Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2003., 05:25   #21
Pa dobro je li to onaj "kvasac za dizanje tijesta" ili ne?
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 20:58   #22
Quote:
LaPerla kaže:
Pa dobro je li to onaj "kvasac za dizanje tijesta" ili ne?
Ne, nije to taj kvasac......
kisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 15:47   #23
Tablete je moja sestra pila, zbog vitiliga. Al je zaključila da joj se od toga onak diže po kvascu...pa sad pije Bevital - i kosa i koža i nokti su joj Inače se nije ništ zdebljala od toga.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2003., 18:49   #24
Cool I pekarski i pivarski

Zdravo je gricnut i običan kvasac, i on ima cijeli kompleks B vitamina. I kao maska za suhu kožu je dobar.
A pivarski se uzima samo na prazan stomak, prije jela, s jogurtom ili kozjim kislim mlijekom i, da se popravi okusi da se doda korisnih proteina - polenovim prahom. Ako se jede uz jelo, ugojit ćete se, pa ćete psovati i pivarski kvasac i ovsne kosmiče.
__________________
"This shampoo is too strong!" "I'll give you my strawberry for your appricot!"
Flemming is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2003., 12:06   #25
Lightbulb evo ovako..

Sto se pivskog kvasca tice.. ja osobno nisam imao nekih "medicinskih" potreba da ga pijem.. ali moja draga imala je visegodisnji problem sa nekom vrstom drermatitisa na vratu (vise puta je zbog toga bila kod ljecnika .. dobivala razne kremice ..pazila i (redovito) mazala zahvaceno podrucije....ali bez poboljsanja) Pila je i B complex vitamine u tabletama ...i opet nista. Prije nekih godinu dana pocela je piti pivski kvasac (u sklopu neke dijete iiii (gle cuda) koza na vratu se potpuno regenerirala i normalizirala...
Uzima(la) je po dvije cajne zlicice na 2.5 dcl vode (ponekad doda i zlicicu cedevite... )
A sto se tice proizvodjaca i pakiranja pivskog kvasca iz njenog iskustva najbolji (i po efikasnosti i po odnosu cijena/kvakiteta) je onaj u prahu (ne u kapsulama ..jer su u kapsulama premale doze)
Nebi htio nikoga reklamirati ni kontrareklamirati ali najbolji po okusu i mirisu je BIOTOP pivski kvasac!... Prije ENCIJANov nije bio los ali u novije vrijeme pakiraju neki uvezen iz kine i stvarno je OGAVAN.. (cudno "mirise" i skroz cudnog je okusa) ..tako da je zadnje encijanovo pakiranje (koje sam kupio prije 10-ak dana) zavrsilo u smecu..!
Eto .. pa ako ce kome pomoci....
salty is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 17:36   #26
mislim da je svakom slucaju puno bolji ivski kvasac u prahu jer ipak je prirodniji, ko zna so sve oni ne umjesaju u one tabletice. Je da je u prahu grozan za popiti ali ja ga znam piti sa cedevitom i onda je stvarno ok-.... jos nisam nikakve promjene vidjela na licu , ali kosa mi se jako sjaji od kad a pijem... sretno
 
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 19:49   #27
Nelica, stvarno pričaš gluposti... Imaš kvasac u prahu, i istu tu stvar u kasuli, a spakirana je u kapsulu da se lakše proguta i da se ne osjeti okus. "Oni" nemaju potrebe staviti nikakve aditive, kužiš?
SeaHorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 12:19   #28
Pa, zašto rađe ne popijete pivo kad već pivski kvasac ima gadan okus?
__________________
niš pametno
linol3um is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2003., 19:29   #29
Ma da! ja bi ga probala piti, ali ako stvarno deblja, ne bih, jel neko nabacio koju kilu od vas, a da koristi pivski kvasac?
Kada to pijete, mislim u koje doba dana?
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 14:17   #30
Merz Special tablete

moze li mi neko reci nesto o tom proizvodu?da li ga ima u zg,cijena itd?
hvala
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2004., 13:30   #31
jel to ono za kosu kozu nokte?
ako je, ja vec 2 mj. to pijem i ok mi je...
oko 75 kn, u ljekarni
ja sam matilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2004., 13:42   #32
Ja imam tih tabletica još za dva dana.
Mislim da koštaju 70-ak kunića u lokalnoj ljekarni.

