Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2009., 16:49   #61
ja sam pokusao,i na uvod u tekmu me izbaci.
djukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 19:13   #62
ja se nemrem spojit, a imam oriđiđi igru. problem sa serverima, i guess.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 19:31   #63
Quote:
electro cute kaže: Pogledaj post
na my playeru igram na 2k kameri, normalne tekme igram iz skyboxa. na my playeru se ne može sejvat kamera ali su bar likovi otkrili kako povećat broj minuta po kvorteru.
Jel se može kako smanjiti broj utakmica u sezoni na My playeru ili će to patch srediti? Ne da mi se igrat 82 utakmice.
W.A.S.P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 20:26   #64
Pojavljuje mi se jedan cudan glitch npr dresovi od igraca mi postaju crni (dijelovi oko nogu, kao da je dres podrapan) neznam zasto.


EDIT rijesio sam problem, jos samo da patch popravi framerate i online igranje.

Zadnje uređivanje ivica1 : 13.10.2009. at 21:19.
ivica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 21:25   #65
Quote:
W.A.S.P. kaže: Pogledaj post
Jel se može kako smanjiti broj utakmica u sezoni na My playeru ili će to patch srediti? Ne da mi se igrat 82 utakmice.
mislim da ne može...
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 02:33   #66
ljudi, ako imate problema s fps-om probajte ovo. meni je pomoglo
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 10:37   #67
electro cute puno hvala za ovo sad radi kak treba.
ivica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 12:29   #68
meni je fps na kojih 62,3 .. kad unesem ona sranja s stranice 2k sports padne mi na 40 i nes
djukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 12:58   #69
ovisi koji cpu imaš, očito. ako ti je fps u redu ne diraj ništa ivica1 nema na čemu
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 16:09   #70
intel(R) Core(TM)2 Duo CPU

btw..bas maloprije odoh na practice,s bryantom,i stanem se skroz ispod kosa i kako god da bacim loptu nemoze uci da ga jebes.lol..dali je to neki bug il
djukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 20:29   #71
Opet mi framerate poceo padat nemogu vjerovat. Nista od igranja
ivica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 21:19   #72
i meni isto. neobjašnjivo skroz, mogu igrat ako smanjim sve postavke. totalno čudno s obzirom da bi ovu igru trebao uništavati na maksimumu.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 21:25   #73
Men na koje kod detalje stavim radi isto (lose), a komp mi je Nvidia 9800gt
amd athlon x2 5400+
2gb rama
mislim da bi igra morala radit dobro. nevjerujem da ce patch ista popravit.
ivica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 23:46   #74
meni radi dobro kad iskljucim floor lightning i crowd stavim na low. patch mora ovo popravit jer je loš framerate na forumima jedan od glavnih problema vezanih uz ovu igru.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 04:25   #75
ovako - da li kad u options stavim tezi (ili laksi) level prije pocinjanja my player moda se to upamti kao takvo i u samoj karijeri ili je svejedn - dakle, player mode je uvijek iste tezine....

hvala.
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 06:55   #76
player mode je uvijek na pro težini. no ukoliko želiš mijenjati težinu, slidere i sve ostalo možeš sa hex editorom. nauči kako.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 10:14   #77
Budem probao kako igra radi na windowsu 7. Mozd danas probam pa javim. Na xp je neigrivo.
ivica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 22:54   #78
Isprobao sam i dalje je slab fps ceka se patch.
ivica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 00:20   #79
meni je najbolje kad stavim player details na medium, sve drugo uključim na max.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 09:28   #80
Men kad stavim player detail na medium imam glitcheve dresovi postaju crni.
ivica1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.