Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2006., 19:40   #21
sa spreyom za wet hair look.zove se wet and wild.imam to doma.za djecu da im lokne definiram pa izgledaju mokre.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 23:07   #22
bilo kakav wet look gel/sprej ili nes trece
a ima i onih spešl stvari za kosu kao za finish touch pa kosa izgleda ko svjetlucavo mokra
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 01:32   #23
meni lokne ne drze duze od dva sata....imate za to kakav recept
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 09:17   #24
Možda nisi za lokne. Tak i moja frendica ima ultraravnu kosu, ko svila je na dodir, nikak je ne može nakovrčati.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 12:50   #25
Quote:
hana kaže:
bilo kakav wet look gel/sprej ili nes trece
a ima i onih spešl stvari za kosu kao za finish touch pa kosa izgleda ko svjetlucavo mokra
Meni to izgleda mokro sat vremena...onda mi kosa sve to tak fino upije da izgleda kao da niš nisam stavljala!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 14:16   #26
Quote:
Rock Star kaže:
Možda nisi za lokne. Tak i moja frendica ima ultraravnu kosu, ko svila je na dodir, nikak je ne može nakovrčati.
moja je kad ju operem a ne ispeglam onak blago valovita...al kad se nafrckam samo dva sata..
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 15:30   #27
ja sam rudlava skoro ko ofca a lijepo definiram i napravim tzv. mokre lokne sa voskum u pjeni. wellinje super samo mislim da su ga prestali proizvoditi
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 16:14   #28
Quote:
flakey kaže:
ja sam rudlava skoro ko ofca a lijepo definiram i napravim tzv. mokre lokne sa voskum u pjeni. wellinje super samo mislim da su ga prestali proizvoditi
jesu, vise ga nigdje nema
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 21:11   #29
Quote:
mouse kaže:
Meni to izgleda mokro sat vremena...onda mi kosa sve to tak fino upije da izgleda kao da niš nisam stavljala!
meni pocne izgledat mokro masno pa mi se to gadi i ne koristim ali frendica ima taj neki sprej za sjaj - neka markica koja se samo u frizerajima prodaje valjda i njoj super to izgleda onako svjetlucavo sjajno zdravo ali ne sljokasto
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 09:22   #30
ja imam pjenu za kovrče,to si prvo stavim na mokru kosu,onda je lagano osušim fenom,ne do kraja,malo tak odstoji i onda si stavim od keunea so pure gelek i onda mi kosa nije onak rašćupana,neg je lijepa,a i izgleda mokro onak..dok ne izađem van.he.pa se osuši na vjetru.
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 09:59   #31
A ko zna kojim preparatom dobiti kovrče ak je kosa blago kovrčava samo? Nema lokne ni niš, samo se na krajevima kovrča, pa me zanima mogu li se dobiti lokne bez kovrčanja, samo nekim preparatom? Probala sam Tigi Curls Rock, al nije me kovrčao, samo dao ogrooooman volumen.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 17:25   #32
Quote:
Rock Star kaže:
A ko zna kojim preparatom dobiti kovrče ak je kosa blago kovrčava samo? Nema lokne ni niš, samo se na krajevima kovrča, pa me zanima mogu li se dobiti lokne bez kovrčanja, samo nekim preparatom? Probala sam Tigi Curls Rock, al nije me kovrčao, samo dao ogrooooman volumen.
ak ti se na krajevima kovrča sam,kaj se nebi trebala postepeno ošišat
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 22:23   #33
Ošišana sam postepeno.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 23:04   #34
probaj s pjenom za kovrče
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 18:59   #35
Kovrcanje kose

Bok! evo mene sa pitanjem o kovrcanju potpuno ravne kose, kako napravit lagano valovitu ili kovrcavu kosu s nekim primjesama "wet looka" . Koristite one elektricne uvijace ili sto?
VeselaVesna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 08:51   #36
S papilotima ne možeš fulati...
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 19:53   #37
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
S papilotima ne možeš fulati...
Sta je to tocno?
VeselaVesna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 17:04   #38
hello evo da ti pomognem,imaš Pantene pjenu za kosu-Wave creation, vlažnu kosu okreneš naopačke i staviš pjenu,ali gnječi kosu jednom rukom a drugom suši fenom- najbolje bi ti bilo da si nabaviš fen s difuzorom-to ti je onaj široki nastavak i to ti je to dobit ćeš volumen i valovitu kosu
kizzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 20:24   #39
Quote:
kizzy kaže: Pogledaj post
hello evo da ti pomognem,imaš Pantene pjenu za kosu-Wave creation, vlažnu kosu okreneš naopačke i staviš pjenu,ali gnječi kosu jednom rukom a drugom suši fenom- najbolje bi ti bilo da si nabaviš fen s difuzorom-to ti je onaj široki nastavak i to ti je to dobit ćeš volumen i valovitu kosu
Bas cu probat tnx! samo kako koristit tocno taj siroki nastavak za fen? jel se s tim lagano pritisce po kosi dok struji zrak ili?
VeselaVesna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 15:16   #40
Quote:
VeselaVesna kaže: Pogledaj post
Bas cu probat tnx! samo kako koristit tocno taj siroki nastavak za fen? jel se s tim lagano pritisce po kosi dok struji zrak ili?
ne...samo nasloniš fen na kosu i držiš..iam ja to..i potpuno ravnu kosu i nakovrća mi se...
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:24.