Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2012., 11:48   #41
Quote:
BRDJANSKI kaže: Pogledaj post
Makadam kad nije u kamenitom predjelu nosi voda kad su velike kise i stvara bas velike neravnine, treba poviseno vjeruj mi.
Ako je ovako kako si napisao, onda ipak trebas ozbiljniji 4x4 od Scenica ili Golfa Cross Conutry-ja, a i dosta drugih modela koji se ne bi bas pokazali u teskim situacijama.

Imas dosta stavki koje ti ozbiljno suzavaju izbor vozila... Japanci & Koreanci ne radi dijelova i servisa, drugi modeli ne radi toga sto imaju motore preko 2000 ccm, i 4000€ koliko maximalno mislis dati za vozilo... Mislim da bi trebao da provjeris sta kod vas u CG koriste sumari i Elektroprivreda, i onda na osnovu toga traziti vozilo. U toj varijanti valjda ne bi trebalo biti problema sa servisom i dijelovima?

Ne znam da li si razmisljao o Rumunjskom ARO-u. Ima 5 vrata, unutra je Renault-ov diesel motor 1870 ccm, 92 KS. Valjda za to "cudo prirode" ne bi trebalo biti problema sa dijelovima. Pukni na youtube-u aro 4x4 pa malo pogledaj.
__________________
Take five
leonas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 12:23   #42
Quote:
BRDJANSKI kaže: Pogledaj post
Definitivno necu ici preko 4000 eura, taj Terano i kao dizel i kao benzinac je 2,7 kubikaze sto je puno, a u cijenu mi se uklapa. Ciroki sam gledao kockicu dizel sa 2,1 motorom krecu se oko 3000 eura, a Granda i ne razmatram. O Japancima i ne razmisljam osim Toyote i Nisana, a i to je rizik sto se tice djelova i servisiranja.
po redu prikazivanja:

-terano je teško smeće od auta. pogotovo sa 2,7 navodno tdi motorom. za benzinca ti žena mora biti vlasnik bušotine.
-cherokee sa 2,1 motorom isto tak a ni grand sa dizelima se nije proslavio.
-japanci...već rečeno. ili razvaljeni ili skupi.

još i najbolje zvuči opcija kupnje usčuvanog benzinca i ugradnja plina.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 16:08   #43
Quote:
leonas kaže: Pogledaj post
Imas dosta stavki koje ti ozbiljno suzavaju izbor vozila... Japanci & Koreanci ne radi dijelova i servisa, drugi modeli ne radi toga sto imaju motore preko 2000 ccm, i 4000€ koliko maximalno mislis dati za vozilo... Mislim da bi trebao da provjeris sta kod vas u CG koriste sumari i Elektroprivreda, i onda na osnovu toga traziti vozilo. U toj varijanti valjda ne bi trebalo biti problema sa servisom i dijelovima?

Ne znam da li si razmisljao o Rumunjskom ARO-u. Ima 5 vrata, unutra je Renault-ov diesel motor 1870 ccm, 92 KS. Valjda za to "cudo prirode" ne bi trebalo biti problema sa dijelovima. Pukni na youtube-u aro 4x4 pa malo pogledaj.
nemoj o aro-u, molim te.
http://www.schnee-hr.net/forum/viewt...p?f=106&t=4412

i pročitaj cijelu temu, koji sve problemi.
http://www.schnee-hr.net/forum/viewt...p?f=106&t=4413

šumarije koriste nive, ali ti to od srca ne bih preporučio. čak bih prije vozio Land Rovera iz 60-80ih, sa 2 1/2l(2286ccm) dizelkom, nego ladu. ionako je čak i prastari land po terenu bolji od nive(još ako mu staviš spiralne opruge gore, a kit košta 100$), a po cesti isto je bolji ako je LWB(dugi). i da, troši 10-11 lit dizla li lož.

ove frontere i drugo što slušaš kako rđa za tihih noći, te imidž opel fahrera, te opla kao proizvođača robustnih (terenskih) bilo kakvih vozila...možda iz vremena mante ili ambasadora

prije recimo vitara ,ide u budžet(dobar izbor malih motora, dovoljno jakih za tu masu)i 16v(1.6), 10 lit benz, koji se slaže sa plinom savršeno.

nisi iz HR, ali čisto orijentacije u cijenama.

http://www.njuskalo.hr/index.php?ctl...845&sort=cheap

1.6 je itekako dosta jak za taj auto, čak i za teren i (malo) jače gume. tek za vuču ili opake gume trebaš ići na 2.0, ako ti je razlika u tih 400ccm značajna u davanjima.

ovo bi ti bilo malo previše, i po kubikaži, snazi(davanja), masi, gabaritima...
http://www.njuskalo.hr/index.php?ctl...845&sort=cheap

P.S. cijene su valjda manje u CG. ali ne znam tamošnje tražilice, pa su svi oglasi u stvari čisto informativni.
__________________
"If Chuck Norris were to be reincarnated as a car, he would be the Land Rover Defender."
Volvo 850 R. Bork Bork Bork

Zadnje uređivanje Felicius : 01.02.2012. at 16:21.
Felicius is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 21:19   #44
Quote:
Felicius kaže: Pogledaj post
pravoga si našao

potrošnja umjerena, na terenu nepobjediv, a dobar i po cesti.

i da, pogon 4x4 je stalan, tako da je ugodno voziti. blokadu ne moraš paliti skoro nikad, ali u dubljoj kaljuži reduktor-blokada i vozi miško.

imao sam budžet sličan tvome, kupio sam ga za 3 k eura, još 1t i bio je mehanički skroz ispravan, otad sam uložio još 2k, ali uglavnom u komfor i izgled(farbanje, webasto...)

cijena mu ne pada, pa nisi puno izgubio ako moraš prodati. a dobar je i za spavanje-preko 2 metra prostora bez stražnjih siceva(dugi).

motorizacija je taman-111ks i 270 N/m je taman za takvo vozilo. brzina na autocesti krstareća 100km/h, max 130.

koristim ga kao jedino vozilo-za teren, terete(u njemu tona-tona ipo kao od šale), vuču, vozit po gradu i ići u šoping
Ovamo kod nas u CG su skupi, vjerovatno zbog nase putne infrastrukture. rijetko ih ima u oglase, a i kad se pojave to ide 7000+ eura, Range i Diskavery su vecinom jeftiniji osim ako su bas novija godista.
BRDJANSKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 21:33   #45
Quote:
leonas kaže: Pogledaj post
Ako je ovako kako si napisao, onda ipak trebas ozbiljniji 4x4 od Scenica ili Golfa Cross Conutry-ja, a i dosta drugih modela koji se ne bi bas pokazali u teskim situacijama.

To je na selo i to samo s'jeseni, a rijetko idem i ljeti, ako bih morao nije mi problem i pjeske poci jednom godisnje. Sto se toga tice brat od strica mi kaze da uzmem Kangoo 4x4 malo podignem i po gasu.

Imas dosta stavki koje ti ozbiljno suzavaju izbor vozila... Japanci & Koreanci ne radi dijelova i servisa, drugi modeli ne radi toga sto imaju motore preko 2000 ccm, i 4000€ koliko maximalno mislis dati za vozilo... Mislim da bi trebao da provjeris sta kod vas u CG koriste sumari i Elektroprivreda, i onda na osnovu toga traziti vozilo. U toj varijanti valjda ne bi trebalo biti problema sa servisom i dijelovima?

Vidim da je izbor bas skucen, ali sto da cinim da dizem kredit u ovo vrijeme ? sumari i elektroprivreda iskljucivo Nive.


