Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2003., 20:49   #1
Jedi Academy

Zakon igra, ke ne? Puno bolja od Jedi Outcasta, nekako me podsjeća na prvog Jedi Knighta (odnosno Dark Forces II) s boljom grafikom (i ne tako dobrim dizajnom nivoa).
Mišljenje ostalih?
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2003., 22:12   #2
Je l' ko igrao? Zapeo sam na Tatooinu, kad trebam od Jawa uzeti droida. Ne mogu ući u njihov brod. Trebam pomoć. Hitno.
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2003., 23:38   #3
Ti si tek na početku, a već ocjenjuješ igru. Daj je odigraj do kraja pa onda reci mišljenje. Inače prešo ju prije tjedan dana (oba završetka) i po mom mišljenju, ovo je najbolji FPS ove godine bar do izlaska poluživota. Ne sjećam se igre koja mi je bila ovako zabavna (iako lagana), možda NOLF2. Igra je kasnije totalno nabijena akcijom i fenomenalnim dizajnom nivoa (iako Skywalker u briefingu kad prestane pričat ima izraz psihopata, al to je druga priča).

E da, u brod ulaziš pomoću force pulla, na onu dizalicu gore. Daj javi na kojoj strani si završio igru. Btw jel zna netko kako riješiti onaj problem u multiplayeru?
__________________
Utúlie´n aurë! Aiya Eldalië ar Atanatári, utúlie´n aurë! Auta i lómë!
simplyred is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2003., 11:51   #4
Ako me neka igra obori na samom početku, onda znači da ima ono nešto i da je zakon.

Prešel sam onaj dio, sad se probijam u onom Vaderovom dvorcu.
Mene isto zanima kak riješiti multiproblem, tako da ak netko ima ideju neka javi.

Trenutno balansiram između dark sidea i light sidea (ne mogu se odlučiti).
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2003., 01:11   #5
Quote:
simplyred kaže:
Btw jel zna netko kako riješiti onaj problem u multiplayeru?
http://69.1.71.73/games/files/gruswjkacd.rar

meni ne sljaka kad pokrenem nocd verziju, ali inace radi.
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2003., 12:00   #6
Thnx.
Quote:
fenomenalnim dizajnom nivoa
Jesi li ti igral Dark Forces 2 (prvi Jedi Knight) ili Mysteries of the Sith? E, to ti je level dizajn! Istina da je u Akademiji level design 3 puta bolji nego onaj u Jedi Outcastu ili bilo kojoj pucačini na tržištu, to još uvijek nije JK ili MotS. A možda je to samo nostalgija...
Odlučio sam se za light side. Ovaj puta. Slijedeći puta idemo na dark side. Trenutno sam na onom Dreadnoghtu pri kraju misije. Jedi Academy rulez
Mene najviše muči da više nema onoga ciljnika kada naciljaš pushabilni ili pullabilni objekt. Sad kad sam se naviknul više nije problem, ali kod onih Jawa...
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2003., 12:29   #7
Quote:
Nighthawk kaže:
Thnx.

Jesi li ti igral Dark Forces 2 (prvi Jedi Knight) ili Mysteries of the Sith? E, to ti je level dizajn! Istina da je u Akademiji level design 3 puta bolji nego onaj u Jedi Outcastu ili bilo kojoj pucačini na tržištu, to još uvijek nije JK ili MotS. A možda je to samo nostalgija...
Igro Dark Forces 1 i 2, MotS nisam. Priznajm level im je bio na visini (ogromne građevine i perspektiva). U usporedbi s tadašnjim Quake 2 enginom njihov engine je bio 5 puta bolji. Ali za tvrdnju za fenomenalni dizajn nivoa usporedba mi je bio Unreal 2 ili neki noviji FPS.
__________________
Utúlie´n aurë! Aiya Eldalië ar Atanatári, utúlie´n aurë! Auta i lómë!
simplyred is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2003., 21:58   #8
Odlican igrica
samo mi je malo prelagana danas sam za pola dana presao 2/3
igre na najtezem settingu ( drugi puta prelazim, sad cu na dark side). Inace koji vam je najjaci force power. Meni je drain - na 3 stupnju lood.

