Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2009., 15:50   #1
Jeste li ikada nekoga toliko jako voljeli da niste željeli hodati s tom osobom?

Da pojasnim, držim se fore da prijateljstva traju vječno, nemogu zamisliti da budem s njom u nekoj kratkoj plitkoj vezi, pa da onda prekinemo. Ne bih to mogao podnijeti. Da li ste ikada imali takav osjećaj?
Nick123456 is offline  
Old 05.01.2009., 15:58   #2
Quote:
Nick123456 kaže: Pogledaj post
Da pojasnim, držim se fore da prijateljstva traju vječno, nemogu zamisliti da budem s njom u nekoj kratkoj plitkoj vezi, pa da onda prekinemo. Ne bih to mogao podnijeti. Da li ste ikada imali takav osjećaj?
Vječan ti je samo Dinamo. Mada neki kažu Hajduk. Onda se svi pomlate bejzbolskim palicama. Vječna je palica, dakle.

OT
Ne čini ništa što tvoj stajling ne može podnijeti. Bar ne bez trovremenskog tafta.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 05.01.2009., 15:59   #3
Quote:
Nick123456 kaže: Pogledaj post
Da pojasnim, držim se fore da prijateljstva traju vječno, nemogu zamisliti da budem s njom u nekoj kratkoj plitkoj vezi, pa da onda prekinemo. Ne bih to mogao podnijeti. Da li ste ikada imali takav osjećaj?
NE
Zar sva prijateljstva traju vječno
A zašto bi bili u kratkoj plitkoj vezi ...zašto nebi bila duboka.
Ljudi kroz život podnose i puno teže i ozbiljnije probleme pa bi valjda i ti to podnio, ali kad odrasteš shvatit ćeš.
benisio is offline  
Old 05.01.2009., 16:02   #4
dogada mi se da počnem razmišljat kako mi je žao što sam s njim jer mi je prepredobro i znam da kad tad će sve prestat a ja samo gledam kako vrijeme sve više i više prolazi...
__________________
Brainfreeze!
Love_Me_Do is offline  
Old 05.01.2009., 16:06   #5
Quote:
benisio kaže: Pogledaj post
NE
Zar sva prijateljstva traju vječno
A zašto bi bili u kratkoj plitkoj vezi ...zašto nebi bila duboka.
Ljudi kroz život podnose i puno teže i ozbiljnije probleme pa bi valjda i ti to podnio, ali kad odrasteš shvatit ćeš.
Tako je.
__________________
I don't want to set the world on fire, I just want to start a flame in your heart...
željac is offline  
Old 05.01.2009., 16:21   #6
Fora je u tome da taj odnos nije osuđen na propast ako ste vi bili prijatelji pa pokušali nešto više. Dakle, uvijek se možete vratiti prijateljstvu ako vidite da ne ide, ja bar vjerujem u to (ako ste oboje dovoljno zreli). Ipak je razlika između ljubavi koja je proizašla iz prijateljstva i veze di je ona tebi (ili ti njoj) bila daleki i nedostižni predmet obožavanja pa su okolnosti išle u tvoju korist i završili ste skupa.
Posve_nova is offline  
Old 05.01.2009., 16:53   #7
Quote:
Posve_nova kaže: Pogledaj post
Fora je u tome da taj odnos nije osuđen na propast ako ste vi bili prijatelji pa pokušali nešto više. Dakle, uvijek se možete vratiti prijateljstvu ako vidite da ne ide, ja bar vjerujem u to (ako ste oboje dovoljno zreli). Ipak je razlika između ljubavi koja je proizašla iz prijateljstva i veze di je ona tebi (ili ti njoj) bila daleki i nedostižni predmet obožavanja pa su okolnosti išle u tvoju korist i završili ste skupa.
Trebao sam detaljnije napisati. Kada smo se upoznali ja sam htio biti s njom, ali što sam ju bolje upoznavao, sve mi je više značila, a i ona nije osjećala ništa dublje prema meni, pa sam odustao od toga. Da sam ja "inzistirao" da prohodamo, možda bi i prohodali, ali ako ona ništa ne osjeća prema meni, veza nebi dugo trajala, a ja ne bih podnio da me nogira
Nick123456 is offline  
Old 05.01.2009., 16:55   #8
Quote:
Nick123456 kaže: Pogledaj post
Trebao sam detaljnije napisati. Kada smo se upoznali ja sam htio biti s njom, ali što sam ju bolje upoznavao, sve mi je više značila, a i ona nije osjećala ništa dublje prema meni, pa sam odustao od toga. Da sam ja "inzistirao" da prohodamo, možda bi i prohodali, ali ako ona ništa ne osjeća prema meni, veza nebi dugo trajala, a ja ne bih podnio da me nogira
poanta je u boldanom, donc ju tink?
a ne u jacini ljubavi
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 05.01.2009., 16:58   #9
Quote:
Nick123456 kaže: Pogledaj post
Da pojasnim, držim se fore da prijateljstva traju vječno, nemogu zamisliti da budem s njom u nekoj kratkoj plitkoj vezi, pa da onda prekinemo. Ne bih to mogao podnijeti. Da li ste ikada imali takav osjećaj?
Ne.
Ako imaš takav osjećaj, to samo znači da nisi zaljubljen.
Kad si zaljubljen, sklon si vjerojvati i da će ti zaljubljenost trajat vječno pa ne razmišljaš kako ćeš pokvarit čvrsto prijateljstvo.

