Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2007., 15:23   #61
toljagom u glavu!
Nouvelle Héloise is offline  
Old 14.09.2007., 16:42   #62
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
sad vidis kako su forumasi fini ne pljescu po dupetu
Aha.. nisu nam u dometu
sex-addict is offline  
Old 14.09.2007., 22:12   #63
mislim da ću ja probat s onim želim te kad mu to tiho šapnem na uho, ako to ne upali neće ništa
gasolina is offline  
Old 15.09.2007., 00:24   #64
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Aj da čujemo mudrost.
ne smijem obznaniti, posto muski nisu ni svjesni kako je to manipulativno
i to koristim najcesce kad se necu jebat sa tipom neg samo hocu da me dobro polize
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 15.09.2007., 00:29   #65
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
ne smijem obznaniti, posto muski nisu ni svjesni kako je to manipulativno
i to koristim najcesce kad se necu jebat sa tipom neg samo hocu da me dobro polize
ako me dobro polizes, priustit cu ti najbolje pusenje tvog zivota?
fat slut is offline  
Old 15.09.2007., 12:40   #66
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
ne smijem obznaniti, posto muski nisu ni svjesni kako je to manipulativno
i to koristim najcesce kad se necu jebat sa tipom neg samo hocu da me dobro polize
...pa nabavi psa ili mačku pa neg te ližu ak ti je tolko do toga
Pali_andjeo is offline  
Old 15.09.2007., 17:42   #67
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
ako me dobro polizes, priustit cu ti najbolje pusenje tvog zivota?
nenene
nisu rijeci
fermetivna manipulacija
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 15.09.2007., 17:42   #68
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
...pa nabavi psa ili mačku pa neg te ližu ak ti je tolko do toga
mene sodomija ne privlaci, jesi ti probao?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 15.09.2007., 19:19   #69
Quote:
green-sk kaže: Pogledaj post
Očito nisi probao..... U kombinaciji s laganim spuštanjem ruke u "donj zonu", dobitna kombinacija....
Probao sam, i znam da je to zabranjena zona. Mislim, ne volim kad mi ljudi šapću na uho, a kamo li to. A to spuštanje u donju zonu je, samo po sebi dovoljno. Hvala, ali ne hvala.
stari55 is offline  
Old 15.09.2007., 19:29   #70
Quote:
stari77 kaže: Pogledaj post
Probao sam, i znam da je to zabranjena zona. Mislim, ne volim kad mi ljudi šapću na uho, a kamo li to. A to spuštanje u donju zonu je, samo po sebi dovoljno. Hvala, ali ne hvala.
Voliš ki kad ti pjevaju na uho
....dobro,pjevuše
žamenot is offline  
Old 15.09.2007., 20:07   #71
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
nenene
nisu rijeci
fermetivna manipulacija
fermentiraš? šta si ti, vino, pa vriješ?
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 16.09.2007., 01:08   #72
Quote:
žamenot kaže: Pogledaj post
Voliš ki kad ti pjevaju na uho
....dobro,pjevuše
Volim kad mi uzdišu na uho.
stari55 is offline  
Old 16.09.2007., 01:14   #73
Quote:
stari77 kaže: Pogledaj post
Volim kad mi uzdišu na uho.
Ko bi reko kobi li se nado
žamenot is offline  
Old 16.09.2007., 01:25   #74
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
pitanje se odnosi uglavnom na dečke, no i cure su, naravno, dobrodošle sa svojim odgovorima dakle, dečki, kako vas cura najlakše može napaliti prilikom nekog nazovimo to klasičnog barenja? znam da to često ovisi od dečka do dečka, no neke stvari su iste. dali je to laganim diranjem preko njegovih hlača njegov ponos ili polako spuštanje ruku prema njegovom ponosu? uglavnom, što vas napali kod barenja do te mjere da biste najradije prešli u tom trenutku na samo dijelo seksa? a cure, što vi radite dečkima da ih napalite u tim situacijama?
Stara to o čemu ti pišeš se zove predigra a ne barenje. Rijetke su cure koje ti odma rukom miluju ponos kad ju bariš.
lakota is offline  
Old 16.09.2007., 13:00   #75
Quote:
žamenot kaže: Pogledaj post
Ko bi reko kobi li se nado
A šta ćeš. I ja sam sebe ponekad iznenadim. Kad god pomislim kako nemam pojma, a ja odjednom zabljesnem.
stari55 is offline  
Old 17.09.2007., 08:22   #76
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
nenene
nisu rijeci
fermetivna manipulacija
Ako nisu riječi onda znam koja je šema. He he.
nemoralan is offline  
Old 19.09.2007., 15:15   #77
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
pitanje se odnosi uglavnom na dečke, no i cure su, naravno, dobrodošle sa svojim odgovorima dakle, dečki, kako vas cura najlakše može napaliti prilikom nekog nazovimo to klasičnog barenja? znam da to često ovisi od dečka do dečka, no neke stvari su iste. dali je to laganim diranjem preko njegovih hlača njegov ponos ili polako spuštanje ruku prema njegovom ponosu? uglavnom, što vas napali kod barenja do te mjere da biste najradije prešli u tom trenutku na samo dijelo seksa? a cure, što vi radite dečkima da ih napalite u tim situacijama?
Jel ti znas razliku između barenja i napaljivanja
RockyB is offline  
Old 19.09.2007., 16:05   #78
Quote:
stari77 kaže: Pogledaj post
Ne daj boze da mi to neka napravi. Katapultirao bih je na mjesec istog trenutka, bez mogucnosti povratka
ma najbolje je odmah pogodit šakom da ne dođe ni u mogućnost pomislit takvo što, a kamoli napravit
salviol is offline  
Old 19.09.2007., 20:43   #79
taktika koja je meni uvijek palila. evo i sada sam 4godine u sretnoj vezi na taj nacin .

