Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2009., 19:22   #1
Mehanika ili ljubav?

Ovako ide priča. U vezi smo pet godina, sve ok...samo me muči slijedeće...inače sex super cijelo vrijeme samo jedno ali..Dakle..dragi me uvijek uredno opsluži bez ikakvih problema , uvijek mu se digne na mene, kad dođem s posla već me zaskoči, posexamo se, ali imam dojam da je to s njegove strane dosta mehanički..To me baš muči u zadnje vrijeme..
On tvrdi da to nije tako, kako se zbilja trudi da me zadovolji i kako nije lako se totalno opustit jer bi onda on brzo svršio, i zbilja uvijek se trudi. On skoro nikad ne svrši prije nego i zadnji atom snage ispuca kak bi me usrećio...
Dakle, mene zanima da li možda on nije zadovoljan sexom odnosno da ne uživa dovoljno pa to obavi mehanički ili se zbilja zbog ljubavi trudi da mene prvo usreći...vaša mišljenja
Suicide blonde is offline  
Old 17.11.2009., 19:24   #2
Quote:
Suicide blonde kaže: Pogledaj post
vaša mišljenja
izmisljas problem gdje ga nema?
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 17.11.2009., 19:25   #3
Žene ponekad kompliciraju do bola...do bolaaaaaaa
feels is offline  
Old 17.11.2009., 19:26   #4
Briješ žešće. Umjesto da budeš sretna na tome što imaš, ti izmišljaš probleme. Kruha preko pogače.

Razmaženo derle. Nadam se da će ti dragi doći pameti i stjerati te u krasan qrac i naći nekog pametnijeg.
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Old 17.11.2009., 19:36   #5
A pa probaj mu vjerovati hebemu, ako se pokazu s vremenom neki znakovi onda ga opet pitaj, ali sad mi se ne cini da nemas previse toga za brinut se
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Old 17.11.2009., 19:38   #6
Pardoncek, forget it, imas slican nick s jednom drugom clanicom, post treba obrisati...
__________________
I think we should DDoS this server.

Zadnje uređivanje Orgonica : 17.11.2009. at 19:41. Reason: Pa nije to ta zenska! Ccccc...
Orgonica is offline  
Old 17.11.2009., 19:46   #7
Ma jeste me poljuvali...
Ma nisam razmaženo derište, samo me zanima šta ljudi misle...jer ja vjerujem svom bombončiću, ali ipak se brinem da možda ne uživa u sexu toliko koliko bi trebao, kužite da obavlja to mehanički, a ja bi malo više emocija u svemu tome...ne znam da kužite kaj hoću reć?
inače je presladak i dobrica moj
I nisam ja niš ružno rekla o njemu, pa samo se brinem da čovjek ne uživa koliko bi mu ja priuštila..
Suicide blonde is offline  
Old 17.11.2009., 19:47   #8
Quote:
Suicide blonde kaže: Pogledaj post
Ovako ide priča. U vezi smo pet godina, sve ok...samo me muči slijedeće...inače sex super cijelo vrijeme samo jedno ali..Dakle..dragi me uvijek uredno opsluži bez ikakvih problema , uvijek mu se digne na mene, kad dođem s posla već me zaskoči, posexamo se, ali imam dojam da je to s njegove strane dosta mehanički..To me baš muči u zadnje vrijeme..
On tvrdi da to nije tako, kako se zbilja trudi da me zadovolji i kako nije lako se totalno opustit jer bi onda on brzo svršio, i zbilja uvijek se trudi. On skoro nikad ne svrši prije nego i zadnji atom snage ispuca kak bi me usrećio...
Dakle, mene zanima da li možda on nije zadovoljan sexom odnosno da ne uživa dovoljno pa to obavi mehanički ili se zbilja zbog ljubavi trudi da mene prvo usreći...vaša mišljenja
Umišljaš...
omega22 is offline  
Old 17.11.2009., 19:47   #9
Quote:
Orgonica kaže: Pogledaj post
Pardoncek, forget it, imas slican nick s jednom drugom clanicom, post treba obrisati...
Zašto treba obrisati? Pa nisam nigdje našla neku sličnu temu
Suicide blonde is offline  
Old 17.11.2009., 19:50   #10
Quote:
Suicide blonde kaže: Pogledaj post
Ma jeste me poljuvali...
Ma nisam razmaženo derište, samo me zanima šta ljudi misle...jer ja vjerujem svom bombončiću, ali ipak se brinem da možda ne uživa u sexu toliko koliko bi trebao, kužite da obavlja to mehanički, a ja bi malo više emocija u svemu tome...ne znam da kužite kaj hoću reć?
inače je presladak i dobrica moj
I nisam ja niš ružno rekla o njemu, pa samo se brinem da čovjek ne uživa koliko bi mu ja priuštila..
Jesmo. Jesi. Ništa dobro. Vjeruješ, ali ne vjeruješ. Ne kužimo. Drago mi je zbog tebe. Nisi.
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Old 17.11.2009., 19:53   #11
Quote:
toorkish kaže: Pogledaj post
Briješ žešće. Umjesto da budeš sretna na tome što imaš, ti izmišljaš probleme. Kruha preko pogače.

Razmaženo derle. Nadam se da će ti dragi doći pameti i stjerati te u krasan qrac i naći nekog pametnijeg.
Ja i jesam sretna, a vjerujem da je i on...pa ne bi me trpio valjda pet godina, osim ako je retardiran, a to nije..pa me niti neće poslati u neku stvar!!!Ako nisi skužio mi se jako , zlobni komentari nisu na mjestu. BUU!!
Suicide blonde is offline  
Old 17.11.2009., 19:55   #12
Quote:
Suicide blonde kaže: Pogledaj post
Ja i jesam sretna, a vjerujem da je i on...pa ne bi me trpio valjda pet godina, osim ako je retardiran, a to nije..pa me niti neće poslati u neku stvar!!!Ako nisi skužio mi se jako , zlobni komentari nisu na mjestu. BUU!!
Ako si sretna, čemu ova tema?

