Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2008., 00:34   #201
nema ....to ti je oko 3 h voznje u sezoni
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 23:34   #202
Ljetovanje u Budvi - iskustva, mišljenja, savjeti

Ove godine planiram s društvom ljetovati u Budvi, pa me zanima da li je netko ljetovao prošlih godina tamo i kakva su mu iskustva. Posebno me zanima kako se najbolje snaći za smještaj, koje su plaže najbolje i kakav je noćni život...
bigbigbaam is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 11:25   #203
Arrow

plaže u budvi su odlične i uglavnom pješčane, a najbolje su ti bečići, mogren, slovenska plaža i jaz. noćni život je isto super: hacienda, trocadero, casper, raffaello... ovisi kakvu glazbu slušaš, ali ima za svačiji ukus. što se smještaja tiće, tu će ti google najviše pomoći (ako tražiš apartmane)... ako želiš još malo o crnoj gori saznati, evo jedan link:

http://www.putovnica.net/odredista/c...e/82-crna-gora

dobru zabavu
globetrotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 16:33   #204
Ako se ide u razgledavanje na par dana, a manje nas zanimaju plaže, gdje je bolje odsjesti, Kotor ili Budva? Kotor ima nekakav noćni život?
TinkyLala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 18:32   #205
Dolaze li stranci ili su to sve "stranci" iz BiH i Srbije?
__________________
I spent a lot of money on booze, birds and fast cars. The rest I just squandered.
George Best
bigfoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 11:07   #206
Kakve su cijene u Budvi?
Pozdrav
BlackHack is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 13:02   #207
Arrow

po iskustvu iz prošle godine, osim turista iz bivše države, jako puno je rusa, britanaca i skandinavaca, tako da je po ljeti prilično veselo.
cijene u budvi su slične kao u zagrebu, pizze oko 5€, cuga 2-3€ pa na više (ovisi i što pijete)...
što se tiče kotora, meni osobno je najljepše mjesto u crnoj gori, nije uzalud na unesco-voj listi, cijeli stari grad kao i zidine oko i iznad njega. iako je budva centar zabave, i ovdje ćeš naći provod za tih par dana (cocktail barovi, terase, klub secondo porto), slično kao i u našim mjestima po jadranu, a postoji i ljetni karneval krajem 7.mj.
__________________
FB Putovnica.net
globetrotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 16:35   #208
budva je ok,cuo sam..ja svake godine idem u herceg novi i mogu rec sam rijeci hvale...
player_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 17:20   #209
pazi na smještaj, puno apartmana ima redukciju vode, pa se treba dobro raspitati ima li vode non-stop. kad nemaju svoj vodovod, nego vodu dobivaju iz Konavla, a duguju plaćanje.
ratep is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 18:12   #210
Budva je za mlade, ko voli nocni zivot, provod, zabavu, onda je Budva pravi izbor za njega, znaci nocni zivot je vrh. Plaze su pjescane. Ako te vise zanima mirniji odmor, onda ti je bolji Kotor. Ja sam prosle godine bila u Budvi u privatnom smjestaju, placala sam 13 eura po danu. Ove godine su slicne cijene. Super sam se provela, i 21 jula idem ponovo
ruzicasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 08:26   #211
Nisam željela otvarati novu temu,pa da pitam ovdje!

Jeli neko išao u Crnu goru avionom?
Kakve su cijene avio karata,a kakve rent a cara?

Naime išla bi na koncert Madonne,pa bi iskoristila i spojila još nekoliko dana da razgledam Lovčen,Budvu,možda Sveti Stefan(bila sam nekad davno u Crnoj Gori)...

Savjeti,prijedlozi sve je dobro došlo
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 09:01   #212
Citam i ne mogu da verujem... ne znam kakva muka treba da natera nekoga iz HR da ode u CG na more... Jasno mi je da se ode u Grcku, Egipat, Spaniju... u smislu promene ali u CG... ok, mozda dan-dva kao neki izlet da se prozuji po obali, ev. da se jedno vece negde izadje ali sve preko toga je utopija jer su cene vrlo slicne kao u HR a ponuda je neuporediva, kapaciteti vrlo oskudni... Crnogorci tradicionalno neljubazni, to malo sto vredi je precenjeno, putevi losi, nema vode, smece, restrikcije struje, ove godine jos i epidemija meningitisa... mislim stvarno no comment!
neboimore is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 09:20   #213
Quote:
neboimore kaže: Pogledaj post
Citam i ne mogu da verujem... ne znam kakva muka treba da natera nekoga iz HR da ode u CG na more... Jasno mi je da se ode u Grcku, Egipat, Spaniju... u smislu promene ali u CG... ok, mozda dan-dva kao neki izlet da se prozuji po obali, ev. da se jedno vece negde izadje ali sve preko toga je utopija jer su cene vrlo slicne kao u HR a ponuda je neuporediva, kapaciteti vrlo oskudni... Crnogorci tradicionalno neljubazni, to malo sto vredi je precenjeno, putevi losi, nema vode, smece, restrikcije struje, ove godine jos i epidemija meningitisa... mislim stvarno no comment!