Ne znam da li si razmisljao o Rumunjskom ARO-u. Ima 5 vrata, unutra je Renault-ov diesel motor 1870 ccm, 92 KS. Valjda za to "cudo prirode" ne bi trebalo biti problema sa dijelovima. Pukni na youtube-u aro 4x4 pa malo pogledaj.
Ne znam ima li ih dva u CG i to da sam ih vidio, a da se prodaje jednostavno nema.
Nesto ne umijem ovo da izrazdvajam pa redom da odgovaram.
BRDJANSKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 21:42   #46
Felicius, tih Vitari nesto i nema sa petoro vrata, i sve je to sto se prodaje nesto jadno i trulo, a nekih par sto valjaju nesto one su taman po 3500 - 4000 eura razmisljao sam i o njoj, ma nije to to.
BRDJANSKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 21:46   #47
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
po redu prikazivanja:

-terano je teško smeće od auta. pogotovo sa 2,7 navodno tdi motorom. za benzinca ti žena mora biti vlasnik bušotine.
-cherokee sa 2,1 motorom isto tak a ni grand sa dizelima se nije proslavio.
-japanci...već rečeno. ili razvaljeni ili skupi.

još i najbolje zvuči opcija kupnje usčuvanog benzinca i ugradnja plina.
Zvuči, ali nema ni tu velikog izbora, da je u toj cijeni, da ima motor oko 2.0 i da zadovoljava njegove prohtjeve--vitara ili frontera...Čak fronteru i prije, nije tko zna što ali nije ni toliko loša, a korozija je više stvar održavanja nego stvarnog problema (što da kažem onda za Nivu?. Ima ih dosta po oglasima, razbijenih, cijelih, raznih godišta, relativno povoljno i za cca 4000 eura da se pronaći solidna sa plinom (dizele bi izbjegavao).
Nego Terrano mi se nije činio kao toliko smeće onih par puta što sam vozio (po cesti!).?Je da je motor anemičan, pri paljenju podsjeća na golf II dizel, ali ovo ostalo mi se čini ok...
Maaxim is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 21:50   #48
Quote:
BRDJANSKI kaže: Pogledaj post
Felicius, tih Vitari nesto i nema sa petoro vrata, i sve je to sto se prodaje nesto jadno i trulo, a nekih par sto valjaju nesto one su taman po 3500 - 4000 eura razmisljao sam i o njoj, ma nije to to.
A zašto nije to-to? Mislim ok, imaš neke svoje razloge, ali budžet ti je tu negdje. Opet daleko bolje (ako koliko -toliko pogodiš) od Nive, a Aro je Dacia za teren iz davnih dana, jednom sam ga vidio, onaj kraći model, iskreno bolji auto ćeš napraviti doma...
Maaxim is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 23:04   #49
Quote:
Maaxim kaže: Pogledaj post
A zašto nije to-to? Mislim ok, imaš neke svoje razloge, ali budžet ti je tu negdje. Opet daleko bolje (ako koliko -toliko pogodiš) od Nive, a Aro je Dacia za teren iz davnih dana, jednom sam ga vidio, onaj kraći model, iskreno bolji auto ćeš napraviti doma...
Broj vrata i odrzavanje.
BRDJANSKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 23:12   #50
Daihatsu Feroza ili Suzuki Jimny... dobar 4x4 pogon, kratak medjuosovinski i mali prevjesi, dobri benzinci i male dimenzije sto pak znaci umjerenu potrosnju.

ah... sad vidim da trazis sa 5 vrata...

jel ima onih malih 4x4 Daihatsua?
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 00:52   #51
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Daihatsu Feroza ili Suzuki Jimny... dobar 4x4 pogon, kratak medjuosovinski i mali prevjesi, dobri benzinci i male dimenzije sto pak znaci umjerenu potrosnju.

ah... sad vidim da trazis sa 5 vrata...

