Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2003., 12:35   #121
Re: Re: Re: bismillah

Quote:
Damir kaže:
P.S. Ja pjesmu imam, samo ne znam da li je tehnicki moguce da ju ovdje negdje postiram. Neka mi moderatori jave da li je tehnicki moguce i da li je uopce umjesno postavljati duhovnu muziku na ovaj podforum.
Ako je mp3 da stane na mail posalji pa cu puknut na stranicu i linkat.
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 15:54   #122
Re: bismillah

Quote:
El-Kalem kaže:
Gdje ti cujesh muziku?
Tako je. Nema muzike u islamu.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 16:12   #123
Re: Re: Re: bismillah

Quote:
Damir kaže:
Kad procvatu behari

osobito mi je draga izvedba operske pjevacice

Lejle Jusic
Imam na mp3

Arabeske:
Kad procvatu behari
Bajram dođe

Ravana, mogul' ti poslati?


Upsss, ali tu ima i muzike.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 16:23   #124
Quote:
Na linku koji je Kalem poslao postoje tri flasha na engleskoj stranici i veliki broj na arapskim stranicama. Otvorila sam ih mnogo. I vidjela uzasne stvari. Pozivanje na smrt u ime Boga, Allaha, nije moguce, nije dopusteno. Ne na ovom forumu.
Bravo Blaise!
Ne dopustimo da teror-akcije islamista sirom svijeta traze i na forumima podporu i razumijevanje. Jucer i danas Istanbul, sutra i prekosutra gdje? Kada ce vise prestati se bombati ti sotonom vodjeni dzihaderi koji ubijaju toliko neduznih?


Kaleme, srami se sebe i svog Allaha postirajuci takvo zlo i dajuci dzihaderima potporu u djavolskim djelima. Ovaj forum jest demokratski forum kao i demokratski svijet koji za vas predstavlja kucu rata (dar-al-harb) koju treba prisvojiti dar-al-islamu (kuci islama). malo morgen.
novamama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 20:56   #125
Re: Re: Re: bismillah

Quote:
Damir kaže:
Neka mi moderatori jave da li je tehnicki moguce i da li je uopce umjesno postavljati duhovnu muziku na ovaj podforum.
Predlažem otvaranje topica o Duhovnoj glazbi. Općenito.
Tamo onda pisite o tome i stavljajte linkove za one koji žele takvu glazbu skidati.

Kalem, nemoj se salit. Toplo ti preporucam. Svaki link sa stranicama za koje se poslije moramo raspitivati sto znace, dobijemo li odgovor ili ne, brisem. Ne zanima me ako gore ima i malo glazbe.

Zadnje uređivanje Blaise : 20.11.2003. at 23:15.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 21:06   #126
Ja sam za to da se otvori stranica u duhovnoj muzici. Molim te Blaise ti je otvori..tako ce dobiti na ozbiljnosti.
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 22:17   #127
Quote:
Minam kaže:
..tako ce dobiti na ozbiljnosti.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 22:34   #128
S imenom Allaha Svemoguceg, Dobrocinitelja, Milostivog

Pozdrav,

Blaise, shta sad dali da premjestim ove pjesme na tvoj topic koji si otvorila? Zashto cesh mi brisati? Daj ljudi imajte malo povjerenja, pa ova stranica je samo o pjesmama.
__________________
"Vice iza glasa: "Bojte se Boga i dajte mu slavu jer doce cas suda njegova! I poklonite se njemu koji stvori nebo i zemlju i more i izvore voda!" /NZ: Otkrivanje, 14:7/
Nezamislivo je da covjek kome Bog da Knjigu i znanje i vjerovjesnishtvo – poslije rekne ljudima: "Klanjajte se meni, a ne Bogu!" – nego: "Budite Bozji jer vi Knjigu znate i nju proucavate!" /Kur'an, 3:79/
Isus odgovori: "Prva je: Slushaj, Izraele! Gospodin Bog nash jest jedini Bog." /Evandjelje po Marku, 12:29/
El-Kalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 23:23   #129
Re: Re: Re: Re: bismillah

Jooooj Simka,

Uplasi me s ovim avatarom. Ja se tako bojim zena pod nikabom, pogotovo crnim. Slucaj za Freuda.