Upotrijebila sam tu izliku, s druge s trane, da ne budem s tipom koji mi se sviđao - ali nedovoljno. :guilty:
morcego is offline  
Old 05.01.2009., 17:05   #10
Quote:
Love_Me_Do kaže: Pogledaj post
dogada mi se da počnem razmišljat kako mi je žao što sam s njim jer mi je prepredobro i znam da kad tad će sve prestat a ja samo gledam kako vrijeme sve više i više prolazi...
ako vam je dobro skupa, zašto mora prestati?
Nick123456 is offline  
Old 05.01.2009., 17:10   #11
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Vječan ti je samo Dinamo. Mada neki kažu Hajduk. Onda se svi pomlate bejzbolskim palicama. Vječna je palica, dakle.

OT
Ne čini ništa što tvoj stajling ne može podnijeti. Bar ne bez trovremenskog tafta.


Quote:
Nick123456 kaže: Pogledaj post
Trebao sam detaljnije napisati. Kada smo se upoznali ja sam htio biti s njom, ali što sam ju bolje upoznavao, sve mi je više značila, a i ona nije osjećala ništa dublje prema meni, pa sam odustao od toga. Da sam ja "inzistirao" da prohodamo, možda bi i prohodali, ali ako ona ništa ne osjeća prema meni, veza nebi dugo trajala, a ja ne bih podnio da me nogira
Probaj se pročitat
Ja qrca ne razumijem
costarika1 is offline  
Old 05.01.2009., 17:12   #12
Bojiš se onoga što još nisi ni probao.
A bojiš se možda i njene reakcije(osim ako niste pričali o pokušaju veze).
Sve u svemu, ne, nije mi se to nikada dogodilo.
I mislim da je kod tebe veći strah nego snaga voljenja.
Nisi ni počeo, a već smucaš loše.
plus, nesiguran si.



arubi is offline  
Old 05.01.2009., 17:17   #13
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Ne.
Ako imaš takav osjećaj, to samo znači da nisi zaljubljen.
Kad si zaljubljen, sklon si vjerojvati i da će ti zaljubljenost trajat vječno pa ne razmišljaš kako ćeš pokvarit čvrsto prijateljstvo.

Upotrijebila sam tu izliku, s druge s trane, da ne budem s tipom koji mi se sviđao - ali nedovoljno. :guilty:
ja znam da ću ju uvijek voljeti, samo se bojim da ona nikad neće mene zavoljeti
Nick123456 is offline  
Old 05.01.2009., 17:18   #14
Quote:
costarika1 kaže: Pogledaj post




Probaj se pročitat
Ja qrca ne razumijem
jbg nikad nisam znao pisati
Nick123456 is offline  
Old 05.01.2009., 17:20   #15
Quote:
Nick123456 kaže: Pogledaj post
Da pojasnim, držim se fore da prijateljstva traju vječno, nemogu zamisliti da budem s njom u nekoj kratkoj plitkoj vezi, pa da onda prekinemo. Ne bih to mogao podnijeti. Da li ste ikada imali takav osjećaj?


vjecno? ti nisi bas zdrav jel? zivot je prekratak da bi uopce razmisljao o takvim stvarima..kamoli da cuvas nesto da traje vjecno, ko da uzmes najfiniju cokoladu koju nisi probao i zao mi je pojest rađe bi ju gledo dok ne umres...
mozda jednostavno ne mozes zamislit da zajebes jer nemas bas sanse..nez ovih sentimentalnih glupost "ako ju pojebem vise nikad nece bit djevica"
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Old 05.01.2009., 19:03   #16
Quote:
Nick123456 kaže: Pogledaj post
Da li ste ikada imali takav osjećaj?
Ne.
Kamena is offline  
Old 05.01.2009., 19:04   #17
DA! imam takav osjecaj vec 10 godina!
kao da pokušavam to odgoditi
__________________
zapravo skužih da ne želim imat potpis
Psychoma is offline  
Old 05.01.2009., 19:26   #18
Quote:
Nick123456 kaže: Pogledaj post
ja znam da ću ju uvijek voljeti, samo se bojim da ona nikad neće mene zavoljeti
Ok, ali onda tema nije naslov topica nego činjenica da ljubav nije obostrana. Tj zaljubljenost. Ili nije jednako obostrana. Ili jedno od vas misli da je tako. A ne da je porblem šta tu netko nekog previše voli.
morcego is offline  
Old 05.01.2009., 19:33   #19
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Ok, ali onda tema nije naslov topica nego činjenica da ljubav nije obostrana. Tj zaljubljenost. Ili nije jednako obostrana. Ili jedno od vas misli da je tako. A ne da je porblem šta tu netko nekog previše voli.
Upravo tako.
Čista, dobra, stara nezainteresiranost s jedne strane.
Da ona želi biti s tobom, ne bi dvojio ni sekunde.

Dakle..patetika iz naslova je potpuno nepotrebna.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 05.01.2009., 19:40   #20
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Ok, ali onda tema nije naslov topica nego činjenica da ljubav nije obostrana. Tj zaljubljenost. Ili nije jednako obostrana. Ili jedno od vas misli da je tako. A ne da je porblem šta tu netko nekog previše voli.
Skoro me nitko nije shvatio. Da sam joj se prije nabacivao, vjerojatno bi prohodali i bio bih najsretnija osoba na svijetu. Ali ona je manje ozbiljna od mene i ne vjerujem da bi ta veza potrajala. Prijateljstva nisu vječna, ali očito traju duže
Nick123456 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger