Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2004., 15:56   #1
Tututturu tuturutututu....prrrrrrrr...Brazil!!!!

Ciao, koke!!!!

Evo mene u Riu.
Vruce mi je pa se malo hladim u cybercaffeu i reko da vam se javim.
Ovdje su vam, koke moje, svi opaljeni.
No, da pocnem iz pocetka.
Buraz i ja smo se dobro ogrebali na aerodromu jer nas je kvocka na check-inu uguzila oboje u business klasu tako da smo se mogli sirit i komodat. Ne znam ni sama kako nam se to dogodilo. Mislim da smo joj se sazalili kad je vidila nasa pokisla lica nakon sto nam je rekla da su jedina sjedala koja su ostala ona odvratna srednja sjedala di nema prostora ni za disanje, a kamoli za noge rastegnut.
Onda nam je rekla da sacekamo malo, osla malo pricat s nekim drugim i uguzila nas u biznis klasu.
Ljudi, tamo ima prostora za trcanje, fino se rasiris, prucis ko kenjcina i uzivas. Os lezat, os sjedit, os podvit noge...za sve ima prostora.
I jos te hrane onak turbo ekskluzivno. Valjda prvi put u zivotu da sam se prejela avionskom hranom...ha ha ha...
Ipak, zakljucila sam da ne mogu zaspat u avionu ni pod razno, bez obzira dal se vozim obicnom ili biznis klasom.
Tako da sam 14 sati bila razgoracenih ociju i dosadjivala se i gnijezdila na sjedalo-krevetu ko kokos na jajima.
Skuzila sam da su im sve stjuardese bile oblajhane u plavo.
Onak izgorene od sunca, tamne oci i platinasto plava zblajhana kosa.
To im je valjda zadnji krik mode.
Iako ne znam koji im je ku.ac da se blajhaju kad se iz aviona vidi da je neprirodno i da im ne stoji.
Mislim da su sve zgodne stjuardese bile u ekonomskoj klasi. Nas su sluzile matronly babe i pederi.
Reko je buraz da je to zbog toga jer ne meremo dobit i ovce i novce. Mi smo se mogli sirit i uzivat u ukusnoj klopi, pa smo morali imat ruzne stjuardese, a oni u ekonomiji su se guzvali i imali ljepotice.
Inace, ostali putnici u biznis klasi su mi svi izgledali ko glumci iz telenovela. Mozda i jesu bili, al ja ih ne prepoznajem.
Eh, da...u avionu su nam se sve stjuardese i stjuardi obracali na portugalskom. Onda mi je dopizidlo pa sam im rekla da nisam Brazilka, a oni su se uzjogunili i rekli da izgledam ko Brazilka pa su mislili da jesam.
Onda su pogledali brata i rekli da on nikako ne izgleda ko Brazilac, al ja da.

Brat je na to reko nek se jebem i da ce on zato bolje proc u Brazilu jer ce Brazilkama bit egzotican pa ce ga htjet ljubit, a mene niko nece jer cu im izgledat obicno i domace.
Eh, kad smo konacno sletili na aerodrom, docekala nas je vrucina i nekakav tropikalno-socijalisticki ugodjaj.
I dalje su mi se svi obracali na portugalskom. Onda sam konacno i skuzila da je moj portugalski zapravo u banani jer ovi tolko brzo pricaju da moram napregnut sve mozdane celije da ih razumijem...i onda ih razumijem samo nesto.
Oni mene uopce ne razumiju. Mislim da mi je naglasak u totalnoj banani.
Inace su ovak svi jako ljubazni i odmah se nude da ce te vodit amo ili tamo.
Tako smo u avionu upoznali nekog koji radi za Varig (njihovu avio kompaniju) i cim je cuo da brat voli nogomet odmah nam je uvalio broj i reko da ga nazovemo i da ce nas on odvest na utakmicu i na plazu i sta ja znam gdje sve ne.
I tako sa svakim koga god upoznas. Odmah se nude za razvoz, razgledanje, ruckove, vecere i tako dalje.
To je dobro.
I tako....buraz i ja smo iznajmili stan na Copacabani. Mali je, al cool. Sve zgrade u kojima im stanuje srednja i visa klasa imaju portire, ograde, kamere i tako dalje. To su zapravo ko neke tvrdjave tako da ih odvoje od siromaha.
To mi je malo sokantno. Tako i nasa zgrada ima.
A odmah na obliznjem brdu je jedna favela....cini mi se da tamo nemaju ni struje kako spada jer nekad imaju svjetla na potleusicama, a nekad nemaju. Sokantno kako je to sve tako blizu, a bogati se prave da potleusica nema i da to nije njihov problem.
I opcenito su opsjednuti klasom i tko stanuje u kojem dijelu grada, al o tome cu malo opsirnije drugi put.
Ne da mi se vise pisat jer idem na plazu, javim se ponovo za koji dan.
Ciaoooooooo!!!
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 16:04   #2
Joooj, da mi je biti tamo.
Pa da posjetim svoju plažu "imenjakinju"...
Ah...
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 16:05   #3
ideš kiki..
zabavi se ti fino i u moje ime.. očekujem iscrpni izvještaj kad se vratiš u londru..
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 16:07   #4


Sta bih dala da sam na tvom mjestu....

