Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2011., 01:56   #4261
Quote:
keti92 kaže: Pogledaj post
Izvanredni PO ima netko na usb-u ona predavanja od danas da mi pošalje na e-mail???
Također!
UnluckyToBe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 10:38   #4262
jel još uvijek moguće potpisati ankeks?!?Molim odgovor ak neko zna il je u istoj situacija kao ja
lela2211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 11:04   #4263
Quote:
lela2211 kaže: Pogledaj post
jel još uvijek moguće potpisati ankeks?!?Molim odgovor ak neko zna il je u istoj situacija kao ja
Mislim da ti je malo prekasno za to ...al vidjela sam da su primili jednu curu koja je kasnila oko 2 dana,pa pokusaj i ti-mozda uspijes
UnluckyToBe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 11:08   #4264
Ma ja sam bila u petak (al nemam još inedx),pa nisam ništa obavila...danas idem po index pa bumo probali!!
lela2211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 11:36   #4265
Htjela bih zamoliti nekoga od izvanrednih studenata da mi reče što je bilo na uvodnom predavanju u petak (ako ima nekih bitnijih informacija) i na prvom predavanju u subotu Unaprijed zahvaljujem
Puff77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 14:14   #4266
Kako se prijaviti u IVA sustav? Dobila sam korisničke podatke, isla sam na stranicu IVE da se prijavim i nista...pise mi "Nepoznati korisnik ili pogrešna lozinka."
UnluckyToBe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 16:14   #4267
Stara studentica traži pomoć

Pozdrav svima!
Ja sam stari student generacija 2001/2002 i trebam svu raspoloživu pomoć. Naime, odslušala cijelu prvu i drugu i ostalo mi je 5 ispita s prve i cijela druga (smjer odgajatelj); frendica mi je rekla da pod hitno tražim odobrenje za nastavak studija, jer će mi sve propasti, ako do sljedeće godine to ne rješim. Raspitala se ja u referadi, predala zahtjev i dobila odobrenje. Obavila sam manje-više konzultacije za prvu godinu (hrvatski j.(Vignjević), Filmska (Mikić), dječja književnost (Zalar), Psihologija 1i 2 (Riđički) i zaštita zdravlja (Jovančević), a drugu neću ni počinjati dok ne očistim sve s prve. S obzirom na troje djece i posao, bit će mi dosta teško, a i od moje generacije dosta ih je već diplomiralo, a pola odustalo. Bilo bi mi lakše kada bih imala nekoga, a vidim da vas tu ima puno, tko bi mi mogao pomoći oko skripti, preporuka, ispita......Danas sam ubacila prijevnicu za hrvatski sljedeći tjedan, pa ako netko zna kako to ide kod prof. Vignjević, nek javi. Posudila sam u knjižnici pravopis i gramatiku (tako mi je rekla), ali ne znam na čemu se bazirati, što učiti?????Ako ima netko s voljom da pomogne jednoj gđi. da završi fax, nek se javi, a za uzvrat pečem fine kolače i torte
Vlatka1975 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 18:18   #4268
Ako koga zanima - IZVANREDNI PO:
http://www.ufzg.unizg.hr/studiji/pre...eljski-studij/

* "Obavještavaju se studenti 1. godine izvanrednog studija u Zagrebu da će sljedeće dvije subote (22. i 29.10.) nastavu koju su trebali imati u sobi 206, imati u sobi 308." *
* 11. i 12. studenog nema nastave zbog održavanja Međunarodne konferencije u prostorijama fakulteta. Tijekom vremena su moguće izmjene i dopune rasporeda pa molim studente da redovno pregledavaju raspored. To je što se tiče nas izvanrednih...