Retoričko je pitanje, ne odgovaraj.

Nisam skužio. Skužio sam da on tebe. Ti njega ne. Ti samo sebe da.

Go cry me a river and build a bridge over it.
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Old 17.11.2009., 20:24   #13
Okej..čemu služi forum nego razmjeni iskustva i mišljenja..imam dvojbu a to ne znači da ja ne volim...

Ne znam od kud zaključak da ja njega ne volim samo se brinem da nije nesretan!!

Btw. voljeti sebe je preduvjet da bi mogao voljeti drugog!!
Suicide blonde is offline  
Old 17.11.2009., 20:25   #14
Quote:
toorkish kaže: Pogledaj post
Ako si sretna, čemu ova tema?

Retoričko je pitanje, ne odgovaraj.

Nisam skužio. Skužio sam da on tebe. Ti njega ne. Ti samo sebe da.

Go cry me a river and build a bridge over it.
nemam šta više dodat, osim autorici, uozbilji se!!
nia11 is offline  
Old 17.11.2009., 20:30   #15
Ne palis ga, ostarila si, sise su ti visece, picka razvucena... kome se jos moze dignuti na laznu plavusu?? ('oces jos??)

Jedini izlaz iz tvoje situacije je da zovnes cokoladnu pumu i da vidis hoce li dragi istim mehancikim seksom nju zadovoljiti il' ne. (naravno, sve to moras snimiti i poslati nama na forumu da prostudiramo )

Et' izvini na iskrenom odgovoru.
__________________
It's only a game if you win, but if you lose it's a stinking waste of time. - Al Bundy
rogue is offline  
Old 17.11.2009., 20:31   #16
Quote:
Suicide blonde kaže: Pogledaj post
Okej..čemu služi forum nego razmjeni iskustva i mišljenja..imam dvojbu a to ne znači da ja ne volim...

Ne znam od kud zaključak da ja njega ne volim samo se brinem da nije nesretan!!

Btw. voljeti sebe je preduvjet da bi mogao voljeti drugog!!
Amen. Ako ti na forumu otipkaš neko svoje iskustvo, daješ ga na javno komentiranje. To ti je razmjena iskustva i mišljenja. U pravu si glede čega forum služi. Doduše, ima on i drugih funkcija, no ova mu je primarna.

Imaš, da. Glupu, ali imaš.

Je. Ali ne i voljeti samo sebe.

Iskreno pitanje, iskren odgovor, molit ću; Jesi li zgodna? Smatraš li sebe zgodnom? Zašto?
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Old 17.11.2009., 20:41   #17
Quote:
toorkish kaže: Pogledaj post
Amen. Ako ti na forumu otipkaš neko svoje iskustvo, daješ ga na javno komentiranje. To ti je razmjena iskustva i mišljenja. U pravu si glede čega forum služi. Doduše, ima on i drugih funkcija, no ova mu je primarna.

Imaš, da. Glupu, ali imaš.

Je. Ali ne i voljeti samo sebe.

Iskreno pitanje, iskren odgovor, molit ću; Jesi li zgodna? Smatraš li sebe zgodnom? Zašto?
Eto uvjerili ste me..dilema je glupa...kaj mogu drugo reć...to sam i tražila 100% -no ste me razuvjerili..

Sad ga idem izljubit jer kako on kaže možda bi ti bilo bolje da te hebem tri minute!!I ima pravo...nema dileme više..

Pozdrav svima i fala
Suicide blonde is offline  
Old 17.11.2009., 20:43   #18
Quote:
Suicide blonde kaže: Pogledaj post
Eto uvjerili ste me..dilema je glupa...kaj mogu drugo reć...to sam i tražila 100% -no ste me razuvjerili..

Sad ga idem izljubit jer kako on kaže možda bi ti bilo bolje da te hebem tri minute!!I ima pravo...nema dileme više..

Pozdrav svima i fala
Je. Jesi. Jesmo.

Samo daj. Dobro kaže. Nadam se.

Pozdravi i tebi. Nema na čemu, i drugi put. Samo se javi.
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Old 17.11.2009., 21:10   #19
Quote:
Suicide blonde kaže: Pogledaj post
Eto uvjerili ste me..dilema je glupa...kaj mogu drugo reć...to sam i tražila 100% -no ste me razuvjerili..

Sad ga idem izljubit jer kako on kaže možda bi ti bilo bolje da te hebem tri minute!!I ima pravo...nema dileme više..

Pozdrav svima i fala
E vidim ja godine nagrizle.Uhvatio strah da mladi pastuh ne nađe mlađe meso.
Suicidal ne sekiraj se dok ima sexa dobro je.Kad prestane javi se ovdje na forum tu bar ima mladih kandidata ako ništa za podiči ego.
Poduzetnik is offline  
Old 17.11.2009., 21:15   #20
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
izmisljas problem gdje ga nema?
Quote:
feels kaže: Pogledaj post
Žene ponekad kompliciraju do bola...do bolaaaaaaa
Quote:
toorkish kaže: Pogledaj post
ti izmišljaš probleme..

Razmaženo derle. Nadam se da će ti dragi doći pameti i stjerati te u krasan qrac i naći nekog pametnijeg.
slažem se...
ne kompliciraj si život bezveze
Običan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger