Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2017., 09:37   #61
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Ne na svakoj
Samo tamo na njenim kokosijim
Tamo imam dozivotni ban pa eto vise ni tamo

Ovakvi filmovi kojima je cilj jeftina zabava i jesu za te glumce tipa Jolie koji su samo za pokazivanje

Vjerujem da je Vikander pristala na ovo samo zbog love i popularnosti a ne da bi pokazala glumacke sposobnosti.
Isto kao i npr Brie Larson u King Kongu.
Ona sisata je Bri Larson?
Vikander je pristala na to da bi se pokazala kako je svestrana glumica .
Ili pokazala kako žene bez sisa i bez nekih fizičkih atributa mogu glumiti seksi junakinje.

Znaš da si nešto opako zajebala kad na Kokošinjcu dobiš doživotni ban.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 10:20   #62
A šta ću kad nisu mogli ići u korak sa mnom tamo ili sam napisala da je neko celeb dijete slično majmunu? ne sjećam se više

Vjerujem da glumci pristaju glumiti u filmovima ovog tipa samo radi para i eksponiranja a ne da pokažu svestranost. To se može i biranjem različitih uloga u nekim drametinama i indie filmovima.
Ovakvi filmovi privlače ljude u kino a ne oni što su krojeni za oscare.
Kad budu opet htjeli pobrati nagrade biraće filmove tipa 'Danish Girl', 'Room' i slično
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 11:01   #63
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ili pokazala kako žene bez sisa i bez nekih fizičkih atributa mogu glumiti seksi junakinje.
.
Super, ajmo sada pokazati da Howard, Raj i Leonard iz "The Big Bang Theory" mogu u nekoj biti vampiri u ženskoj seriji
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 19:14   #64
A jeste blesavi, ako je dobra Fassbenderu ima bit dobra i nama obicnom puku

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 19:23   #65
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Super, ajmo sada pokazati da Howard, Raj i Leonard iz "The Big Bang Theory" mogu u nekoj biti vampiri u ženskoj seriji
Mogu pokušati u kakvoj vampirskoj seriji na tragu filma "What We Do in the Shadows"
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 19:40   #66
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Neka rade svoju novu verziju, nebitno, niti me zanima, niti ću trošiti vrijeme.

Ali ajd sada iskreno. Forsira se neki "realizam" pa umjesto vrlo obdarene Tomb Raider dobijemo eto "realističnu ženu", stavljam pod navodnike iako je ista barem 10 kila mršavija od svoje vršnjakinje.

Ali ajd, "realističnija" je od Angelinine, i još više od igrice, ajd.

Ali "realizam" se počeo forsirati samo u filmvoima, serijama i videoigricama namjenjenim muškarcima.

Pogledajmo ženske filmove i serije.
Ženska fantazija su u zadnjem desetljeću bili sexy, mladoliki, preko 190 cm visoki vampiri.
Malo je nelogično doduše jer prije par stoljeća nije bilo takvih muškaraca, prosjek je bio 175 početkom 20. stoljeća a ranije još i manji.
Ali eto, svi ti filmski i tv vampiri iz 17. i 18. stoljeća su visoki ljepotani.

I mi muški se ne bunimo, te serije i filmovi nisu prvenstveno namjenjeni nama, i boli nas ona stvar tko glumi u njima.

Ali se zato nama muškima ne samo u filmovima, nego u zadnjem desetljeću i stripovima i videoigricama forsira nešto što nije namjenjeno nama.
Nedavno je jedan direktor u Marvelu javno priznao da mjenjanje spolova i drugih karakteristika popularnim likovima jest negativno utjecalo na prodaju stripova, jer su i dalje velika većina kupaca mladi tinejđerski muškarci.
Nema niakve šanse da većina gledatelja vampirskih serija postanu dečki, niti da čitatelji stripova, određenih žanrova filmova i videoigrica postanu cure.
Ima ih, bit će ih, ali nikada nisu bile većina.
Social Justice Warriorsi i feministice truju pop-kulturu gdje god stignu. Posebice one njezine segmente koji su više orijentirani na mušku publiku. Zgodni frajeri im se na gade, ali zgodne žene ne podnose ni pod razno. Nitko gore ne objektificira žene od feministica.

