Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2012., 19:39   #461
pozzzzz
dal ste ikad kratili visoke starke i pretvarali ih u niske ?? dal to rade obućari ?? šta mislite kak bi to ispalo?
AnaOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 10:55   #462
Došle su mi jedne štikle naručene s interneta i peta ide nekako u krivo kad se gledaju štikle iz profila, mislim da bi peta trebala biti duža.
Je li moguće kod postolara produljiti ili zamijeniti petu na štiklama i koliko bi otprilike to koštalo?
__________________
I believe in the powers-that-be, but they won't overpower me.
Dejzi.U2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 23:12   #463
Kupit cu ove Aldove wedgesice (ne da mi ubacit sliku, saljem link),

http://2.bp.blogspot.com/-UrSW9VD5LI...8fds1%2529.jpg

medutim kao i uvijek imam problem s cipelama da mi ispadaju na peti. Ono sto je dobro kod ovih je da ima ovu "kukicu" na vrhu kroz koju se moze provuci neka vezica/trakica/gumica oko gleznja da drzi nogu. Sto mi preporucate, koji materijal bi najbolje pristao crnoj brusenoj kozi? A da izgleda skladno i pretpostavlja "uradi sam" tehniku?
daria25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 20:01   #464
kupila sam ovo http://www.globaltextiles.com/html/i...422/421639.jpg

i sad me zanima može li se ikako đon prefarbati i gdje se u zagrebu (ili na ebayu) mogu kupiti boje za gumu ili što već treba
hvala
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 00:47   #465
Ljepilo

Dragi moji imam puno obuće koja se malo odljepila ,sad me zanima kojim ljepilom bi bilo dobro zaljepiti da to bude trajnije.Probala sam sekundarnim uhu patex isl ,obično bi držalo dok se ne prošetam ,stoga molim preporuku za ljepilo poz
cloudvk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 22:13   #466
bok, zanima me da li mogu negdje prebojati haljinu sa srebrnim šljokicama u zlatne ili roze i dali to uopće gdje postoji???...hvala puno
SevenUp is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 19:03   #467
Jel zna netko da li se kožna (prava koža), uska suknja može razvući pola broja ili broj? Mala mi je pa me zanima da li ima neko sredstvo za rastezanje
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 19:20   #468
Ako je kožna, pretpostavljam da je krojena kvadratima. Ne znam baš želiš li to napraviti Meni se par vintiđastih što ih imam, usljed oscilacija od 2-3 kg koji odu isključivo u bokove rasteglo. Ne izgleda dobro.

A ako baš hoćeš, probaj mazati kremom i nositi ju, ne pada mi ništa drugo napamet. Znam da je postojala nekakva tekućina za širenje kožnih cipela, mislim da je to sve višemanje alkohol i/ili vazelin...

Više detalja: http://www.buzzle.com/articles/how-t...h-leather.html
__________________
SEXA
Aualida is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 20:54   #469
Pozdrav curke! ne znam kud bih stavila ovo pitanjce, pa ću ga ugurat ovdje, vidim da vi imate puno iskustva, pa mi možda netko može pomoći
ovako, radi se o jednoj torbi koju sam kupila za jeftine pare preko e-baya, ali torba nema remen.. i sad sam ja mislila kupit kožu u takvoj boji (nemam pojima gdje?) i zašit si remen.. dali je to izvedivo? može meni to npr. napravit onaj striček koji radi n trgovini za popravke torba?? torba mi je predivna, dugo sam tražila baš u toj boji, ali ne mogu je nosit onak kao clutch torbicu, meni treba baš remen, da ju stvaim preko ramena.. pomagajte žene!!
lolobrigita23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 23:09   #470
A da kupiš remen? Ne znam gdje si, ali valjda u svakom gradu postoji trgovina u kojoj se može kupiti remenje za male novce
__________________
SEXA
Aualida is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 09:14   #471
ojla! gracias na savjetu, e vidiš to mi nije palo na pamet.. al isto tako nisam ni čula da se to može kuput negdje posebno.. mislila sam da uvijek dolazi cijela torba u kompletu, a da možeš posebno kupovat djelove, nemam pojimainače sam iz Vž-a, al idme u zg često, pa mogu kupit tamo, ako znate neku trgovinu gdje se to može kuputi?
lolobrigita23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 00:44   #472
Sa nove jakne ispao mi je druker. Rekli mi u jednoj krojačkoj radnji da ću teško naći tko stavlja drukere jer su ti aparati jako skupi. Pa molim ak netko zna gdje bih to mogla napraviti?
Iz Dugog Sela sam, dolazi u obzir i Zagreb, naravno.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 10:59   #473
hmmm mislim da sam pogodio temu....