Negativci su mi stupidni, a tek onaj degenerirani Rush ili kak se vec zove mi iso na zivce od pocetka igre. Ostali likovi su ok.

Znaci nikome multiplayer ne radi ja mislio samo meni.

Sto se tice level dizajna dovoljno je zaigrati onaj nivo u grobnici.

Ja inace ne igram pucacine, ali ova je izuzetak, ja cekam
Knights of the old Republic. To ce biti igra...
__________________
Time to bring it down again
Don't just call me pessimist
Try and read between the lines
I can't imagine why you wouldn't
welcome any change my friend.
Neuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2003., 22:26   #9
Quote:
Ali za tvrdnju za fenomenalni dizajn nivoa usporedba mi je bio Unreal 2 ili neki noviji FPS.
Meni se osobno Unreal 2 uopće nije svidio. Jedina dobra stvar mi je bila grafika (do jaja, šteta što Akademija ne koristi U2 engine... eh, Sweeny, Sweeny... pojeftini malo ). Predlažem da odigraš MotS, makar je star, ali da vidiš kako te nove pucačine kasne u usporedbi sa nekijim starijima. Ove nove otkrivaju toplu vodu, a to je sve bilo već prije u nekim starijim igrama (možda ne tako glamurozno, ali princip je isti).

Još jednom napominjem da Jedi Acadamy rulez. Zakon mi je lightsaber staff- kako to reže... puno bolje od lightsabera u prvom JK-u. Ali me grafika muči... zašto Q3? Pa makar je TA, to ne mijenja ništa.
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2003., 00:01   #10
Quote:
Neuro kaže:
Inace koji vam je najjaci force power. Meni je drain - na 3 stupnju lood.
Meni definitivno najjači force power je force grab na trećem nivou. Jedno stavno uhvatiš nekog jadnika (čitaj: stormtroopera) pa ga baciš u provaliju, a ovaj vrišti. You don¨t the power of the dark side!

Quote:
Sto se tice level dizajna dovoljno je zaigrati onaj nivo u grobnici.
Uz naganjanje speederima, moj omiljeni level.

Quote:
Ja inace ne igram pucacine, ali ova je izuzetak, ja cekam
Knights of the old Republic. To ce biti igra...
Još malo pa će i to. Kažu da je to jedna od najboljih igara za X-BOX.

Quote:
Meni se osobno Unreal 2 uopće nije svidio. Jedina dobra stvar mi je bila grafika (do jaja, šteta što Akademija ne koristi U2 engine... eh, Sweeny, Sweeny... pojeftini malo ). Predlažem da odigraš MotS, makar je star, ali da vidiš kako te nove pucačine kasne u usporedbi sa nekijim starijima. Ove nove otkrivaju toplu vodu, a to je sve bilo već prije u nekim starijim igrama (možda ne tako glamurozno, ali princip je isti).
Što se tiče Unreala 2, badava dobra grafika kad je sve drugo u banani (osim zadnjeg nivoa i kraja), iako mi grafika nikad nije igrala neku veliku ulogu.
Eh kad bi samo mogao nabavit MotS, to je ono s Marom Jade, ne? Igro sam demo i dizajn nivoa bio mi je bolji od Dark Forcesa 2 i čuo sam da nema onih debilnih animacija gdje je glavni lik trećerazredni glumac filmova za odrasle.
__________________
Utúlie´n aurë! Aiya Eldalië ar Atanatári, utúlie´n aurë! Auta i lómë!
simplyred is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2003., 12:59   #11
DARK FORCES 2 ..vlasnik sam te igrice jos dok sam bio vlasnik starog pentiuma 166 mmx..i da nije bilo fallouta i kasnije fallouta 2 to bi mi bio do dana danas najbolji naslov svih vremena
(i niko nije spomenuo odlicnu pricu i super animacije te igre..)