Idem prvenstvano zbog koncerta,a mislim da bi bilo glupo kad sam već tamo ne vidjeti kulturne znamenitosti i ponudu,krajem rujna sumnjam da ću se kupati
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 16:56   #214
Talking Budva slike

Quote:
neboimore kaže: Pogledaj post
Citam i ne mogu da verujem... ne znam kakva muka treba da natera nekoga iz HR da ode u CG na more... Jasno mi je da se ode u Grcku, Egipat, Spaniju... u smislu promene ali u CG... ok, mozda dan-dva kao neki izlet da se prozuji po obali, ev. da se jedno vece negde izadje ali sve preko toga je utopija jer su cene vrlo slicne kao u HR a ponuda je neuporediva, kapaciteti vrlo oskudni... Crnogorci tradicionalno neljubazni, to malo sto vredi je precenjeno, putevi losi, nema vode, smece, restrikcije struje, ove godine jos i epidemija meningitisa... mislim stvarno no comment!
jesi li ti bila/bio u budvi pa tako govoris?

tko zeli provod, tri puta mu je bolje otici u budvu nego npr. u makarsku.

ja kažem da se isplati. može se proći i skupo ali i povoljno. možeš svugdje naći gotovu hranu vrlo povoljno, ima leskovačkog roštilja koliko hoćeš. smještaj je, koliko platiš, toliko dobiješ.

imaš svoj komoditet na plaži je su svugdje poredane ležaljke: dvije ležaljke + suncobran + kanta za smeće = 7 eura

slike možeš vidjeti na donjim linkovima:

http://drmix.blogspot.com/2006/08/budva.html
http://drmix.blogspot.com/2006/08/budvanske-plaze.html
drmix is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 21:36   #215
Quote:
neboimore kaže: Pogledaj post
Citam i ne mogu da verujem... ne znam kakva muka treba da natera nekoga iz HR da ode u CG na more... Jasno mi je da se ode u Grcku, Egipat, Spaniju... u smislu promene ali u CG... ok, mozda dan-dva kao neki izlet da se prozuji po obali, ev. da se jedno vece negde izadje ali sve preko toga je utopija jer su cene vrlo slicne kao u HR a ponuda je neuporediva, kapaciteti vrlo oskudni... Crnogorci tradicionalno neljubazni, to malo sto vredi je precenjeno, putevi losi, nema vode, smece, restrikcije struje, ove godine jos i epidemija meningitisa... mislim stvarno no comment!
Bože kako ste vi Srbi ljubomorni na Crnogorce
marilena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 15:20   #216
Quote:
marilena kaže: Pogledaj post
Bože kako ste vi Srbi ljubomorni na Crnogorce

slažem se s tobom, upravo to sam htjela napisati.
cg je ludilo, a "junačine" samo takve
rebecca brandon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 15:40   #217
putovnica?

Skokunula bih na CG primorje na kratko pa me zanima
što je potrebno od dokumenata na granici (posjedujem hrvatske dokumente).

Je li dovoljna osobna iskaznica ili ipak treba i putovnica, ili možda viza?
Dugo nisam bila u tim 'istočnim' dijelovima bivše države pa nemam pojma
kakva je sada situacija po pitanju dokumentacije...

Hvala i pozdrav!
Chlea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 22:30   #218
mislim da nije nimalo lose. a srba ima svugdje ionako... i svudje se dobro snadu. mislim da crnogorci vise ne vole srbe nego obrnuto? pohrvatili se haha a najvise vole ruse
supher mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 17:45   #219
preskupa država za turizam u odnosu šta nudi, čak je i preskupo u odnosu na kvalitetu.sad se još plaća ekološka taksa od 10 eura na granici, smještaj 15 eura, sok 0,2l 2 eura, nema vode, smrdi sve po govnima iz kanalizacije, pretrpani kontejneri.
Budva vrhunska zabava, ali samo do 1 sat, onda se sve gasi, svi klubovi uz plažu, neshvatljivo.
ratep is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 21:26   #220
Crna GORA




Gorostas Durmitor, obiluje impozantnim planinskim vrhovima i mnogobrojnim lednickim jezerima koja su okruzena bogatim cetinarskim sumama. Brze i bistre rijeke podarile su Durmitoru velelepne kanjone, medju kojima se istice kanjon Tare kao jedan od najlepsih na svijetu.
superKelly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.