Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2008., 17:26   #1001
curke, jedno pitanje: da li netko koristi tabletice za brzi rast kose? ja trenutno koristim jedne, zovu se nutrica. ne znam kada mogu ocekivati rezultate (na uputama ne pise ) doza je za mjesec dana, a sad je 21 dan otkad ih koristim. ima li netko iskustva s tim?
ivanna86 is offline  
Old 06.09.2008., 15:46   #1002
Ja sam koristila Merz dražeje, no nemam ni jednu riječ hvale za njih. Nokti su mi bili čvršći i kvalitetniji, ali to je sve. Na kosi nisam primijetila nikakav napredak, dapače, a i apetit mi je bio životinjski. Dobila sam par kila, nikak ih se riješiti.

Općenito niš ne vjerujem tim tabletama.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Old 06.09.2008., 23:01   #1003
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Vrtim podforum i gubim se u tome što je za što pa ovako...

Prije 3 godine sam početkom ljeta napravila jedan mini val, i u 12. mjesecu drugi. Bilo je lijepo dok je trajalo. Posljedica je što... ovo više nije ono što je bilo, baš nije.
E sad planiram njegovat kosu i tjeme jer znam kako lijepa može bit

Ono što me zanima je što mi definitivno treba - popis naravno može biti i poduži pa ću onda proučavat topice i web stranice. Nemam prijateljicu frizerku ni prijateljicu koja koristi nešto više od običnog šampona i regeneratora da me savjetuje, a i vama to sasvim dobro ide

Vidim da ima topic za ispucalu, slamnatu kosu bez sjaja, al` ne prepoznajem se u tome... ni u jednoj riječi. Ona je oštećena, nije slamnata, ima sjaja (doduše manje nego prije). Treba ju dignut na neki viši nivo. Ne bi ju ni peglala, ni kovrčala, nemam problema sa češljanjem... samo bi ju hranila.

Što mi treba od stvari koje nema svatko u kupaonici - vidim da se po topicima spominju ulja, silikoni, ampule,... ? Da čitam cijeli ovaj topic i bilježim?
Ja bih ti za početak preporučila Keune regenerator koji se ne ispire,dođe ti oko 40 kn,otkad sam ga otkrila ne kupujem više klasične.Druga stvar da umjesto regeneratora svaki put staviš masku,pa je drži barem 5 minuta.
Estee Lauder is offline  
Old 06.09.2008., 23:17   #1004
Hvala
Maisie is offline  
Old 07.10.2008., 16:26   #1005
The best proizvodi za kosu su vam??

tajna vaše lijepe duge kose??koji su vam the best proizvodi za kosu??šampon od vichya koristim za rast,balzam klorane sa b vitaminima,a probat ću i šampon,maska loreal s proteinima biserima,serum loreal za obojenu kosu,regenerator keune,ulje od kokosa...kosa mi je do guze..sve preporučam!!pišite mi što bi mi za veći volumen savjetovali??
Rosa7 is offline  
Old 16.10.2008., 20:45   #1006
definitvno alfaparf cristalli liquidi, predobro mirisi, dugo imam bocicu i moja gusta i suha polukovrcava kosa je nakon toga prepordojena, ravnam je fenom i nakon sto osusim s tim namackam vrhove
marta26 is offline  
Old 16.10.2008., 21:39   #1007
hm,za volumen ne znam ali meni je super schauma kiwi shine,pa i ona smeđa za regeneraciju.htjela bi isprobati oil intense ali mi smrdiiiii(ipak,vrijedi isprobat)!imam masku onu smeđu za regeneraciju...fino miriše... kosa od kiwi shine-a je mekana,sjajna...koristim i regenerator...nadevno sam kupila pantene full spectrum shine,nisam isprobala...nadam se da nije grozan.inace,isprobam od sampona sve moguce-kad ispraznim jedan,kupim drugi.isprobala sam herbal essences,schaumu, elseve,gliss,jonhssons(il kak se pise),avon šampon (limun i limeta-taj šampon isušuje kosu,bila mi je kao slama!),schaumu štrumf ,baby dolce,subrinu,niveu,fructis,annyer,....ne mogu se ni sve sjetit...uf!!i vi meni nesto preporučite,pliiiiz.
__________________
Over the hills and far away.