jel ima onih malih 4x4 Daihatsua?
Terios? Opet cijena rez. dijelova će mu biti problem, nema ih baš ni kod nas a kamoli u C.G. Motor 1,3, možda malo preslab kad četvorica sjednu sa opremom, a gepeka nema.
davoros is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 00:55   #52
Sad malo razmišljam a VW T4 Syncro, kakvi su oni, ima li ih na tržištu?
davoros is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 01:00   #53
Quote:
davoros kaže: Pogledaj post
Sad malo razmišljam a VW T4 Syncro, kakvi su oni, ima li ih na tržištu?
sve super, al to je ipak kombi sa 4x4 pogonom... dugacak medjuosovinski i relativno malena visina od poda... znaci nasjedanje na trbuh zagarantirano na losijim terenima.
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 02:48   #54
Vidim da bi moguce bilo pametnije sacekati proljece ili ljeto da prikupim jos neku paru, a i zimi su valjda ta 4x4 auta skuplja.
BRDJANSKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 04:55   #55
Quote:
BRDJANSKI kaže: Pogledaj post
Vidim da bi moguce bilo pametnije sacekati proljece ili ljeto da prikupim jos neku paru, a i zimi su valjda ta 4x4 auta skuplja.
dobro kažeš,ima vremena

a da uzmeš kakvog starog land rovera....discoverija..ima li toga tamo za kupiti?
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 08:09   #56
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
dobro kažeš,ima vremena

a da uzmeš kakvog starog land rovera....discoverija..ima li toga tamo za kupiti?
A jesu li cemu oni Freelanderi, ono se mogu naci oko 5000 eura, ma i da sacekam nista strasno, u svakom slucaju prije kupovine cu auto podvrgnuti pravom testu . . .
BRDJANSKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 09:23   #57
Quote:
BRDJANSKI kaže: Pogledaj post
A jesu li cemu oni Freelanderi, ono se mogu naci oko 5000 eura, ma i da sacekam nista strasno, u svakom slucaju prije kupovine cu auto podvrgnuti pravom testu . . .
nisu nizašto.

a discovery od 1990.--1998? sa 5 vrata je dosta velik, a motori dobri. limarija kako-tako. isto vrijedi i za RR tih godišta(classic), jasno, dizel.

Freelander iz 90in ne vrijedi ni 2000eura, a koliko ih ljudi cijene, nemam pojma. kategorija frontere.

za male pare bih na tvom mjestu sredio land rover seriju III, pod uvjetom da imaš još jedan auto.
__________________
"If Chuck Norris were to be reincarnated as a car, he would be the Land Rover Defender."
Volvo 850 R. Bork Bork Bork
Felicius is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 09:56   #58
Quote:
Felicius kaže: Pogledaj post
nisu nizašto.

a discovery od 1990.--1998? sa 5 vrata je dosta velik, a motori dobri. limarija kako-tako. isto vrijedi i za RR tih godišta(classic), jasno, dizel.

Freelander iz 90in ne vrijedi ni 2000eura, a koliko ih ljudi cijene, nemam pojma. kategorija frontere.

za male pare bih na tvom mjestu sredio land rover seriju III, pod uvjetom da imaš još jedan auto.
Velika kubikaza, a upravo zato sto vec imam auto gledam da bude sto normalnija cijena registracije i potrosnja jer ne mogu raditi za auta, imam i drugih potreba.
BRDJANSKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 16:54   #59
Quote:
BRDJANSKI kaže: Pogledaj post
Velika kubikaza, a upravo zato sto vec imam auto gledam da bude sto normalnija cijena registracije i potrosnja jer ne mogu raditi za auta, imam i drugih potreba.
oprosti što ti ovo kažem, brdjanski, ali ti bi nešto čega nema. da je jeftino, malo troši i jeftina rega, lako održavanje - i sve to u malo ccm. i da je prohodno kad napada snijega, po "glibu" iliti



a vidim da imaš pravi balkanski ukus za automobile, cijeniš ih na metre (ovo nije uvreda, i sam sam takav, auto ispod bar 4.5 metra nije auto, nego limenka)

imaš izbor "perolakih" terenaca (dosta ispod tone), poput "mini" pajera, suzuki samuraja, jimnija i drugih inkarnacija. takvima je i 50 ks dosta, te max1 litra motor, eventualno 1.3. i to ide sa tom motorizacijom odlično. nemoj potcjenjivati što je mali, ali radi i prolazi gdje i veliki ponekad zapnu.

