Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2014., 11:58   #1
Male glistice u urinu

Znači išla sam obaviti malu nuždu, prije neg sam pustila vodu skužila sam kako u wc školjci ima nekih nakupina i približila sam se da vidim. I onda sam skužila maaaaaale glistice kak se miču. Sad sam sva preplašena, čula sam za gliste u stolici, ali nikada u urinu.

Prije 9 mjeseci mi je urin imao čudnu boju i miris, tada sam išla na hitnu jer gdje živim nemam svog doktora. Tamo su mi rekli da se ne brinem i da pijem puno tekučine jer vjerojatno to ne radim. Istina nisam baš pila toliko vode. I onda se miris maknuo nakon nekoliko mjeseci, ali boja je ostala. Urin je taman i mutan. Otišla sam do svog doktora i rekla mu kaj je bilo. On mi je rekao da će to sve polako otići i da se ne brinem. Nije me slao na nikakve pretrage.

I danas sam primjetila te male maaale glistice. Da li možda netko zna nešto o tome? Opet sam se naručila kod doktora i sutra putujem doma tak da vidim kaj je to. Mislila sam prije toga ovdje pitati.
__________________
I saw a spider...I didn't scream
hells4ngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 13:35   #2
Quote:
hells4ngel kaže: Pogledaj post
Znači išla sam obaviti malu nuždu, prije neg sam pustila vodu skužila sam kako u wc školjci ima nekih nakupina i približila sam se da vidim. I onda sam skužila maaaaaale glistice kak se miču. Sad sam sva preplašena, čula sam za gliste u stolici, ali nikada u urinu.

Prije 9 mjeseci mi je urin imao čudnu boju i miris, tada sam išla na hitnu jer gdje živim nemam svog doktora. Tamo su mi rekli da se ne brinem i da pijem puno tekučine jer vjerojatno to ne radim. Istina nisam baš pila toliko vode. I onda se miris maknuo nakon nekoliko mjeseci, ali boja je ostala. Urin je taman i mutan. Otišla sam do svog doktora i rekla mu kaj je bilo. On mi je rekao da će to sve polako otići i da se ne brinem. Nije me slao na nikakve pretrage.

I danas sam primjetila te male maaale glistice. Da li možda netko zna nešto o tome? Opet sam se naručila kod doktora i sutra putujem doma tak da vidim kaj je to. Mislila sam prije toga ovdje pitati.
Iskreno se nadam da nije ovo: http://www.cdc.gov/parasites/schisto...info/faqs.html Jesi putovala ti ili netko tvoj u neka tropska ili egzotična područja?
Nevjerojatno mi je da sa svim simptomima koje si navela liječnik te nije uputio da barem napraviš urinokulturu.
Na tvom mjestu bih otišla na hitnu u zaraznu gdje možeš dobiti kompletnu obradu i terapiju u kratkom vremenskom roku. Nemoj više odgađati niti dan!
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 13:37   #3
Hitna. HITNO!

Umjesto otvaranja tema po forumu.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 01:28   #4
za bilo kakvu sumnju na parazite ODMAH doktoru!!!!!
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:32.