Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2004., 12:08   #1
Djecji psiholog-Rijeka

Da li mozda netko zna dobrog djecjeg psihologa u Rijeci?
Hvala.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 12:09   #2
Mozhe na pm?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 21:28   #3
Bila bih zahvalna.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2004., 11:16   #4
Imash pm
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2004., 11:29   #5
a si kontemplirala o ideji da psiholog moze imati i potpuno suprotni ucinak od namjenjenog?

just askin...

postoje stvari koje je nekad bolje rjesavati sam...
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2004., 11:32   #6
Da?

A kako mislish da npr. petgodishnjak sam rjeshi svoje probleme
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2004., 11:52   #7
joj, daj, dovoljno su me jutros provocirale lude babe, da me još i ti zajebavaš

prvo, rekao sam "može imati", a ne "mora imati"

recimo u situacijama gdje brojku 5 zamjenis sa npr. brojkom 13

a drugo, kad kazem "sam", to se odnosilo na gospođu majku

samo hocu rec da bi to trebao bit promisljen cin, a ne - kako to jako cesto zna bit - zivcani hir "neda mi ga se vise trpit, furam ga doktoru"
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2004., 12:16   #8
E, vidish...a ja mislim da je obracanje psihologu bash hrabar korak za normalnog roditelja.

Htio ili ne on na neki nachin 'priznaje' da je nemocan sam rjeshiti probleme ili svog djeteta, ili odnosa sa svojim djetetom.

I to je najcheshce razlog shto se roditelji ili uopce ne obracaju ili kasno obracaju struchnim osobama.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2004., 12:24   #9
ma kuzhim ja shto ti zelish reci, i slazem se...

samo kazem da je to korak o kojem treba prvo dobro razmisliti a onda ga poduzeti...

ali moras priznati da ima roditelja koji to rade ne zato jer su si priznali nemocnost, nego iz vrlo jednostavnog hrvatskog razloga "neda mi se zajebavat"

a i klinci to skuze...
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2004., 15:37   #10
Quote:
Reebok kaže:
ali moras priznati da ima roditelja koji to rade ne zato jer su si priznali nemocnost, nego iz vrlo jednostavnog hrvatskog razloga "neda mi se zajebavat"

ja se ne sjecam kad sam zadnji put cula da je neki roditelj zatrazio za svoje dijete pomoc od psihologa,uglavnom cujem od roditelja koji imaju probleme u obitelji,koji se odrazavaju na dijete ma ne treba to njemu i ja sam se podigla bez toga,a tata mi je bio alkoholocar i sl. i sto mi fali

prva takva je moja majka....a ja bi joj bila zahvalna da je tu za nju glupost, priustila meni i sestri vjerojatno danas sestra ne bi vristala u snu,a ja mjesecarila i imala ruzne snove.

a ona jos ne zna da sam s 17god. bila sama kod psihica.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2004., 18:38   #11
Magic,veliko hvala.

Nadam se da ce pomoci.Cula sam komentare da je glupo dijete voditi psihologu a onda ga vracati u istu sredinu.Ali mislim da je i mala pomoc pomoc.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:43.