Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2011., 02:40   #381
Izgrebano staklo na satu

Pozdrav svima!
Na satu imam male ogrebotinice te me jako živciraju.
Mislim ic kod urara pa ako neko ima iskustava s tim, kolko to dođe i ako je uopce moguce.

i am disturbed is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 02:49   #382
Ako si u Zagrebu, odi onom uraru u Tomićevoj (ulica ispod Uspinjače), na desno gledajući iz Ilice, zove se Dražen Siladi (mislim da je tako nekako prezime). Jako je ljubazan, a i odličan urar i majstor, i inače je poznat kao dobar za takva nekakva poliranja kućišta, kad se nešto ogrebe i sl. tako da pretpostavljam da može ispolirat i staklo. To ti nije ništa skupo.

P.S: Sad sam proguglala: točna adresa Tomićeva 4, da, dobro sam zapamtila prezime. Javi je li ti to mogao ispolirati i srediti, ja mislim da može.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 04:24   #383
puno hvala na odgovoru, no nisam u zagrebu. u osijeku sam, zaboravih to napisat -.-. drago mi je čuti što to ne bi trebalo bit skupo!
i am disturbed is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 16:22   #384
Pozdrav!
Dali mozda netko zna gdje bi u Zagrebu mogla dati prefarbati koznu torbu (iz svijetle u narancastu), ili kako se to moze doma?
Hvala!
balerina9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 19:25   #385
Imam jedne crne čizme koje na peti imaju zakovice, nešto tipa ovoga samo što su moje cizme visoke do koljena
( http://www.google.hr/imgres?q=cizme+...:429,r:10,s:32 )

Da li to postolar može maknut nekako ??
štrudlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 11:47   #386
Imam dva krasna kardija iz miss selfridge, međutim, ostavljaju mucice posvuda
Kak da to sredim?
Lauren is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 00:34   #387
Može mišljenje, šta mislite bi li ovakva haljina pink svijetle boje mogla kod bojanja u kemijskim čistionicama ispasti neke koraljne boje... Neznam još točan sastav, čekam da mi odgovore, a ne bi je htjela kupovat ako nemogu bojat... Kakvog bi sastava uopće bilo najbolje da je, da mi naum uspije...
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 22:55   #388
Je li moguće kod postolara skratiti (odrezati) saru čizme? Našla sam jednog postolara koji na sajtu nudi tu uslugu, ali zanima me je li to tko radio i je li mu to ugrozilo izgled čizme
pigl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 00:06   #389
bok kupila sam prije par mj bijele kožne platforme koja sam imala vani nekoliko puta i malo su mi se izgulile i baš se jako vidi na bijelom :S pa me zanima dal bi se mogla na to naljepiti čipka ili tako nešto,da se to ne vidi? ima netko iskustva s time? možda zvuči glupo,ali u mojoj glavi mi se čini baš oke ideja za spasiti cipele ovakve su moje,samo što je koža bijela i glatka,ne ovako naborana http://bellemel.com/wp-content/uploa...ltonsandal.jpg hvala unaprijed
elle16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 01:35   #390
Quote:
štrudlica kaže: Pogledaj post
Imam jedne crne čizme koje na peti imaju zakovice...
Da li to postolar može maknut nekako ??
ne vjerujem, ostati će rupice, a da ih prefarbaš crnim lakom za nokte npr, ako ti tako smetaju?

