Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2013., 15:39   #21
nata - pamet u glavu...ako ni ti nisi stambeno osigurana i planiraš tek postati te uzeti za to kredit, nemoj biti nikome sudužnik....pogotovo u ovakvoj situaciji u kojoj su tvoja sestra i njena obitelj - mali prihodi, nezaposlenost, dugovi....jer ćeš se naći u financijskim problemima iz kojih ćeš se teško izvući...misli na sebe i svoj život....tvoja sestra i njen muž s razlogom nisu kreditno sposobni...nemoj se dovesti u situaciju da njima plaćaš kredit idućih 30 godina, a sebi ne možeš osigurati isto....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 16:51   #22
Quote:
nata007 kaže: Pogledaj post
Da li bi to onda značilo da ako sam sudužnik za ratu kredita od 15oo kn na 30 god da mi se onda umanjuje za taj iznos moja kreditna sposobnost?

čitala sam izjavu jedne osobe koja ima takav problem da bez obzira na to što je u ugovoru pisalo da će se u slučaju neplaćanja banka namiriti prodajom nekretnine, banka je njemu sjela na plaću!!!!
čemu onda ugovor ako to ništa ne vrijedi?
Ako dužnik uredno podmiruje svoje obaveze, tvoje sudužništvo ( kreditno opterećenje )je u iznosu od 1/3 rate kredita.
Titari is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 21:22   #23
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
nata - pamet u glavu...ako ni ti nisi stambeno osigurana i planiraš tek postati te uzeti za to kredit, nemoj biti nikome sudužnik....pogotovo u ovakvoj situaciji u kojoj su tvoja sestra i njena obitelj - mali prihodi, nezaposlenost, dugovi....jer ćeš se naći u financijskim problemima iz kojih ćeš se teško izvući...misli na sebe i svoj život....tvoja sestra i njen muž s razlogom nisu kreditno sposobni...nemoj se dovesti u situaciju da njima plaćaš kredit idućih 30 godina, a sebi ne možeš osigurati isto....
Upravo sam ovo ja pomislio.

Dakle - biti nekome suduznik tko nije kreditno sposoban = placati njegov kredit u 99% slucajeva.

Sestra ne sestra. Ako je dosad upadala u dugove sad ce joj biti isto. Samo vise nece imati troskova podstanarstva, a ti se pripremi za placanje 1500 kuna mjesecno njenog duga

I.

Edit:

Ja sam bio spreman biti suduznih svojoj zenici kad je dizala kredit za stan. Ali to su ionako relativno zajednicki novci sto imamo. Nasrecu bogato sam se udao pa nije bilo potrebno
igorl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:40   #24
Quote:
chiquita kaže: Pogledaj post
u faci.
AHAHAHAHAHA!
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:31.