I još od novosti o izbornim predmetima: http://www.ufzg.unizg.hr/2011/10/upu...rnih-predmeta/
UnluckyToBe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 23:08   #4269
5. Odabir i upis izbornih predmeta studenti trebaju obaviti najkasnije do 21. listopada 2009 Najnovija informacija!!!Juhuuu
lela2211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 23:44   #4270
Quote:
UnluckyToBe kaže: Pogledaj post
I još od novosti o izbornim predmetima: http://www.ufzg.unizg.hr/2011/10/upu...rnih-predmeta/
Dal ti izborni vrijede za nas izvanredne PO?
Dal se netko već predbilježio?
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 23:58   #4271
Quote:
tipfeler kaže: Pogledaj post
Dal ti izborni vrijede za nas izvanredne PO?
Dal se netko već predbilježio?
Ma za nas jos ima vremena...rekla je ova nasa voditeljica da cemo to imat tek u 2. semestru Jel tko u meduvremenu od vas skuzio ovaj IVA sustav?? Ja se i dalje ne mogu prijavit,a glupo mi je da stalno zovem one babe u referadi :P
UnluckyToBe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 00:01   #4272
Quote:
UnluckyToBe kaže: Pogledaj post
Ma za nas jos ima vremena...rekla je ova nasa voditeljica da cemo to imat tek u 2. semestru Jel tko u meduvremenu od vas skuzio ovaj IVA sustav?? Ja se i dalje ne mogu prijavit,a glupo mi je da stalno zovem one babe u referadi :P
Ja ne samo da ne znam kako da se prijavim nego niti ne znam kako da se za početak registriram?! Poslala sam mail na referadu i još jedan u informatičku službu al od nikog ni traga ni glasa?!
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 01:32   #4273
Quote:
tipfeler kaže: Pogledaj post
Ja ne samo da ne znam kako da se prijavim nego niti ne znam kako da se za početak registriram?! Poslala sam mail na referadu i još jedan u informatičku službu al od nikog ni traga ni glasa?!
Dijelimo isti problem...ja sam cak i zvala referadu,pa me po brzom postupku odje****
UnluckyToBe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 15:32   #4274
Quote:
Puff77 kaže: Pogledaj post
Htjela bih zamoliti nekoga od izvanrednih studenata da mi reče što je bilo na uvodnom predavanju u petak (ako ima nekih bitnijih informacija) i na prvom predavanju u subotu Unaprijed zahvaljujem

Itko?
Puff77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 15:32   #4275
Novosti - "Pozivamo Vas na prisustvovanje koncertima i u ovoj akademskoj godini unutar Glazbene scene Učiteljskog fakulteta, koja ove godine 2011./2012. ulazi u šestu godinu djelovanja. Prisustvovanje koncertima studentima kojima ove godine započinju glazbeni predmeti (odg 1. godina i uč 2. godina) ulazi u opterećenje tih predmeta te će se dolazak evidentirati i uvažiti krajem semestra pri dobivanju potpisa." http://www.ufzg.unizg.hr/2011/10/20/
E sad,ne znam jel se to odnosi na sve, ili samo na redovne studente
UnluckyToBe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 19:08   #4276
niste imali glazbeni još? ako ga već imate pitajte profu.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 21:41   #4277
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
niste imali glazbeni još? ako ga već imate pitajte profu.
Ma imali samo statistiku, a sad u petak i subotu imamo udarno (pogotovo subotu kad 8 sati imamo Pedagogija ranog odgoja 1 i 2 (ima da nam guzice otpadnu od toliko sjedenja)!

Ima li itko vježbe sa zadnjeg (i za sada jedinog ) predavanja (statistike)?
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 23:42   #4278
Quote:
tipfeler kaže: Pogledaj post
Ma imali samo statistiku, a sad u petak i subotu imamo udarno (pogotovo subotu kad 8 sati imamo Pedagogija ranog odgoja 1 i 2 (ima da nam guzice otpadnu od toliko sjedenja)!

Ima li itko vježbe sa zadnjeg (i za sada jedinog ) predavanja (statistike)?
8 sati slusat profesoricu koja predaje pedagogiju ranog odgoja , drzim fige
__________________
Draco dormiens nunquam titillandus.
snapeforever is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 23:52   #4279
dali će na ufzg biti neka predavanja -opis faxa,blabla. . za ovogodišnje maturante ?? ?
dbezj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 00:34   #4280
Quote:
snapeforever kaže: Pogledaj post
8 sati slusat profesoricu koja predaje pedagogiju ranog odgoja , drzim fige
Ajmeee...nemoj baš tako optimistično
Znam, zapamtila sam...kod nje mi se najbolje sjesti u prvu klupu da uopće išta čujem
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:12.