Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2016., 11:28   #1
MACU ProVision™

Pozz!
Danas sam u Večernjaku vidio reklamu za MACU ProVision™! Navodno da smanjuje dioptriju. Malo sam skeptičan prema tim "novitetima" pa me zanima imali netko iskustva s tim preparatom??
ZlatkoZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 12:27   #2
Ta MACU ProVision priča smrdi do neba.

Google izbacuje linkove gotovo isključivo na stranice na hrvatskom. Što god bio MACU ProVision, Google nema pojma o tome.

Ne može se doći do podataka o vlasniku domene macu-provision.com (http://who.is/whois/macu-provision.com). Također, stranice su na hrvatskom i teško da se tu radi o nekom internacionalnom brandu. Piše na stranicama: "ProVision Labs Ltd. je vodeća kompanija na području oftalmologije zadnjih sedam godina", a Google ne vraća ništa za upit: "provision labs" ophthalmology .

Inače, Provision Labs (http://www.provisionlabs.com/) je firma koja proizvodi vitamine i "vitamine", a možete sami definirati naljepnicu na kutijici što je vjerojatno i napravio heroj koji je objavio reklamu u Večernjaku.

Ekipa će zgrabiti nešto para od naivnih, a za mjesec-dva više neće postojati. Dioptriju vam neće skinuti, ali će postrigati nešto ovaca.
mycroft is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 14:59   #3
Hvala na iscrpnom odgovoru!
Puno si pomogao meni i svima koji su ovo pročitali! Nadam se da neće mnogo ljudi nasjesti ovim prevarantima !!
ZlatkoZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 17:47   #4
Nema na čemu. Kratkovidan sam već prilčno dugo, a šanse su minimalne da bi mi promakla *radeća* metoda koja skida dioptriju pilulama.

Ali, priča je zanimljiva. Kliknuo sam na narudžbu da vidim što se dalje događa. Nikakvo plaćanje karticama koje ostavlja trag. Samo ukucaš adresu, a platiš dostavljaču koji vjerojatno nema pojma koje je pravo ime poslodavca.

Sve skupa više liči na studiju koliko su Hrvati naivni nego na prijevaru.
mycroft is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 18:01   #5
Quote:
ZlatkoZD kaže: Pogledaj post
Hvala na iscrpnom odgovoru!
Puno si pomogao meni i svima koji su ovo pročitali! Nadam se da neće mnogo ljudi nasjesti ovim prevarantima !!
A to sam nisi mogao zaključiti, da na svijetu apsolutno nigdje ni pod kojim okolnostima niti cijenom ne postoje tablete koje će ti u 30 dana smanjiti dioptriju?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 09:33   #6
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
A to sam nisi mogao zaključiti, da na svijetu apsolutno nigdje ni pod kojim okolnostima niti cijenom ne postoje tablete koje će ti u 30 dana smanjiti dioptriju?
a ti ne znaš da si na PDF alternativi gdje raja tvrdi da je voda živo biće, a soda bikarbona liječi sve bolest
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 15:35   #7
A ti baš moraš biti svakom loncu poklopac?
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 19:10   #8
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
A ti baš moraš biti svakom loncu poklopac?


kemik i ja se ne podnosimo
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.