onda imaš ovu mrvu veću kategoriju vitare, kojoj najviše leži 1.6 16v ili 1.9 dizel, potom ide lada niva sa svojim 1.6/1.7 i cca 1200kg. dalje imaš sijaset modernih suvova, poput dače i tako to, što se ispod 2litre ne uzima jer sa skoro 2 tone ne ide nigdje, a troši isto. dobar izbor(tebi preskup) je i prva generacija sorenta, koja je ok terenac, od cca 1800kg.

potom dolaze land rover discovery, cherokee i grand cherokee, te na kraju teškaši poput defendera, patrola gr, landcruiserice(one rave, umproforke), G-wagena i drugi koji počinju sa 2.5-3.0 motorizacijom, a za jači teren im dobro dođu 4.0+ mašine, dizelke i benzinci. manji motor isto ide, ako je turbo(3 litre atmosferac je cca 2 lit turba, za starije motore sa turbinom od cca 0.6-1 bar)

Ti si dao budžet. konjica i kubikaža ti je ograničena, samim time i masa vozila. time si određuješ gabarite. nemože veliki terenac, pa da je lagan i sa piksnom od motora. i malo ccm motora će trošit u teškom autu.

i gledaj japance, a ne krševe poput opela ili "golf country-a". obožavam britance, ali znaju biti "ćudljivi", pa trebaš naručivati djelove sa e-baya. nekako mi nisi taj tip osobe za britanske terence, pogotovo ako ti je auto potreba za svaki dan. ja u ovom zagrebačkom asfaltu umirem cijeli tjedan, dok dođe vikend. lijepa je crna gora, ceste uglavnom nigdje, a kad je i ima, često je "raskvašena"

bolje 20 god stari pajero, ako je ispravan, neće se raspasti na prvoj rupi. benzinci imaju više snage po ccm od dizela, ako nije turbo, pa su plinaši(autogas) jeftiniji.

većina ovih ljudi na forumu nikad nije bila u crnoj gori, pa preporučuju svašta, poput c-crosera, mitsu outlandera, koji se nemogu popesti na jači rinzol (kad je nov, dok ga nisu teretnjaci razgazili). često sam išao u posjet djedovoj porodici, pešao sam dobar dio prokletija, kampirajući u autu.

Te na kraju je bitno znanje mehaničara, ako ne servisiraš sam. tu sa japancima ne znam kako ćeš, barem novijima. ovi do sredine 90ih, čiste dizele bez elektronike znaju svi skoro 'opravit

P.S. da sam na tvome mjestu uzeo bih si vitaru i ubacio unutra od golfa 1.9 tdi. onda tražiš auto za male pare, sa motorom u banani, a dobrom limarijom. napraviš novu međuploču, mjenjač ostaje isti(od motora), a reduktor od auta.
__________________
"If Chuck Norris were to be reincarnated as a car, he would be the Land Rover Defender."
Volvo 850 R. Bork Bork Bork

Zadnje uređivanje Felicius : 02.02.2012. at 17:53.
Felicius is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 17:15   #60
Quote:
BRDJANSKI kaže: Pogledaj post
A jesu li cemu oni Freelanderi, ono se mogu naci oko 5000 eura, ma i da sacekam nista strasno, u svakom slucaju prije kupovine cu auto podvrgnuti pravom testu . . .
freelanderi su se pokazali jako lošima.....čista šminka....+ dosta troše a na terenu se raspadaju

bolje uzeti defendera iz 70ih jer je jednostavan il radi il ne radi,a i jednostavni su za popravke,nema elektronike a mehanika je robusna,a dijelove naručivati preko ebaya....s malo love se daju dovesti u vozno stanje
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.