Zadnje uređivanje jabuka&lychee : 16.10.2008. at 21:46.
jabuka&lychee is offline  
Old 17.10.2008., 00:32   #1008
mene je na duge staze odusevila maska loreal proff, absolute repair. isplati se svaka kuna, sad nju koristim i kao regenerator samo je manje drzim.
piccola is offline  
Old 17.10.2008., 01:36   #1009
Quote:
jabuka&lychee kaže: Pogledaj post
hm,za volumen ne znam ali meni je super schauma kiwi shine,pa i ona smeđa za regeneraciju.htjela bi isprobati oil intense ali mi smrdiiiii(ipak,vrijedi isprobat)!imam masku onu smeđu za regeneraciju...fino miriše... kosa od kiwi shine-a je mekana,sjajna...koristim i regenerator...nadevno sam kupila pantene full spectrum shine,nisam isprobala...nadam se da nije grozan.inace,isprobam od sampona sve moguce-kad ispraznim jedan,kupim drugi.isprobala sam herbal essences,schaumu, elseve,gliss,jonhssons(il kak se pise),avon šampon (limun i limeta-taj šampon isušuje kosu,bila mi je kao slama!),schaumu štrumf ,baby dolce,subrinu,niveu,fructis,annyer,....ne mogu se ni sve sjetit...uf!!i vi meni nesto preporučite,pliiiiz.
Vidjela sam lutkice porukicu u PM!!!!E,meni su ti dobre maske od Loreala,no kupi ulje od kokosa ili orahovo pomiješaj sa maskicom,i vidjet ćeš jako,jako dobar rezultat!!!Kosa ti bude neopisivo meka,obnovljena do vrhova....
Rosa7 is offline  
Old 17.10.2008., 01:38   #1010
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
mene je na duge staze odusevila maska loreal proff, absolute repair. isplati se svaka kuna, sad nju koristim i kao regenerator samo je manje drzim.
Apsolutno ovo potpisujem,no moj savjet ako ćeš ga primiti,dodaj lorealov serum ili neko dobro ulje u maskicu,bit ćeš oduševljena!!!!
Rosa7 is offline  
Old 17.10.2008., 01:40   #1011
Quote:
marta26 kaže: Pogledaj post
definitvno alfaparf cristalli liquidi, predobro mirisi, dugo imam bocicu i moja gusta i suha polukovrcava kosa je nakon toga prepordojena, ravnam je fenom i nakon sto osusim s tim namackam vrhove
Probaj takođe šampon za kovrčavu kosu od Phyto kolekcije...i masku sa Karite maslacom(probala sam,takođe jako kvalitetni)
Rosa7 is offline  
Old 17.10.2008., 11:19   #1012
Quote:
Rosa7 kaže: Pogledaj post
Apsolutno ovo potpisujem,no moj savjet ako ćeš ga primiti,dodaj lorealov serum ili neko dobro ulje u maskicu,bit ćeš oduševljena!!!!
jesamto sam bas prije par dana kupila. serum je iz iste linije, predivno mirisi i ne masti mi kosu .
piccola is offline  
Old 17.10.2008., 18:39   #1013
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
jesamto sam bas prije par dana kupila. serum je iz iste linije, predivno mirisi i ne masti mi kosu .
tako je...odlično!!!!
Rosa7 is offline  
Old 18.10.2008., 11:16   #1014
Avonova maska sa maslinovim uljem
frayla is offline  
Old 18.10.2008., 13:16   #1015
ja sam jucer prvi put stavila od gliss kura asisa beauty ulje..
super mi je..
mislim da je bas to ono sto fali mojih vrhovima.
samo neznam kad se stavlja...
nakon pranja na mokru kosu il nakon feniranja??
niste ne pise..
svejedno, ja sam stavila na suhu kosu i vrhovi su se fino izgladili

naj maskica mi je gliss kur hair repair 19..predivan miris i mekoca na kosi
a naj regenerator je takodjer gliss kur koji se ne ispire...onaj na pumpicu...
ufff..obozavam ga
Zvjezdica86 is offline  
Old 18.10.2008., 13:30   #1016
možeš ga staviti kako hočeš.ja sam uglavnom stavljala i na mokru i na suhu i još tijekom sušenja. dobro nemoj mene uzimati za primjer ja sam bolesnik kad je kosa u pitanju nemam mjeru uopće
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Old 18.10.2008., 13:39   #1017
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
možeš ga staviti kako hočeš.ja sam uglavnom stavljala i na mokru i na suhu i još tijekom sušenja. dobro nemoj mene uzimati za primjer ja sam bolesnik kad je kosa u pitanju nemam mjeru uopće
hehe
hvala svejedno...
Zvjezdica86 is offline  
Old 18.10.2008., 16:02   #1018
dobar mi je fitoval šampon- ali mi se neda čekat kako piše na uputama 5-10 min nego ga koristim normalno, a isto mi je dobar.
Sunsilk njega lipidima-naranđasti-iako piše ne piše da je za masnu kosu, kad operem s njim ne moram prat kosu barem 5 dana a drugima već nakon 3
caterina is offline  
Old 18.10.2008., 19:58   #1019
Quote:
frayla kaže: Pogledaj post
Avonova maska sa maslinovim uljem
takođe jako dobra,hrani i obavlja kosu...
__________________
..puna sočnih detalja na sebi
Rosa7 is offline  
Old 18.10.2008., 20:00   #1020
Quote:
Zvjezdica86 kaže: Pogledaj post
ja sam jucer prvi put stavila od gliss kura asisa beauty ulje..
super mi je..
mislim da je bas to ono sto fali mojih vrhovima.
samo neznam kad se stavlja...
nakon pranja na mokru kosu il nakon feniranja??
niste ne pise..
svejedno, ja sam stavila na suhu kosu i vrhovi su se fino izgladili

naj maskica mi je gliss kur hair repair 19..predivan miris i mekoca na kosi
a naj regenerator je takodjer gliss kur koji se ne ispire...onaj na pumpicu...
ufff..obozavam ga
Ulje ja znam staviti na mokru kosu,jer mi tada manje umasti kosu nego kad na suhu stavim...
__________________
..puna sočnih detalja na sebi
Rosa7 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.