Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2012., 19:49   #1
Question Posuđivanje knjiga o seksu

Danas u knjiznici odlucile frendice i ja posuditi knjigu o seksu.. i sad koja ce, sve nas sram.. aj ja cu.. i ono lezerno dam knjigu knjižničaru i kad je vidio koja je knjiga prostrijeli me pogledom :O totalno neugodni trenutak..

Da li ste ikad posuđivali knjigu o seksu? Zasto knjiznicari tako reagiraju? Ili ljudi opcenito dok kazes da citas knjige o seksu?

Mene je cisto iz informativnih razloga zanimalo..ne prakticiram seks posto imam 18 godina, smatram da je to jos prerano..ali ljudi te odmah svrstaju u neki kos s hm.. da ne budem prosta.
LeonaL is offline  
Old 06.06.2012., 20:04   #2
Nisam stekla takav dojam, al to je vjerojatno jer me zaboli ko šta misli . Nikad nisam posuđivala knjige o seksu kao takve, ono priručnici, leksikoni i sl, al sam jednom prilikom posudila "Knjiga o O" koja je jedna od najpoznatijih klasika sado-mazo literature i ja sam bila svjesna toga, zanimalo me jednostavno oko čega se diže tolika buka, ali to nije spriječilo mladog knjižničara, inaće perverznjaka, da me znakovito pogleda i upita: "A jel' ti znaš o ćemu je ova knjiga?", na šta sam mu ja samo hladno odgovorila "Da" i prostrijelila ga pogledom 'čisto-informativno-totalni-si-krip'.
Na takve poglede i komentare treba samo uzvratit totalno hladne poglede i komentare koje će ih uvjerit da su oni bolesnici kad imaju tako konzervativno mišljenje i imaju te obraza osuđivat na temelju toga što se samo želiš zdravo informirat
__________________
"Skijanje je moderna verzija Sizifa" Frederick Beigbeder
barbie_girl333 is offline  
Old 06.06.2012., 20:34   #3
A zašto si baš htjela posuditi knjigu? Sigurno imaš i na netu razno raznih materijala.
Engine25 is offline  
Old 06.06.2012., 20:38   #4
Ja sam posudjivao i boli me k sto knjizničar misli,isao sam i u seks shop bez srama kupiti dragoj vibrator itd...jedino se dragoj vibrator nije svidio ,nevoli te igračke pa ga je bacila u smeće ,inače kostao je 170 kn
ludi mjesec is offline  
Old 06.06.2012., 20:41   #5
Quote:
Engine25 kaže: Pogledaj post
A zašto si baš htjela posuditi knjigu? Sigurno imaš i na netu razno raznih materijala.
Pa trazila sam na netu prije vec.. al to je sve ono sto i sama znam..nista novo.. nije detaljno- ako mislis na tekstualne materijale..
a sto se tice videa- sve na isti kalup, nema nekih posebnih tips & tricks .. knjige su uvijek bolje
LeonaL is offline  
Old 06.06.2012., 20:44   #6
Quote:
LeonaL kaže: Pogledaj post
Pa trazila sam na netu prije vec.. al to je sve ono sto i sama znam..nista novo.. nije detaljno- ako mislis na tekstualne materijale..
a sto se tice videa- sve na isti kalup, nema nekih posebnih tips & tricks .. knjige su uvijek bolje
Onda nisi gledala prave videeItekako ima posebnih.Samo se treba potrudit pronać.
ludi mjesec is offline  
Old 06.06.2012., 20:51   #7
zasto bi ista oko seksa bilo neugodno? svi se seksaju samo sto se neki prave grbavi oko toga, a neke je bez razloga sram. mali broj ljudi tome pristupa opusteno i otvoreno.
npr. bez brige ce se neka zenska pohvaliti da je isla u solarij iako je to vrlo nezdravo, idiotski i malo ljudi to radi, ali vjerojatno se nece pohvaliti da je zanima seks i da puno cita o tome iako nas se velika vecina sevi i velika vecina je zainteresirana za literaturu.

ja sam odgojen da je seks nesto najprirodnije i da se svi seksaju pa nemam neugodnosti oko toga.

Quote:
LeonaL kaže: Pogledaj post
Pa trazila sam na netu prije vec.. al to je sve ono sto i sama znam..nista novo.. nije detaljno- ako mislis na tekstualne materijale..
a sto se tice videa- sve na isti kalup, nema nekih posebnih tips & tricks .. knjige su uvijek bolje
a kaj te tocno zanima?
Flat is offline  
Old 06.06.2012., 20:52   #8
Quote:
ludi mjesec kaže: Pogledaj post
Onda nisi gledala prave videeItekako ima posebnih.Samo se treba potrudit pronać.
A mozda, u biti ne zanima me toliko sex nego sam blowjob.. mislila sam da cu iz knjige nesto novo nauciti
LeonaL is offline  
Old 06.06.2012., 20:57   #9
haha ajd da nisi ovo zadnje rekla s blowjob-om,još bih mislio da stvarno nisi trol
Engine25 is offline  
Old 06.06.2012., 21:00   #10
Quote:
Engine25 kaže: Pogledaj post
haha ajd da nisi ovo zadnje rekla s blowjob-om,još bih mislio da stvarno nisi trol
Znaaam da je bilo 1029329432039218 tema o blowjobu ..al niko da konacno opise ljepo onako detaljno.. za lizanje ste dobili savrsen opis
LeonaL is offline  
Old 06.06.2012., 21:04   #11
Quote:
LeonaL kaže: Pogledaj post
Znaaam da je bilo 1029329432039218 tema o blowjobu ..al niko da konacno opise ljepo onako detaljno.. za lizanje ste dobili savrsen opis
Onda upišu u gugl tube8 i na toj stranici upisi blowjob,pa gledaj ,preporučam da upišes feeding frenzy i pogledas i to,jesi skuzila?odes na tube8 i u njihovu trazilicu upišeš što te zanima
ludi mjesec is offline  
Old 06.06.2012., 21:05   #12
Ne prakticiraš sex jer ti je prerano još,a zanimaš se za pušenje da nešto novo naučiš.To znači da si već prakticirala pušenje ali nisi bila dobra ili se želiš usavršavati za prvi puta?
Engine25 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger