Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2019., 22:22   #1
Apex Legends


Quote:
Apex Legends is a free-to-play battle royale game developed by Respawn Entertainment and published by Electronic Arts. Set in the same universe as Titanfall, the game was released for Microsoft Windows, PlayStation 4, and Xbox One on February 4, 2019

Quote:
Apex differs from most battle royale games by incorporating Legends, pre-defined heroes with unique abilities that fall into roles such as Offense, Defense, Support and Recon. Players are grouped into squads of three, each player selecting a unique Legend in turn, and each match features up to 20 teams competing. All teams start with no equipment and are flown over the game's map via dropships from a random direction from which they drop onto any spot on the map they can reach. Teams scour the game map for weapons, ammunition, and other equipment while fighting to be the last team standing, all while staying within an ever-shrinking safe zone on the map
Kazu da je igra ubojica Fortnitea, igrate li? Kakvi su dojmovi? Ja cu kroz petnaestak dana nabavit PS4 pa cu probat zaigrat, prema svemu dosad videnom na youtubeu, svida mi se stil igre i brzina gameplayja i okruzenje. Podsjeca me pomalo na mix COD-a i Overwatcha zbog brzog gameplayja, klizanja i tih "heroja" s posebnim sposobnostima
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2019., 22:23   #2
Meni odlican za F2P igru. Em volim Titanfall svijet, em mi Fortnite nikad nije legao, tak da sam zadovoljan. Imam nekih 80tak sati, 3v3 za sad fercera dobro, balans je - kako se meni kao casual igracu cini - solidan.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2019., 22:28   #3
Ni meni Fortnite nije legao, a bogme ni PUBG zbog 3rd person viewa primarno, a u slucaju Fortnitea i cartoonish looka. Cim sam vidio ovo, rekoh ajde napokon nesto od tog battle royala sto bi stvarno i zaigrao, ako izuzmemo bezobrazno skupi COD.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2019., 22:50   #4
Probao no cekam da mi se na discordu neko javi od jarana pa da sa njim zaigram, nije mi sjela na prvu a taman sam malo uštelio u pubgu. Svakako bit ce mi na kompu tek je izišla bit ce vremena za apex
__________________
KISS ME WHERE THE SUN DONT SHINE THE PAST WAS YOURS BUT THE FUTURE'S MINE
wanyamagrmalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2019., 21:04   #5
Evi skinuo ga na Plejku i prvi dojmovi odlicni, vrti se odlicno, grafika super, gameplay zabavan.

Jedino mi smeta kaj nemrem mikrofon iskljucit na slusalicama, u postavkama igre nema, a u postavki konzole ga smanjio skroz, ali opet kad zakasljem ili nest vidim ikonicu zvuka da se trza
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2019., 12:32   #6
Bolja nego Fortnite.
__________________
Igre.games
karlo3030 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2019., 21:10   #7
Mi smo probali, tu je nas prvi gameplay:
https://youtu.be/qgvlcat2LE8
PussyBitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2019., 22:13   #8
Igrati na Ps4 sa kontrolerom je mučenje, ako ne uvedu miš i tipkovnica support, odustajem. Likovi pričaju da su nabavili neki AIX Adapter pa mogu igrat m/k i odmah su u prednosti.
__________________
there is only one truth
archangel711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2019., 09:05   #9
Yep, mogli su bar neki aim assist kao u COD-u ubacit, fakat je muka.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2019., 15:55   #10
Meni je osobno bzvz
previše je tih battle royala
daj vise ono
DukeWhitBrownEy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2019., 09:57   #11
Moram pohvalit njihove servere, igrao sam dosad sigurno parsto meceva, samo jednom je bio pad
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 20:51   #12
zna netko gdje traziti squad s naseg govornog podrucja?
Ljuksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 21:56   #13
HCL forum
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2024., 10:49   #14


APEX LEGENDS™ & FINAL FANTASY™ VII REBIRTH EVENT
Star Fox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.