Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2009., 16:51   #221
Quote:
Myrin kaže: Pogledaj post
Perfectil
ha?????????/
fix_tha_thing is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 01:10   #222
uzmi minoxidil....dokazano djeuluje protiv opadanja kose...namijenjen za muškarce...al za to ti treba recept...

pogledaj i temu "opadanje kose" --> https://www.forum.hr/showthread.php?t=168778&page=53
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 23:18   #223
moze li mi ko savjetovat koje tablete da kupim za jacanje kose i brz rast hvala
catwomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 11:16   #224
Popila sam tri kutije Inneova i mogu reci da nisam primjetila apsolutno nikakvu razliku!
twilightx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 11:21   #225
ja pijem Merz Spezial dražeje.....mislim da su ok
__________________
U jednome danu od mene se tražilo da budem glumac,prijatelj,medicinska sestra i liječnik,trener,pronalazač stvari, zajmodavac, taksist, psiholog, drugi roditelj, prodavač, političar i povjerenik... John W. Schlatter - JA SAM UČITELJ
Album ;)
Ija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 22:20   #226
ajde mi dajte savjet koje tablete da kupim
catwomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 09:26   #227
Quote:
catwomen kaže: Pogledaj post
ajde mi dajte savjet koje tablete da kupim
gle, cijela je tema o tome, prolistaj malo...
mic-po-mic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 13:52   #228
Meni se od Merz specijala oporavila
Nakon porodjaja je strasno ispadala, osisala sam se ful kratko i kupila Merz.
Vec nakon mjesec dana sam primjetila razliku i puno mlade kosice.
I jos jedno mjesec dana nakon sto sam ga prestala piti mi je kosa fino rasla.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 17:03   #229
evo ja sam jucer kupila MERZ Spezial dražeje (cijena 84.74kn, dobije se 60 drazeja za 30 dana), i kupila ricinusovo ulje (43.99kn, 30ml) i da vidimo rezultata za mjesec dana. danas sam pocela sa upotrebom. inace, imala sam ekstenzije i pocupalo mi pola kose, a vrhovi su mi osteceni dozlaboga. za nokte i nije toliko potrebno jer ih geliram, ali za kozu neki super efekt moze . nadam se da ce djelovati jer sam ocajna.
zrinka18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 07:38   #230
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Meni se od Merz specijala oporavila
Nakon porodjaja je strasno ispadala, osisala sam se ful kratko i kupila Merz.
Vec nakon mjesec dana sam primjetila razliku i puno mlade kosice.
I jos jedno mjesec dana nakon sto sam ga prestala piti mi je kosa fino rasla.
Zmijice, po tvojoj preporuci sam kupila merz...evo bit će skoro dva mjeseca da pijem dvije dnevno... za kosu nisam sigurna kako djeluje , da li se oporavila( valjda je), duga je pa teško vidim mlade,ali ići ću skoro frizeru pa vidit, ali sam zato oduševljena djelovanjem tih vitamina na kožu! na očigled se pročistila, zablistala... nokti su isto nešto bolji tako da vjerujem da djeluju i na kosu.
definitivno ću produljit kuru na još jedan mjesec!
da li netko zna kad se pije nova tura?
da napravim npr. pauzu do jeseni?
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 10:05   #231
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
Zmijice, po tvojoj preporuci sam kupila merz...evo bit će skoro dva mjeseca da pijem dvije dnevno... za kosu nisam sigurna kako djeluje , da li se oporavila( valjda je), duga je pa teško vidim mlade,ali ići ću skoro frizeru pa vidit, ali sam zato oduševljena djelovanjem tih vitamina na kožu! na očigled se pročistila, zablistala... nokti su isto nešto bolji tako da vjerujem da djeluju i na kosu.
definitivno ću produljit kuru na još jedan mjesec!
da li netko zna kad se pije nova tura?
da napravim npr. pauzu do jeseni?
Merz je odlican, uz lijepe cvrste nokte i kozu definitivno jaca i kosu. Probala sam, i vec nakon mjesec dana osjetila da kosa vise ne opada, a kako i ja imam dugu kosu, to se zaista osjetilo... Kod cesljanja cetka je gotovo prazna... A rast mlade kose primjecuje se najvise uz lice, kada dignem kosu vidi se uz celo mnogo mlade kose. Znaci da uz jacanje korijena Merz ubrzava rast kose i definitivno ju zgusnjava.
Iako imam lijepu kosu, njeno opadanje mi je smetalo, pa sam pocela piti Merz kada sam cula da je doktorica preporucila mojoj prijateljici za lomljive nokte. Takodjer je preporucila kuru od najvise tri mjeseca. Nakon terapije stanje se u organizmu promijeni, zalihe vitamina i minerala se napune i kosa i koza nastavljaju se ubrzano obnavljati.
Prema tome mislim da mozes napraviti turu od 3 mjeseca, a onda obavezno pauzu, da li ces do jeseni, ili i duze, vidjeces sama prema tome je li se situacija pogorsala.
Inace, osim Merza provjereno su za zdravu i gustu kosu odlicne i Nutrival kapsule, pa nije lose nakon nekog vremena mozda malo promijeniti terapiju. Jer, odlicne su i jedne i druge.
YourAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 10:07   #232
Quote:
catwomen kaže: Pogledaj post
moze li mi ko savjetovat koje tablete da kupim za jacanje kose i brz rast hvala
Merz ili Nutrival, isprobano. Ili cak paralelna upotreba jedno vrijeme, za pojacano djelovanje.
YourAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 10:15   #233
Quote:
catwomen kaže: Pogledaj post
ajde mi dajte savjet koje tablete da kupim
Znaci ako ti je kosa zaista slaba, jako opada, rijetka, ne raste, a nokti lomljivi i koza bez sjaja, cula sam od par zena i djevojaka da su za pocetak jedan mjesec uzimle udarnu dozu vitamina, kao sok terapija, znaci i Merz i Nutrival zajedno, a nakon toga nastavile dva mjeseca jedno od toga dvoje. Postupale su tako nakon razgovora sa lijecnicom. Organizmu je nedostajalo odredjenih vitamina i potrebno je da stvori neke zalihe, a to je moguce jedino pojacanom terapijom. I stanje se vec u prva 3 tjedna rapidno popravilo. Nakon 3 mjeseca potrebno je prekinuti, prema procjeni preporuka je bila prekid eventualno godinu dana, osim ako se stanje opet ne bi jako pogorsalo.
YourAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 10:30   #234
I ovo nema veze sa vitaminima, samo jedan maleni savjet od iskusne zene, kojeg se ja pridrzavam vec gotovo 30 godina... a dobila sam ga davno od starih mudrih zena.
Kosu treba prati koliko je rjedje moguce, zbog stetnosti kemikalija koje se nalaze u samponima, i da se da sansa kozi glave da stvori sama svoj zastitni sloj, te ju redovito prati u gotovo hladnoj vodi. Ako se moze izdrzati, pranje kose u hladnoj vodi izuzetno jaca korijen kose i las je deblja i cvrsca. Provjereno.
YourAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 17:00   #235
Ja sam prije cca dvije godine pila Merz, trebalo mi je za kosu, i mogu reci da mi nisu bili bas nesto. Puno bolji su mi Kalovi vitamini. A od danas sam pocela piti Perfectil, isto kompleks za kosu, kozu i nokte. Nahvalila ih zenska u ljekarni. Pa da i to vidimo!
twilightx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 19:50   #236
Quote:
*minii* kaže: Pogledaj post
Danas sam u ljekarni kupila Forcapil vitamine za kosu...... je li netko možda već koristio? Žena u ljekarni ih je ful nahvalila.....
Imam ih ja. Popila prvu bočicu. Super sam zadovoljna. Glava mi puna mladih vlasi što je super a i ne jer stalno izgledam nepočešljana
Larija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 19:52   #237
Quote:
*minii* kaže: Pogledaj post
Koštaju oko 70kn, piju se 2 dnevno, a bočica sadrži 60 kapsula.
Znači to ti je za mjesec dana....... a rezultati se vide nakon 3 mjeseca