Uzivaj i suncaj cice!
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 16:13   #5
Koja dosadna prica... odavno nesto dosadnije na zenskm kutku nisam procitala.
Jessica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 16:14   #6
Iako ne poznajem Kiki, uzivala sam u ozvjescima iz Tajlanda.
Zelim im sjajan provod
(Pre)uskasuknjica
malo sam se zdebljala ovih dana
uskasuknjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 17:59   #7
nebus valjda rekla da zenske tam nisu komadi?ili si na krivoj plazi?!inace to i meni ide na ***** jer mi se svi obracaju na spanjolski,bila tu u ny ili u cali.ili floridi ili gdje vec...i onda kad im kazem da nisam kaj vec misle da jesam,onda misle da lazem kao da necu govoriti spanjolski..i samo tjeraju svoje.
inace,uzivaj stay u brazilu!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 18:11   #8


ja mislim da znam tvog brata!!!!!!!!!!!!!!!!

(mali svijet il prevelika slucajnost da tip ima sestru koja je u londou i da su bas sada u Brazilu???)

Kiki, jel braco ima curu?i jel kupovao neki nakit?
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 20:06   #9
to kiki carice
odrzavas obecanje o reportazi
mislila sam da je zaboravila i nas i sve i da jos baulja od novogodisnjeg slavlja
ajmo ne zabusavaj nego pricaj kak je bilo docekat 12 na plazi

evo stavljam ti temu na top da je ne promasis
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 22:43   #10
kiki, dobar izvjestaj
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 23:49   #11
Wow, Kiki... blago tebi...
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2004., 22:25   #12
Hm, ne javlja se više od 24 sata , slutim da joj je doooooobro
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 01:26   #13
SMS od Kiki:

Septy, evo da ti se javim. Upravo smo se vratili iz favele. Jebo te, svasta smo vidjeli...drug deals, kriminalce, sve...Isli smo tamo s maid mog frenda. Ona zivi tamo pa nas niko nije dirao. Sad idemo kod frenda, a onda cemo vani. Slijedeci tjedan idem kod jebaca.

Favela ti je onaj uzasno siromasni dio. Potleusice umjesto kuca. Sve droge kroz to idu. Tamo ne samo da turisti ne idu, nego ni domaci. Taxist nas je samo doveo do pocetka favele i onda smo morali cekat da ova dodje po nas. Imam genijalne slike iz favele i skroz sam paf na cijeli experience. Mos objavit sve, al i ja cu se javit iz frendove kuce
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 13:42   #14
..zakon ja bi isto tam


kiki uzivajjj
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 13:43   #15
i ja bi sms od kiki!!
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 19:12   #16
Quote:
slafko kaže:
i ja bi sms od kiki!!
pa evo ti gore
i to dva
kaj ne znas citat

(btw za kikin sms treba imat nekih zasluga )
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 00:31   #17
Kokose, samo na brzinu...sutra bum poslala malo iscroniji izvjestaj.
Tu sam sad kod frenda samo checkiram e-mails, a osim toga ima jedan zgoooooooodaaaaan frajer s nama ovdje pa mu se idem uguzit na sofu do njega i malo barit.
Samo da vam kazem da su im bikiniji groooooozno small.
Mislim, ono.....ja sa svojim cicama sam ovdje zadnja katastrofa, ni u jedan bikini ih ne mrem utrpat.
Onda sam kupila neka dva mala i da ga jebes sve mi ispada na sve strane, al posto ispada i Brazilkama, jebe mi se.
Buraz kaze da se to tako nosi ovdje i da to tako mora bit....
Ja pak imam osjecaj da bi ovdje Pesica i ostale bezcicate bolje prosle.
Ajd...ciao....pisat cu sutra o Novoj Godini i faveli i kriminalcima i svemu....
Slike is favele su MRAK!!!!!
Jedva cekam da vam ih pokazem.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 02:51   #18
Quote:
Kiki kaže:
Mislim, ono.....ja sa svojim cicama sam ovdje zadnja katastrofa, ni u jedan bikini ih ne mrem utrpat.
Jedva cekam da vam ih pokazem.
moze
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 10:08   #19
Genijalno, želim ti super provod
 
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 12:14   #20
Quote:
Kiki kaže:
Ja pak imam osjecaj da bi ovdje Pesica i ostale bezcicate bolje prosle.
Po ovome sto pises - garantirano.

Bila bih unikat.

Zna netko plan letova za Rio?
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.