Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Vrt

Vrt Sobne i vrtne biljke, kantice i lopatice, vaši zeleni ljubimci.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2007., 20:41   #41
Ne znam, nije tako hitno, pričekaj da vidiš što će bit. Inače normalno podnosi zimu, al da se ne bi sad šokirao jadnik. Ja još nisam ozbiljno shvatila zahlađenje, dok ga ne osjetim...
passiflora is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 23:39   #42
ni ja nemogu se pomirit da ce ovaj raj nestati (ovako toplo vrijeme i buđenje prirode..) dobro ako i zahladi nece to biti kao u prvom mjesecu ali opet šok...
osbourne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 15:18   #43
osbourne
u kojem si rasadniku bio. Ja osim na Viškovu ( a njie da imaju neki izbor) ni ne znam gdje se mogu kupiti biljke kod nas.
Obično mjenjam sa susjedima ili naručim iz buzetske Decore.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 19:15   #44
na vežici gore u onom malom rasadniku kuda ide sedmica!
osbourne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 23:01   #45
ovo nije normalno kako brzo raste u par dana skoro 10cm......
osbourne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 00:03   #46
I meni, svaki idući dan mislim da sam luda
passiflora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 06:15   #47
Osbourne kamo na Vezici, daj ulicu?! Ja osim na Viskovo odem do Parkova+ na Skurinju.
sajone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 09:46   #48
to ti je nesto prije razdvajanja 7 i 7a! prije one krivine ulicu neznam!
gdje je to na skurinju?
osbourne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 11:01   #49
Kamo se skrene za Konzum i cim skrenes sa glavne ulice odmah skrenes desno, mala cesta ide uzbrdo. Na kraju te ceste.
sajone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 11:23   #50
Quote:
osbourne kaže: Pogledaj post
na vežici gore u onom malom rasadniku kuda ide sedmica!
čula sam da ima neki rasadnik na vežici i da je dobar, ali ja ti nemam pojma di idu autobusi. Jel to u blizini one robne kuće di je prije bila doma, ili bliže dole centru. Kakos e zove taj rasadnik. Imaju li dobar izbor , jesi li zadovoljan, kakve su im cijene, jesam te udavila
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 11:56   #51
jesi udavila si! šalim se!
to je prije robne, između bolnice i robne neznam kako da drugacije objasnim..pitat cu frenda adresu pa cu napisati!
pa cijene su ok...recimo orhideje su 140 a ja nalazio i po 120! imas onih malih fikusa, kaktusa, paprati...cijene su od 10 pa nadalje kuna.... naravno male biljke su sitnis....clematis je 45kuna...imaju predivan izbor glinenih posuda, nesto sitno sjemenja koliko sam vidio.... a osoblje je i vise nego ljubazno! gospođa mi je sve lijepo objasnila...ma stvarno su super zaputi se jedan dan obavezno i ne idi ispod 200kn!
osbourne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 12:15   #52
Mislim da znam di je to! Nakon susacke bolnice se ide jos gore i prije raskrsca na desnoj strani - je to to?
sajone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 13:05   #53
Quote:
osbourne kaže: Pogledaj post
jesi udavila si! šalim se!
to je prije robne, između bolnice i robne neznam kako da drugacije objasnim..pitat cu frenda adresu pa cu napisati!
pa cijene su ok...recimo orhideje su 140 a ja nalazio i po 120! imas onih malih fikusa, kaktusa, paprati...cijene su od 10 pa nadalje kuna.... naravno male biljke su sitnis....clematis je 45kuna...imaju predivan izbor glinenih posuda, nesto sitno sjemenja koliko sam vidio.... a osoblje je i vise nego ljubazno! gospođa mi je sve lijepo objasnila...ma stvarno su super zaputi se jedan dan obavezno i ne idi ispod 200kn!
prekuče iz nekog rasadnjaka pored torina krenuo šleper pun feleonopsisa, a pošto mi kompa vozi pitao za podatke i cjenu na deklaraciji za carinu. Valjda uvoznik Jadro i cjena 3,70e za komad???????????? (usput kompa ne kuži staje faleonopsis a sta kupus, tako da mi nije isa vadit mast), kad dodju 6 nakupaca i cjena skoči na 120kn??????????.
topala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 14:46   #54
Nisam mogla odoliti prekrasnom Nelly Moser clematisu kupila ga u Pevecu u subotu za 38 kn. Već ima pupove. Falenopsis je u Baumaxu u Osijeku 69 kn. Kod vas su vidim puno više cijene.
lily2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 16:10   #55
Quote:
osbourne kaže: Pogledaj post
jesi udavila si! šalim se!
to je prije robne, između bolnice i robne neznam kako da drugacije objasnim..pitat cu frenda adresu pa cu napisati!
pa cijene su ok...recimo orhideje su 140 a ja nalazio i po 120! imas onih malih fikusa, kaktusa, paprati...cijene su od 10 pa nadalje kuna.... naravno male biljke su sitnis....clematis je 45kuna...imaju predivan izbor glinenih posuda, nesto sitno sjemenja koliko sam vidio.... a osoblje je i vise nego ljubazno! gospođa mi je sve lijepo objasnila...ma stvarno su super zaputi se jedan dan obavezno i ne idi ispod 200kn!
hvala
čim prođe ovo čudo od vremena idem
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 10:17   #56
SREĆA da nisam posadio clematis u vrt..SNIJEG JE PAO i pada jos uvijek!!!!!!!!!!!!
osbourne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 13:32   #57
Kad ga je bolje orezati; ujesen ili u proljeće? I treba li ga vezati na poduporu ili se hvata sam (kao bršljan)?
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 14:08   #58
lovi se sam samo mu treba osigurati nesto kuda ce se on penjati!
mislim da se reže u proljeće imas gore link!
osbourne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 18:03   #59
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Kad ga je bolje orezati; ujesen ili u proljeće? I treba li ga vezati na poduporu ili se hvata sam (kao bršljan)?
Čekaj prije nego režeš! Koji imaš, kada cvate?
passiflora is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 19:01   #60
link
__________________
Potpisanje
donja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.