Jedino što su mi nokti još uvijek rascvjetani. Valjda je ipak to zbog radijatora i zime
FridaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2004., 15:29   #33
Tabletice su OK.
A krema za njuškicu je
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2005., 14:30   #34
Ako smijem pitat-o kojoj kremi se radi?
__________________
Anonymous call, a poison pen
A brick in the ... ah ...
A brick in the small of the back again
I still dont belong
To anyone - I am mine
KatyCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2005., 00:19   #35
Meni je Mertz odlichan, evo pijem ga negdje mjesec dana (oshla mi kozha i kosa od centralnog). Kozha mi se vishe uopche ne rulji i ne puca i dobila je neku zdravu boju i kvalitetu. Nokti su mi manje vishe uvijek ok kvalitete, al imam osjechaj brzhe rastu (a chini mi se da je i s kosom slichna stvar - raste puno male kosice ).

Nego, pila sam Nutrival i htjela sam opet napravit kuru s njim, ali mi je doktor preporuchio Mertz jer kao rezultati su puno bolji.

Samo opchenito treba pazit na prehranu s tim tabletama, bilo Mertz, bilo Nutrival, jer ti dosta otvori apetit (dobim uvijek 2-3 kile po kuri ako ne pazim).
 
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 19:10   #36

ja sam pocela piti Merz tabletice zbog ocajnih noktiju (listanje je blagi pojam za opis stanja) .. nakon prve bocice - promjene ne uocavam ali, pise da za promjene treba najmanje 3 mjeseca .. pa izdrzat cu ja i to pa se javim za od prilike mjesec i plo .. za sada nisam uope zadovoljne

(sorry na greskama, krepala mi tipkovnica, nemam slova sa kvacicama LOL)
elizabeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 17:20   #37
Tablete i vitamini za kosu

Prvo, jedan lijepi pozdrav svima tu na podforumu!
Super je, već duže čitam i napokon se odlučih i ja uključiti

Čitajući neke teme tu, primijetila sam da se onako sporadično
spominje Twinlab, ali nisam uspjela naći ništa konkretno...
a jako me zanimaju ovi proizvodi, pogotovo za kosu, koja mi
je užasno tanka i slaba i oštećena..

Kad bi se netko tko je koristio nešto od njih,
bio voljan javiti sa svojim iskustvima,
bila bih jako jako zahvalna
mala kockica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 19:54   #38
koristim njihove multivitamine (dualtabs) koji su kao najjaci kod nas trenutacno, osjecam se super, cak pomazu sa simptomima hipotireoze.
takodjer L-tirozin i L-arginin, amino pripravak - mislim da sezove amino fuel, onda riblje ulje sa nekim dodacima jos cudima, uglavnom isto kao najjace kod nas.
super mi je njihov Whey fuel, to je proteinski prasak dobiven iz sirutke, cesto ces cut da ga upotrebljavaju samo bilderi, ali to je super stvar ako se koristi uz odgovarajuci trening.
nda, ovo sve ide kao pomoc pri dovodjenju sebe u zdravije stanje, uz intenzivan trening na vise fronti
nda, jos nesto, njihov izotonicni napitak mi je isto zaaakon. znojim se gore nego vecina muskih, i uz niski tlak znalo mi se vrtit poslije treninga, ali uz litru i pol -dvije sa malo ovoga sve ok

kao firma su mi ok, zadovoljna sa ovim sto sam probala, skupi su ali u nekim stvarima nisam imala izbora bas puno
Nighty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 20:18   #39
Koristila sam njihove Hair Factors vitamine, bili su super, nikad nisam imala vise kose. Nazalost, dosta su skupi.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 21:25   #40
mislim da je to tema vise za zdravlje...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.