Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2014., 10:11   #2001
Pa hrpa toga ti besplatno, customi arkade, mos igrat sa sve rase, samo se regaj i downloadaj.

Šta će ti key za prvu..
TrutYF is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 22:49   #2002
Quote:
TrutYF kaže: Pogledaj post
Pa hrpa toga ti besplatno, customi arkade, mos igrat sa sve rase, samo se regaj i downloadaj.

Šta će ti key za prvu..
Ma gle ocu igrat online protiv drugih ljudi mislim da se skinutom igrom sa torrenta to nemoze...
lurkers is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 13:34   #2003
Quote:
lurkers kaže: Pogledaj post
Ma gle ocu igrat online protiv drugih ljudi mislim da se skinutom igrom sa torrenta to nemoze...
E sada i to možeš.
Skineš i instaliraš free verziju Sc2 s Blizzard site, to ti da pristup Arcade u Sc2.

Odeš ovdje i po ovim uputama instaliraš starbow matchmaking program: http://starbowmod.com/forum/showthread.php?tid=97
(pazi samo ovo što kaže da se moraš registrirati kod njih to se odnosi na registraciju na starbowmod.com , ne na forum koji je dio tog website)

Onda startaš SC2 i pokreneš ovaj matchmaking program (Eros se zove). U Eros imaš Queue opciju, koja kada ti pronađe suigrača joinate se u isti chat channel koji piše u programu i jedan od vas kreira mapu koja je predložena. Igrate Starbow mod za Sc2 koji je dovoljno sličan (i bolji po mnogima) totalno besplatno i posve legalno.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 19:02   #2004
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
E sada i to možeš.
Skineš i instaliraš free verziju Sc2 s Blizzard site, to ti da pristup Arcade u Sc2.

Odeš ovdje i po ovim uputama instaliraš starbow matchmaking program: http://starbowmod.com/forum/showthread.php?tid=97
(pazi samo ovo što kaže da se moraš registrirati kod njih to se odnosi na registraciju na starbowmod.com , ne na forum koji je dio tog website)

Onda startaš SC2 i pokreneš ovaj matchmaking program (Eros se zove). U Eros imaš Queue opciju, koja kada ti pronađe suigrača joinate se u isti chat channel koji piše u programu i jedan od vas kreira mapu koja je predložena. Igrate Starbow mod za Sc2 koji je dovoljno sličan (i bolji po mnogima) totalno besplatno i posve legalno.
opaa ajde hvala probat cu... sorry decki na neinformiranosti....ako kupim cd key jel mogu multiplayer posto imam skinutu igru s torrenta?
lurkers is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 09:15   #2005
Quote:
lurkers kaže: Pogledaj post
opaa ajde hvala probat cu... sorry decki na neinformiranosti....ako kupim cd key jel mogu multiplayer posto imam skinutu igru s torrenta?
Samo napravi repair install da dobiješ login screen i možeš.

BLizzard boli kita od kuda si ti igru skinuo sve dok si kupio CD key.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 11:35   #2006
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Samo napravi repair install da dobiješ login screen i možeš.

BLizzard boli kita od kuda si ti igru skinuo sve dok si kupio CD key.
hvala dobri pablo.... a mozes li mi objasniti sto je to repair i login screen? Mislim da cu kupit cd key preko njuskala i ukucat ga u pirat starcraft...ili cujem da ima u algoritmu cd key...
lurkers is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 19:44   #2007
Jel igra ovo netko ? Valja li igra ?

Ja sam jedinicu zbilja volio kao mali. Sada većinom tučem Panzer General i slično. Zadnje što mi je valjalo od rts-a su bili warcraft 3 i rise of nations.

Ali ponekad se zapitam (kao sad primmjerice) valja li išta starcraft dvica ? Jeli vridna 13€ koliko je sada na g2play ?

Ima li ikakve razlike između običnog i ekspanzije, osim kampanje ?

Pretpostavljam da bi igra prvenstveno multiplayer tu i tamo.
__________________
Texture like sun
lettow is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 20:19   #2008
Ekspanzija ti ne radi ako nemaš prvo Sc2. I definitivno valja. Kampanja je nešto gluplja po priči nego Sc1 ali sve drugo je fora. Multiplayer je zabavan ako voliš RTS gdje moraš mnogo i brzo klikati.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 23:43   #2009
Zanima me ima li razlike u multiplayeru između HOTS i WOL ? Mogu li samo sa WoL igrat 'normalan' multiplayer protiv svih ?
__________________
Texture like sun
lettow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 15:40   #2010
Možeš samo protiv onih koji nemaju HotS. To se odnosi na Ladder. Ako hoćeš samo MP protiv frendova onda nemoraš niti kupiti igru. Samo ti i frendovi skinete Sc2 Starter edition i imate pristup Arcade i custom mapama i možete to igrati jedan protiv drugog (tu imate pristup svim službenim mapama s Laddera).

U slučaju Starter Edition onda možete igrati i Starbow koji je mod za Sc2 koji spaja Sc1 i Sc2 u jednu igru i odlična je. Ima i svoj ladder sistem koji je posve besplatan i radi s Starter Edition Sc2.
Više info ovdje: http://starbowmod.com/
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 18:41   #2011
da li itko zna kad izlazi 3 nastavak starcraft 2
Akatcuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 17:21   #2012
Danas je Blizzcon i saznat ćemo sve.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 14:49   #2013
Dolazi
http://eu.battle.net/sc2/en/legacy-of-the-void/
Zlatna flota
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 08:58   #2014
Kad su polufinala turnira?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 09:02   #2015
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Ma kurac su mi ovi updatovi, kao da Zergovi nisu već prejaki
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 09:51   #2016
Terran je dobio najjači unit: Cyclone.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 10:15   #2017
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Terran je dobio najjači unit: Cyclone.
Protossi samo jednu baš novu jedinicu
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 10:27   #2018
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ma kurac su mi ovi updatovi, kao da Zergovi nisu već prejaki
Nisam igrao sc2, kakav je uopće status?
Z su najači, pa T, pa P ?
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Terran je dobio najjači unit: Cyclone.
Po slikicama je jedinica fora
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Protossi samo jednu baš novu jedinicu
Da, updateanje starih jedinica nije baš nekaj. To su više ispravke, a ne nekaj drugo
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 11:21   #2019
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Nisam igrao sc2, kakav je uopće status?
Z su najači, pa T, pa P ?
A gle, mene buraz nakanta s kime god igrao

Ali po meni, Zergovi su najjači na početku igre, Protossi na kraju, a Terrani bi kao bili između.

No Zergovi po meni imju najbolje jedinice
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 15:16   #2020
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Možeš samo protiv onih koji nemaju HotS. To se odnosi na Ladder. Ako hoćeš samo MP protiv frendova onda nemoraš niti kupiti igru. Samo ti i frendovi skinete Sc2 Starter edition i imate pristup Arcade i custom mapama i možete to igrati jedan protiv drugog (tu imate pristup svim službenim mapama s Laddera).

U slučaju Starter Edition onda možete igrati i Starbow koji je mod za Sc2 koji spaja Sc1 i Sc2 u jednu igru i odlična je. Ima i svoj ladder sistem koji je posve besplatan i radi s Starter Edition Sc2.
Više info ovdje: http://starbowmod.com/
Ako se ne varam, onda možešp igrati samo s Terranima?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.