Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2013., 03:44   #41
Veselim se ovom filmu, samo da ga ne uprska. U zadnje vrijeme, čemu god sam se veselila, ispalo je u najmanju ruku dosadnjikavo. Nek me Nolan razuvjeri da sam jinx

I nemam problema s tim da nema neš pretjerano ili ništa seksa u njegovim filmovima. Za tako nešto ću pogledati nešto drugo, a nemam ništa ni protiv aseksualnih brineta.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 01:32   #42
Ne slažem se u potpunosti da bira aseksualne brinete, dobro Katie Holmes i Maggie Gyllenhaal tu bi se mogle razvrstati, ali u posljednjem Batmanu te u Inceptionu, dakle Anne Hathaway i Marion Cotillard su mi izgledale seksi...onih par scena Anne u štiklama, pa u kožnjaku na motoru, dok je Marion sama po sebi seksi...


Quote:
nevermindMe kaže: Pogledaj post
I nemam problema s tim da nema neš pretjerano ili ništa seksa u njegovim filmovima. Za tako nešto ću pogledati nešto drugo, a nemam ništa ni protiv aseksualnih brineta.
El Nino9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 20:39   #43
Kate Beckinsale bi pasala za glavnu žensku ulogu.
__________________
Mad Max
Locksley2020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 00:24   #44
Kate teško, jer se Nolan odlučio na glumicu s kojom je već surađivao.
Anne Hathaway Joins Matthew McConaughey in Christopher Nolan’s "Interstellar"!


Bilo je samo pitanje vremena kada će angažirati nekog iz Batman ekipe.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 01:12   #45
Ako Nolan ne angažira Michael Cainea, pojesti ću govno svoje.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 12:18   #46
Užas. Anoreksična kokoš.
shoei is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 14:47   #47
Nolan je odlican redatelj, meni jedan od najdrazih i mozda i najbolji u ovome stoljecu dosad
Ali nije ni blizu Kubricka, sve usporedbe s njime su suvisne. (ovdje se to nije pisalo, ali san citao dosta o tome)
Naravno, jasno je da svaki novi SF dolazi do usporedbe sa 2001., medutim, sumnjan da ce itko ikad taj SF nadmasit
Nadan se da ce Interstellar bit najbolji Nolanov film od TDK-a (zadnja 2 su mu solidna tek)
Ocekujen da ce se u glumackoj postavi nac Caine, Hardy a volia bi i Oldmana te Freemana
Thiago is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 17:12   #48
Mislim da je Nolan prilično talentiran te su mu svi filmovi (osim zadnjeg batmana no to je ipak 3. nastavak pa mu nećemo zamjerit) bili originalni i super ideje no problem koda njega je što mu Wb zadaje svake 2 godine novi projekt koji mora završit u tom razdoblju ili ništa od filma trako da nema ni vjerojatno vremena da se izrazi kao primjerice Kubrick koji je svoje zadnje filmove snimao po 2-3 godine i još je vjerojatno imao 5 za pripremu tih filmova.
__________________
Mad Max
Locksley2020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 21:27   #49
Jessica Chastain je navodno blizu angažmana u "Interstellaru".




Također smo dobili ime zaduženo za kinematografiju "Interstellara". Budući da je Wally Pfister koji je inače radio na kinematografiji na svim dosadašnjim Nolanovim filmovima zauzet svojim redateljskim prvijencom "Transcendence", posao je dobio Hoyte Van Hoytema koji je najpoznatiji po svom radu na Švedskom hitu "Let the Right One In", O. Russell-ovom "The Fighter-u", te "Tinker Tailor Soldier Spy-u"

Christopher Nolan Enlists "Tinker Tailor Soldier Spy" Cinematographer Hoyte Van Hoytema to Shoot "Interstellar".
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 21:35   #50
Prodano! "Dečko, dama, kralj, špijun" mi je vizualno najimpresivniji film s engleskog govornog područja u posljednjih nekoliko godina
*Raskoljnikov* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 00:47   #51
Baaaam, grom iz vedra neba, totalno neočekivano!
Michael Caine Joins Christopher Nolan’s "Interstellar"!



Koeficijent da će My Cocaine nastupiti u ovom filmu bi valjda bio 1.001.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 04:19   #52
Odlično, valjda

(ne znam jel me više iznenađuje cast McConaugheya ili Chastain; oba su pozitivna doduše)
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 22:52   #53
Evo malo casting vijesti:
Christopher Nolan Recruits John Lithgow, Timothee Chalamet and Bill Irwin.

John Lithgow je odlično pojačanje, ovog malog se sjećam iz Homelanda, užasno mi je bio antipatičan(to je valjda bio dokaz da je dobar glumac jer je glumio razmaženo Predsjedinčko dijete), ovog trećeg ne znam.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 00:05   #54
Evo ti Bill Irwin.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 13:17   #55
Lightgow
de Palmin ljubimac
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2013., 22:55   #56
Već impresivnoj glumačkoj postavi su se pridružili Wes Bentley(American Beauty, Hunger Games) i Thoper Grace(Lude 70-e).

Ovo bi trebala biti konačna glumačka postava:
Matthew McConaughey, Jessica Chastain, Michael Caine, Anne Hathaway, Casey Affleck, Bill Irwin, Ellen Burstyn, John Lithgow, Topher Grace, Wes Bentley, Timothee Chalamet.

Definitivno najtalentiranija glumačka postava od svih u dosadašnjim Nolanovim filmovima.

Zadnje uređivanje Corvus : 26.07.2013. at 23:09.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 16:17   #57
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Već impresivnoj glumačkoj postavi su se pridružili Wes Bentley(American Beauty, Hunger Games) i Thoper Grace(Lude 70-e).

Ovo bi trebala biti konačna glumačka postava:
Matthew McConaughey, Jessica Chastain, Michael Caine, Anne Hathaway, Casey Affleck, Bill Irwin, Ellen Burstyn, John Lithgow, Topher Grace, Wes Bentley, Timothee Chalamet.

Definitivno najtalentiranija glumačka postava od svih u dosadašnjim Nolanovim filmovima.
Ha,ha,ha, je ne vidim nikog tu talentiranog osim Michael Caine-a.
__________________
Mad Max
Locksley2020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 01:43   #58
Majketi koji casting :O
Pa ovo ne može biti loše.
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2013., 12:26   #59
Evo, tko želi glumiti u filmu nek se javi na audiciju. Plaća 842 $ po danu.

Quote:
Synopsis: A group of space explorers enter a wormhole and end up in an alternate dimension.

The film is based on the real scientific theories of Caltech Physicist Kip Thorne's theories of gravity fields. This film explore's the mind-bending science of black holes and gravity and touches on some of Albert Einstien's theories.
NOD14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2013., 16:05   #60
Već iz aviona se vidi koji će biti problem filma. Otvaranje će biti obećavajuće, CGI će biti šaren i sveprisutan, sve će to držati vodu do prolaska kroz crvotočinu. A onda? Klasični glupavi scenarij i eksplozivna borba s raspletom. Uopće ne sumnjam da će ta druga dimenzija biti smišljena bez mašte i samo da posluži što većem broju eksplozija.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:13.