Quote:
pigl kaže: Pogledaj post
Je li moguće kod postolara skratiti (odrezati) saru čizme? Našla sam jednog postolara koji na sajtu nudi tu uslugu, ali zanima me je li to tko radio i je li mu to ugrozilo izgled čizme
Moguće je zašto ne, ja sam već svašta radila sa cipelama i čizmama, pa i kratila saru.
Odrezao, prošio rub kako je i bilo, namjestio i skratio patent, kao da se ništa nije dogodilo.
Mislim da sam to platila 150 kn prošle zime.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 00:08   #391
pozdrav cure

imam visoke marte,crne boje i htjela bi ih prefarbati.
svidja mi se bas ona nijansa koju sam vidjela prije koju god u ducanu (nisam sigurna da li ih jos ima), crvene - bordo,ali onako kao isprane,ako kuzite sta mislim..

zanima me kako je curama koje su probale opcenito ispalo farbanje marti?
mislim ih onesti potolaru,ne na svoju ruku.

edit,nasla primjer boje
__________________
Show me a man with a tattoo and I'll show you a man with an interesting past.
MiaMao is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 17:46   #392
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
ne vjerujem, ostati će rupice, a da ih prefarbaš crnim lakom za nokte npr, ako ti tako smetaju?
To s lakom sam već napravila, al ipak sam morala pitati ako eventualno posotji kakav način

E sad, drugi problem, imam jedan crni kaput, malo iznad koljena, koji bi htjela skratit, to se vjerojatno može, no zanima me druga stvar, dali bi se mogao ofarbat u tamno plavu boju? (mislim da nema smisla da pitam za neku svjetliju boju jel?) I ako se može kojim bojama i gdje ih kupiti, jel koliko znam u mojoj okolici nitko ne radi to bojanje odjevnih predmeta.
štrudlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 22:57   #393
petice na cipelama

sta se moze napravit, s kakvima ih zamjenit da ne lupkaju toliko prilikom hodanja
pretpostvljam da ce se uvijek cut ali kako da budu najtise moguce?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 23:15   #394
Odnesi postolaru da stavi gumu ispod. Postaneš nečujna
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 23:19   #395
stavi gumu na postojece petice? ili zamjeni petice s gumenima? samo na petice stavim ili i na cijeli dzon? neuka sam ne nosim pete za dan jer me zivcira to lupkanja a vidim (cujem) da ne lupkaju sve zene
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 15:35   #396
gdje mogu popraviti remen na torbi (umjetna koža), skroz je puknuo, trebao ponovno zašiti
već 2. put, 1. put su mi popravili u Ilici (malo iza Name), za 70 kn (a torba iz TN na nekom zadnjem sniženju za 50kn ) i ponovno je puknulo
mopsica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 21:35   #397
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
stavi gumu na postojece petice? ili zamjeni petice s gumenima? samo na petice stavim ili i na cijeli dzon? neuka sam ne nosim pete za dan jer me zivcira to lupkanja a vidim (cujem) da ne lupkaju sve zene
Mislim da stavi gumu na pete, ali nemoj me držati za riječ. Ja ne nosim kukckave stvari, to je moja stara prije uvijek mijenjala
Ali mislim da postolari znaju kaj treba. Ono, odeš, veliš u čemu je problem i to je to. Sorry, nisam baš od neke pomoći.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 21:37   #398
ma jesi kako ne odnijet cu jedne pa cemo vidjet, ako postanu necujne nosim sve
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 15:29   #399
Ovako imam nekoliko pitanja.
1. gdje se u zg mogu nabaviti taovice (piramidice)
2. koje je dobro ljepil za tekstil? naime htjela bi zaljepiti tanke trakice od umjetne kože na majcu
3. koji krojač bi mogao od starh pemalih hlača napraviti suknju, tj može li tu suknju proširit istim materijalom. Hlače su duge a ja bi minicu.
4. Koje boje se mou koristiti za farbanje sintetičke odječe
Zahvaljujem
opium is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 12:03   #400
Trebaju mi cipele za kišu i ružno vrijeme. Nađoh jedne prekrasne, sive, brušena koža. Nisam kupila jer ne znam da li bi izdržale kišu, iako mi je prodavačica napomenula kako se to riješi sprejem za impregnaciju, da su onda i nepropusne za kišu i ne ostaju mrlje od iste. Sad, nisam sigurna govori li to samo da ih kupim (a bome, nisu jeftine) ili mogu bez straha gacati po kiši bez da ih uništim prvom prilikom?
Help, please!!
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:41.