Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2017., 10:03   #1
The Greatest Showman (2017)

http://www.imdb.com/title/tt1485796/...ref_=hm_cht_t3

Priča o vizionaru iz 19. stoljeća koji je osnovao cirkus nazvan “Barnum and Bailey Circus” koji je ostao zapamćen kao najveći spektakl koji je osvojio publiku diljem svijeta.

Nisam primjetio da ima tema o filmu koji je počeo igrati u našim kinima 28.12.2017.

Jučer sam ga gledao i priznajem da sam ugodno iznenađen filmom. Jako dobar, plesne koreografije sjajne, pjevačke sposobnosti glavnih glumaca izvrsne. Hugh Jackman je po mome skromnom mišljenju ako maknemo sa strane Wolwerinea pružio ulogu života. Bio je dobar i u Les Misserables, ali ovdje je mislim još i bolji. Tko voli mjuzikle, bit će mu i ovo dobro. Nisam kritičar i zasigurno nisam ljubitelj glazbenih filmova, ali ovo je bilo očaravajuće. Glazba i gluma omogućuju vam da živite sa svojim intenzivnim emocijama, koje lako i prirodno izlaze s velikog zaslona na publiku, ostavljajući bez daha.

Zadnje uređivanje Kal-El : 31.12.2017. at 10:28.
Kal-El is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 11:33   #2
Gledala sam. Iako ne volim pretjerano mjuzikle, ovdje su songovi odlični i zabavni, a film je baš za razbibrigu i dobro raspoloženje
__________________
Never give up, it's such a wonderful life
Pisces10 is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 22:16   #3
SLazem se, odlican mi je film iako nisam pretjerani ljubitelj mjuzikla.
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 01:14   #4
Mene je film jako jako ugodno iznenadio Evo preslušavam soundtrack treći put zaredom nakon što sam došao iz kina
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 12:10   #5
Gledao film i odličan. Muzika i priča onako puna života a soundtrack predivan. Isplati se pogledat jer je ovo baš umjetnost i zabavno. Partnera pod ruku i pravac kino ako volite romantiku i dobru glazbu. Preporuka.
momakman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 17:45   #6
Ovaj film me toliko oduševio da sam ga jučer išla gledati ponovo.
Priča je predivna, muzika odlična (slušam soundtrack svaki dan), a izašla sam iz kina totalno pod dojmom i nabijena pozitivnom energijom.
Svakome ko bar malo voli mjuzikle preporučam pogledati.
Nemam riječi. Oooooodličan!
ivkica1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 02:58   #7
Quote:
ivkica1984 kaže: Pogledaj post
Ovaj film me toliko oduševio da sam ga jučer išla gledati ponovo.
Priča je predivna, muzika odlična (slušam soundtrack svaki dan), a izašla sam iz kina totalno pod dojmom i nabijena pozitivnom energijom.
Svakome ko bar malo voli mjuzikle preporučam pogledati.
Nemam riječi. Oooooodličan!
ima nas znači
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:37   #8
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
ima nas znači
Ima ima...evo i ja oduševljen filmom i mogu reći da mi je stvarno jedan od najdražih filmova ikada.

Kada sam ga išao gledati nisam čak ni trailer pogledao i išao totalno bez ikakvog očekivanja u dvoranu a poslije oduševljenje tako da već danima slušam soundtrack i da sam otišao gledati još jednom
skroby17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:54   #9
Simpatičan, ali nije mi film koji će ostati godinama u sjećanju.
Od mjuzikla, za mene je to Moulin Rouge.
Ipak, Showman je miljama bolji od hita kojeg se više nitko ne sjeća - La La Landa.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 19:43   #10
oduševljen filmom, fenomenalan soundtrack
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 20:34   #11
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Simpatičan, ali nije mi film koji će ostati godinama u sjećanju.
Od mjuzikla, za mene je to Moulin Rouge.
Ipak, Showman je miljama bolji od hita kojeg se više nitko ne sjeća - La La Landa.
Slažem se da film nije nešto ali ona pjesma je trebala dobiti oskara.
Za La La Land nije istina, onog kraja filma ću se sjećati cijeli život, najboljih 10 minuta ikad u mjuziklu.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 23:36   #12
Odličan film........ neočekivano odličan!!!
Mentta one is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 23:42   #13
Evo odmah da vam se približi objašnjenje masovnog djelovanja horoskopa, koje se objašnjava Barnumovim efektom, a naziva po glavnom protagonistu

https://hr.wikipedia.org/wiki/Forerov_efekt
https://en.wikipedia.org/wiki/Barnum_effect
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 07:45   #14
Quote:
Kal-El kaže:
Hugh Jackman je po mome skromnom mišljenju ako maknemo sa strane Wolwerinea pružio ulogu života.
Vrlo teško za prosuditi. Jackmanu je trebalo gotovo 20 godina da konačno odglumi Wolvija kako spada, ali kad ga je konačno pogodio, to je stvarno bilo za pamćenje. U ovom filmu je lika pogodio od prve, ali nema tu emocionalnu težinu kakvu je imao Wolverine.
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Slažem se da film nije nešto ali ona pjesma je trebala dobiti oskara.
Za La La Land nije istina, onog kraja filma ću se sjećati cijeli život, najboljih 10 minuta ikad u mjuziklu.
Ne slažem se oko prve (su)rečenice, a s ovom zadnjom slažem se u potpunosti - apsolutni šok kad sam vidio kako se sve ipak odigralo. S obzirom na usrano stanje uma u kakvom sam bio kad je film izašao, to me još jače lupilo u glavu.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2020., 23:39   #15
TLZP me podsjetio na ovaj film, morat ću ga još jednom pogledati prije Nove K vragu, možda bas za Novu,ko da imam kamo ići.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2020., 23:39   #16
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Simpatičan, ali nije mi film koji će ostati godinama u sjećanju.
I meni se bio dopao kad sam ga gledala, ali sam ga već prilično zaboravila.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2021., 21:56   #17
Dreamy i bajkoviti mjuzikl s Disney numerama koje ne bi loše prošle na Eurosongu Sve u svemu prskava family zabava, precheesy za moj ukus, iako mu se nađe pluseva.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2021., 23:08   #18
Prilicno dobar film.
Meni vjerojatno najbolji od Jackmana.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2021., 09:59   #19
I meni odličan film. Sečam se da sam bil ugodno iznenađen nakon kaj sam ga odgledal bil.
__________________
This is the way!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2021., 17:27   #20
Baš nedavno gledao, mogu reći da nije loše. Pjesme mi nisu nešto, La La Land mi je ipak razina iznad.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.