..nista ne jedu..samo to whiskas meso im odgovara
prasci mali...izlusit ce me...
Zvjezdica86 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:47.