Quote:
Simona kaže:
Imam na mp3

Arabeske:
Kad procvatu behari
Bajram dođe
Dogovori se s Ravanom. Zanima me je li tvoja verzija od Lejle Jusic. Pratnja na klaviru, a zena ima glas kao bulbul (slavuj). Ono jest da ovo Kalemu nece biti po meramu (drago), jer hem pjeva zena ilahije kao operu, hem je prati na dibidus (sasvim) vlaskom instrumentu. Ali, poslusajte. Nesto rijetko i zaista bosansko. Spoj Istoka i Zapada. I ne boj se Kaleme. Ne skiči Lejla puno u ilahiji. Možda poslije svega i zavoliš klavir. Garantiram ti da je klavir postojao u Poslanikovo doba, i on bi sjeo da ga nauci svirat.

Ravana, ovo sto ja imam je AIFF file. Probat cu ga pretvoriti u mp3 (ako skontam kako se to radi; iz mp3 u AIFF znam). Ako skontam kako se to radi, poslat cu ti, pa stavi na neku web stranicu s koje se moze tovariti.

Sto se ti ce autorskih prava, ne mislim da bi se Preporod Mostar ljutio, jer je u pitanju popularizacija duhovne muzike i obrazovanje ljudi. Generalno govoreci, kopiranje u obrazovne svrhe je dozvoljeno.

Pozdrav, selam i mir svima

Damir
Damir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 23:26   #130
Nema nikakvog tovarenja preko foruma.

Moze se pricati o glazbi, staviti pokoji link, kao sto sam ja.
Linkove koji su legalni i cisti.

Tovarite si privatno.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 23:34   #131
Quote:
Blaise kaže:
Nema nikakvog tovarenja preko foruma.
Pa ne kontam kako ce ljudi cuti pjesmu ako je ne natovare bar ono na privremeno?

A citati tekstove nije isto sto i slusati muziku.
Damir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 23:36   #132
Joj, kad te ja natovarim.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2003., 02:06   #133
Re: Re: Re: Re: Re: bismillah

Quote:
Damir kaže:
Ravana, ovo sto ja imam je AIFF file. Probat cu ga pretvoriti u mp3 (ako skontam kako se to radi; iz mp3 u AIFF znam). Ako skontam kako se to radi, poslat cu ti, pa stavi na neku web stranicu s koje se moze tovariti.
Stavit cu ovu verziju koju sam dobio, ne znam da li je a koju spomines. Ako zelis da stavim i nju slobodno posalji u formatu koji imas pa cu potrazit nesto da konvertiram cim stignem.
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2003., 10:08   #134
Guru ravana procitao.

Poslao ti pm. Ako je tolka posalji na crossbow a ne vip adresu.
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2003., 11:21   #135
Kalemov link

Nego, narode,

Je li vi mozete izac na ovaj Kalemov link za be4death?

Ja jos uvijek ne mogu.

Obavijestite me kad link proradi.
Damir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2003., 02:35   #136
Damire
pogledaj u Properties od I.Explorera da ti nije iskljucena neka od opcija za Javu.

Može se tu uć, ali treba da sačekaš malo duže dok se sve ne downloaduje. I onda to dolazi na tvoj HDD pa možeš gledat i kad si offline. A možeš i poslat preko neta nekom drugom, ili neko tebi.

Selam!
Shady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2003., 21:30   #137
Re: Re: Re: Re: Re: bismillah

Quote:
Damir kaže:
Jooooj Simka,

Uplasi me s ovim avatarom. Ja se tako bojim zena pod nikabom, pogotovo crnim. Slucaj za Freuda.

A jel' sada bolje?

Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2003., 21:32   #138
E sad sam se ja ozbiljno prepala.
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2003., 22:27   #139
A što (još) ne begaš?
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.