Kaj se tiče nove Lare, ne očekujem ništa posebno od tog filma. Niti Anđini mi nikad nisu sjeli. Po meni je prva Lara trebala biti Rhona Mitra.
AleksRan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 19:52   #67
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Sve potpisujem. Andža je bila par godina najjaca macka na planeti
I ja.
Angelina je u svom prajmu meni najseksepilnija žena koja se pojavila u svijetu filma.

Nego moram se složiti s ljudima kojima je Tomb Raider bez jako privlačne glumice bezveze. Alicia Vikander je simpatična glumica i definitivno zna glumiti. Nije do njenog talenta.
Nego se pitam čemu ići u projekt "Tomb Raider" bez ključnih sastavnica zbog kojeg je franšiza i postala poznata, a to su fine veće sise.
Bit filma/igre je da seksi arheologinja jurca uokolo po svijetu i upada u nevolje zbog svoje navike da traži čudne artefakte.

Vikander je ok, ali i dalje mi nije jasno zašto odmah otpočetka producenti i studio žele pokopati projekt.
Neki likovi su ipak fiziki unaprijed zadani.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 22:10   #68
Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
Nego se pitam čemu ići u projekt "Tomb Raider" bez ključnih sastavnica zbog kojeg je franšiza i postala poznata, a to su fine veće sise.
Te fine, veće sise svojstvene su Lari Croft u prvim igrama Tomb Raidera s kraja devedesetih. U poslijednjim nastavcima Lara Croft ima figuru po kojoj više liči upravo Aliciji Vikander.

Da je do mene, Laru Croft bi glumila Rhona Mitra.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 23:11   #69
božemesačuvaj Rhone Mitre, totalno je tranđasta i muškobanjasta, ima veću vilicu od Švarcija u mlađim danima.....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 01:25   #70
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
A jeste blesavi, ako je dobra Fassbenderu ima bit dobra i nama obicnom puku
Ja nisam Fassbender, palim se na sise i guzicu
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 08:00   #71
Pa onda pogledaš umjesto ovoga onaj sa Anđelkom i sve 5
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 09:16   #72
Quote:
Tempion kaže: Pogledaj post
božemesačuvaj Rhone Mitre, totalno je tranđasta i muškobanjasta, ima veću vilicu od Švarcija u mlađim danima.....
A ipak je bila model za prvu Laru Croft 1996.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 15:28   #73
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Te fine, veće sise svojstvene su Lari Croft u prvim igrama Tomb Raidera s kraja devedesetih. U poslijednjim nastavcima Lara Croft ima figuru po kojoj više liči upravo Aliciji Vikander.

:
Da, smanjili su i u igricama, i u stripovima i gdje već ne.
Stalno u želji da približe igrice, akcijske filmove po igricama i stripove ekipi koja nije muški tinejđeri, i opet im nije upalilo.

PS
Rhona Mitra je super izgledala te 1996., naspram Alicije je oličenje seksipila. A bila je super i kao starija u onom prvom Ali G filmu.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 17:05   #74
nova promo slika:
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 18:33   #75
Fali joj par stvari, al' ne mogu se sad sjetit.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 11:58   #76
nova slika:
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 13:41   #77
Vidi ti taj teleći pogled a poster odzgora-dali može biti očitiji photoshop?
Sudeći po komentarima na yutubu mislim da ovaj fim propada,nitko nije zadovoljan sa njome,neki se slažu da je dobra glumica ali ne za ovaku vrstu filma.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 14:04   #78
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Fali joj par stvari, al' ne mogu se sad sjetit.
Bolje je na engleskom, a couple of things...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 17:38   #79
Fale joj sise, al nema veze, ovo je prequel.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 17:43   #80
Ja i kolega walkman to ono uvijeno, a ti na prvu loptu... Ili prve lopte
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:28.