a jedi outcast je najobicnija igrica koju treba prec i poslije zaboravite

sad ta academija.. nesto sam cuoi sad mi vi o njoj pricate,- i jedva cekam da ju nabavim
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2003., 21:05   #12
Riješio sam Jedi Academy na light i dark side i jednimo mogu reći da sam si dobro zajebo igru kad sam vidio dark side ending... Naime, igrao sam sa istim likom i jednostavno mi je na kraju puklo srce kad sam vidio bogca kako radi ono što je uradio (da ne kvarim onima koji nisu odigrali, neću otkriti kraj)... Ipak, zakon igra, nekako me više podsjeća na DF2 nego DF3 (iako je engine manje-više isti).
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2003., 11:33   #13
Napokon i ja malo uhvatio vremena pa krenuo igrati. Došao do onog dijela kada treba skupiti djelove za brod a proganja me mali crvić.

Jel težak taj level?
__________________
Hladan kao led, bistar kao voda.
FIREBOY is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2003., 19:45   #14
Nije. Dosta je lagani. Kad skužiš gdje su djelovi
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2003., 22:37   #15
Najbolje mi je kad te onaj huge radioaktivini monster copi u ruku, a ti upalis saber staff i pocnes vrtit, ali malo mi je glupo sto mu nemozes razrezat ruku.
Zmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2003., 23:47   #16
Eto bash samo dosao do dijela kada ulazim kroz neku ventilciju. Drugi dio misija. Nakon što se izabere način light sabre mača.

Ja izabrao fast.

Ajde znalci, da li sam dobro izabrao ili ne?
__________________
Hladan kao led, bistar kao voda.
FIREBOY is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2003., 00:32   #17
Quote:
FIREBOY kaže:
Eto bash samo dosao do dijela kada ulazim kroz neku ventilciju. Drugi dio misija. Nakon što se izabere način light sabre mača.

Ja izabrao fast.

Ajde znalci, da li sam dobro izabrao ili ne?

Ja mijenjam često, ovisi na koga naletim, da li je velika gomila,... ponekad se baš gušt igrati sa protivnicima.
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2003., 19:55   #18
Ma što god Nighthawk govorio o saber staffu, meni su dual lightsabers puno bolji. Mogu mu jednu baciti u facu i istovremeno ga zaklati s drugom. I lijepše mi izgleda kad izvodi fora poteze s dual lightsaberima nego sa staffom.

Naprimjer - w+ tap SPACE + miš 1.
cool potez
__________________
"Reaching for his saddlebag
He takes a battered book into his hand
Standing like a prophet bold
He shouts across the ocean to the shore
Till he can shout no more..."
Gordon Lightfoot, Don Quixote
Kierlan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2003., 20:47   #19
Mislim da ti znaš da sam ja staff-junkie i da je on meni bog i batina. Kad počnem lamatati...

Kaj se tiče izbora stilova, sve ovisi o načinu igranja... meni stilovi ne znače ništa jer imam staff Jedino mi je bed da ga ne mogu baciti i s njim paradirati po prostoriji.

Ja se sa protivnicima ne stignem igrati, prebrzo umiru
Osim onih sa staffovima, s njima se baš zabavljam, osobito ak ih je više.
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2003., 09:55   #20
I ja glasam za dvije sablje ...
Steta sta nema stilova za dvije sablje ili staff.
Krenuo sam na Dark Side... teze je->> sta nebi trebao dark side biti laksi???

Jel tko zaigrao multiplayer kakav je osjecaj sa sabljom.
Znam da je u proslome bio skroz los osjecaj za razliku os singleplayera?
__________________
Time to bring it down again
Don't just call me pessimist
Try and read between the lines
I can't imagine why you wouldn't
welcome any change my friend.
Neuro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:29.