kad bi bila vani i vidjela tipa koji je po mom gustu...uspostavila bih ocni kontakt,ali samo bih gledala u oci...dovoljno gledala,ali ne buljila...
svaki,ali svaki tip bi mi na taj nacin prisao.
napaljivanje ne krece od puse i fizickog kontakta...dovoljno je bilo da sam mu toliko blizu a da ga ne poljubim ili da sam mu kod vrata ali da ga ne ljubim...znate na sto mislim.
i danas u ovoj dugoj vezi to i dalje pali i dalje je sexy.

naravno sve je to individualno...savjetovala sam to dvijema svojim slobodnim kolegicama i pali.

zena mora znati iskoristiti svoje cari i stravstvenost.
brazilka is offline  
Old 15.05.2010., 15:39   #80
nešto najbliže ovom što je brazilka rekla... bez poljubaca, bez diranja, to tek kad napališ muškarca

1. jedan duboki pogled da momak zna da ga želiš
2. zavedeš ga izgledom: odkopčaš bluzicu malo( ne puno, samo da malo kože pokažeš ); onda ako sjediš prebaciš nogu preko noge , ali tako da dupe izbaciš na jednu stranu; ako stojiš okreneš mu leđa pa se na prste popneš ( ako nemaš štikle, ako ih imaš dupe ti je već fino izraženo );

3. Budite blizu momka, tako da osjeti dah na svojoj koži i miris vaše kose. Nemojte biti statični, krećite se, kao "slučajno" vam nešto ispadne, pa ga slučajno dodirnete



Eto napiso sam se, valjda će nekom pomoć, možda momci i nisu svjesni, ali ovako će te nas sigurno zavest ... ali znate vi već... i usput da spomenem stvari koje su daleko važnije od onog gore: budite zabavne, očarajte nas pričom ( niko ne voli dosadne djevojke, koje kritiziraju sve okolo ) i pazite na higijenu ( loš dah, ili smrad od nekupanja i najmanje zna sve uništit )
__________________
" Hello motherfucker " I said to Edip :S
Šejtan_ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger