Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2011., 12:07   #61
Jel netko probao nešto iz one milky linije?Mene kupka najviše zanima
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 10:31   #62
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
gelovi su u bocama koje izgledaju skoro isto kao one od losiona, treba citat bas sta pise jer se i ja nekad skoro zeznem.
Našla sam. Skroz sam se pogubila, pa sam se skoncentrirala dok ih nisam našla na polici.
Uglavnom super mi je miris Creamy Caress linije, podsjeća me na neki miris iz djetinjstva, ali nemogu se sjetit. Nešto za kupanje ili tuširanje
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 10:47   #63
Quote:
Tillea kaže: Pogledaj post
Našla sam. Skroz sam se pogubila, pa sam se skoncentrirala dok ih nisam našla na polici.
Uglavnom super mi je miris Creamy Caress linije, podsjeća me na neki miris iz djetinjstva, ali nemogu se sjetit. Nešto za kupanje ili tuširanje
Mene ta linija asocira na čistoću

Napokon sam ugrabila i losion s trešnjom i onaj s narom Trešnja po mirisu nije intnzivna koliko sam očekivala, ali baš me briga, miris je svejedno jako ugodan. A nar miriše za prste polizat
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 10:50   #64
Totalno. Ja sam se dvoumila između linije s trešnjom i Creamy. Mislim da ću kad ovo potrošim uzet trešnju. Gledala sam njihovu stranicu, ima nešto s medom. Mislim da to u ovom svom bijednom Kozmu neću tako brzo doživjet. Jel vidio to netko?
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 10:55   #65
Quote:
Tillea kaže: Pogledaj post
Totalno. Ja sam se dvoumila između linije s trešnjom i Creamy. Mislim da ću kad ovo potrošim uzet trešnju. Gledala sam njihovu stranicu, ima nešto s medom. Mislim da to u ovom svom bijednom Kozmu neću tako brzo doživjet. Jel vidio to netko?
Na žalost ne...
A tek linija Ribbons. Mogu samo zamišljati kako divno mirišu i kako je krasno mazuckati se time.
Želim sve
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 11:05   #66
Šteta
Ali super izgledaju
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 11:26   #67
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
A nemam ni neki već Konzum blizu. Imam u Toweru, ali tamo mi je i Kozmo tako da mi dođe na isto. Nije mi na ruku.
Probaj preko web shopa
Arabea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 11:33   #68
Pridružujem se ljubiteljima OSH Kupila sam Dream cream losion za tijelo i stvarno je divan. Lijepo gust, lagan miris koji traje i traje na koži, stvarno hidratantno ( lista sastojaka me stvarno pozitivno iznenadila). Jedino mi se ne sviđa pakiranje i to što ga ne mogu preokrenutu na čep da se iscijedi jer je čep koso rezan.
__________________
A year in nail polish
-Amaranth- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 01:19   #69
Quote:
Biberlee kaže: Pogledaj post
Ja bih ovaj bye-bye stress, ima li to u Kozmu? (ako neko zna za Sarajevski Kozmo, to bi još bolje bilo, sumnjam da u Ze ima, ja nisam vidjela)
Sarajevski Kozmo dobio ove proizvode, ja danas kupila kupku iz Beauty sleep linije
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 01:30   #70
Toliko hvalite tu marku da ja sutra MORAM do najblizeg kozma kupiti nesto sebi!!
Ja najrade nebi isla trositi novce u ovo predblagdansko vrijeme ali jednostavno moram jer ste me natjerale...
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 11:11   #71
Ako vas zanima OSH maslac za tijelo koji sam jučer kupila u Kozmu, pogledajte slike kakav je bio kad sam ga doma otvorila.
Vidljivo je da ga fali pola te duboki tragovi nečijih paklji



http://img687.imageshack.us/img687/1...rafija0649.jpg

http://img404.imageshack.us/img404/5...rafija0650.jpg
Ako netko ima taj maslac molim Vas da mi napišete jel ima inače zaštitnu foliju?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 11:29   #72
Nema foliju i toliko ga i bude, samo bude ravan gore
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 17:36   #73
Joj eye, ovo je grozno

Ja sam na Kozmo srijedi uzela šipak kremu za ruke. Jako miriši i mekane su ruke, vidjet ću kakva će biti na duge staze
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 15:23   #74
Quote:
Tillea kaže: Pogledaj post
Totalno. Ja sam se dvoumila između linije s trešnjom i Creamy. Mislim da ću kad ovo potrošim uzet trešnju. Gledala sam njihovu stranicu, ima nešto s medom. Mislim da to u ovom svom bijednom Kozmu neću tako brzo doživjet. Jel vidio to netko?
to nešto s medom se čak zalomilo u nekom Konzumu u Zadru moram pitat sestru detalje
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 21:55   #75
Over the Moon gel za tuškanje - difan !!
Dream cream losion mi ima super teksturu, jako je hranjiv, ali mi ima neki vintage miris, po maminoj nekadašnjoj kozmetičkoj torbici i retro puderima, ne znam to objasnit -nekak ko da šnjofam powder puff od onog Max Factor pudera u kamenu (tamno plavi)

Jel uopće postoji Over the Moon losion, ili ga ipak slučajno nisam mogla naći u čak dva Kozma ?
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 14:09   #76
hmmm..mislim da ta beauty sleep kolekcija ima različite pojedinačne nazive. npr. krema za ruke s nacrtanim satom ima isti miris kao ta kupka, a dream cream losion trebao bi joj po mirisu također odgovarati škicnem pa javim.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 22:37   #77
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Over the Moon gel za tuškanje - difan !!
Dream cream losion mi ima super teksturu, jako je hranjiv, ali mi ima neki vintage miris, po maminoj nekadašnjoj kozmetičkoj torbici i retro puderima, ne znam to objasnit -nekak ko da šnjofam powder puff od onog Max Factor pudera u kamenu (tamno plavi)

Jel uopće postoji Over the Moon losion, ili ga ipak slučajno nisam mogla naći u čak dva Kozma ?

Dream cream
je losion verzija Over the moona
A ima još i Snug as a bug butter iz te linije

Obožavam taj miris, baš si ga dobro opisala
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 22:45   #78
Kaj da ? Podsjeća malo, ali nisam bila sigurna - vidjela sam da ima ta cijela lila kolekcija, no zbuniše me ti nazivi.

Dream cream stvarno stvara ovisnost - totalno me vraća u neko razdoblje prije, netko je to napisao za onaj Milky, no meni taj Milky nije nešto. Dream cream mi ima tu neku mješavinu mirisa čaja i pudera

Jel to butter s nekom košuljom gore il tak neš? Nema zaštitnu foliju pa ga nisam htjela uzeti , otvorila sam i hm, il je stumban bio ili ga je netko ipak bio pipkao, pa dalje nisam ni gledala.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 22:54   #79
A da, taj s piđamom.
Tj. ovaj gore na koji se Eye žalila

Nadam se da ja neću naletiti na neki silovani. U biti, koje su šanse da neću
Baš čudno da nemaju gore foliju..

Ni meni Milky nije baš nešto. A ni lavanda linija. Trešnja užas
Ova ljučibasta i šipak su mi
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 22:58   #80
i ja sam mislila točno to - da je Dream Cream losion verzija kupke s medvjedićem (koju imam)

a krema sa satom je krema za ruke verzija
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:01.