jer netko zna dali se može skinuti krzno sa kapuljače koje je ušiveno....

radi se o ovakvoj jakni (neš slično) http://www.ebay.com/itm/Abercrombie-...item3cc55cc4ad
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 23:31   #474
Ima netko ideju kako da zalijepim gumene čizme, čime? predrage su mi da bi ih bacila
Andie19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 23:40   #475
Vec sam postala na "Uradi sama" ali vidjeh sad da je ovaj topic prikladniji.

Imam jedan mali problem, tj. dilemu i nadam se da sam na dobroj temi

Naime, nasla sam genijalnu koznu torbu na ebayu, ali ima zlatne okove
postoji li nacin da se to zamijeni i gdje to mogu napraviti?
LedenaKocka is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 23:54   #476
moze li se suknja visokog struka prekrojit u nizi struk?
materijal je onako kao od odijela, cvrsci sa podstavom
kopcanje je na patent na boku
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 12:10   #477
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Sa nove jakne ispao mi je druker. Rekli mi u jednoj krojačkoj radnji da ću teško naći tko stavlja drukere jer su ti aparati jako skupi. Pa molim ak netko zna gdje bih to mogla napraviti?
Iz Dugog Sela sam, dolazi u obzir i Zagreb, naravno.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 01:37   #478
dajte cure help help pliiiz

na novoj haljini obučenoj jednom mi se izvukla nit i sad šugavo izgleda

ne mogu haljinu vratiti više naravno, a ne mogu je više niti nositi jer je to izvučeno naprijed i vidi se.

ima li šanse da se ta nit nekako uvuče nazad pa da se ne kuži toliko ili nešto?

stvarno ju ne želim baciti jer mi je jako lijepa

heeelp
Sniffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 12:49   #479
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
moze li se suknja visokog struka prekrojit u nizi struk?
materijal je onako kao od odijela, cvrsci sa podstavom
kopcanje je na patent na boku
može..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 12:49   #480
Quote:
Sniffy kaže: Pogledaj post
dajte cure help help pliiiz

na novoj haljini obučenoj jednom mi se izvukla nit i sad šugavo izgleda

ne mogu haljinu vratiti više naravno, a ne mogu je više niti nositi jer je to izvučeno naprijed i vidi se.

ima li šanse da se ta nit nekako uvuče nazad pa da se ne kuži toliko ili nešto?

stvarno ju ne želim baciti jer mi je jako lijepa

heeelp
kad se nit jednom izvuče i nastane kaos- jako jako teško (zamalo nemoguće) je ispraviti stanje i vratiti ga na prvobitno..
desilo mi se isto na suknji..našila sam preko tog dijela svilenu traku, dužinom cijele suknje, ispao je jako dobar makeover suknje..
pretpostavljam da tebi tako nešto na haljinu ne bi odgovaralo, ali ako je problem u gornjem dijelu- da možda našiješ neki detalj preko?

ili od istog/slilčnog materijala napraviš neki cvijet, nešto, zakeljiš na broš pa time prekriješ..
ili ako je u donjem dijelu problem, uvijek možeš odrezati i sačuvati gornji dio pa nositi kao majicu..
nadam se da ćeš ipak uspjeti pronaći način kako nit vratiti, ali evo, to su neki moji prijedlozi..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:46.