ja sam ih platila 105 kn

Gdje su 70, please da kupim.
Larija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 20:17   #238
ja sam prestala pit merz. pila sam ih zbog kose, koja mi se doduše dosta progustila, ali mislim da je to prije zasluga minoxidila, koji je zakon protiv otpadanja kose! od merza su mi jedino očvrsnuli nokti, koji su ionako super kvalitetni. a također sam primjetila brži rast dlaka i pojačanu dlakavost na cijelom tijelu, čak i na licu su mi se pojavile neke dlačice koje nisam prije imala mislim, ništa to nije jako vidljivo, to samo ja vidim, ali ipak mi smeta.tako da, sve u svemu, merz meni nema koristi!
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 21:00   #239
Quote:
YourAngel kaže: Pogledaj post
I ovo nema veze sa vitaminima, samo jedan maleni savjet od iskusne zene, kojeg se ja pridrzavam vec gotovo 30 godina... a dobila sam ga davno od starih mudrih zena.
Kosu treba prati koliko je rjedje moguce, zbog stetnosti kemikalija koje se nalaze u samponima, i da se da sansa kozi glave da stvori sama svoj zastitni sloj, te ju redovito prati u gotovo hladnoj vodi. Ako se moze izdrzati, pranje kose u hladnoj vodi izuzetno jaca korijen kose i las je deblja i cvrsca. Provjereno.
Sorry, ali tko ti je ovo savjetovao? Iste one "iskusne" žene koje se i peru jednom tjedno?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 21:04   #240
Quote:
YourAngel kaže: Pogledaj post
I ovo nema veze sa vitaminima, samo jedan maleni savjet od iskusne zene, kojeg se ja pridrzavam vec gotovo 30 godina... a dobila sam ga davno od starih mudrih zena.
Kosu treba prati koliko je rjedje moguce, zbog stetnosti kemikalija koje se nalaze u samponima, i da se da sansa kozi glave da stvori sama svoj zastitni sloj, te ju redovito prati u gotovo hladnoj vodi. Ako se moze izdrzati, pranje kose u hladnoj vodi izuzetno jaca korijen kose i las je deblja i cvrsca. Provjereno.
Ovo zbilja ne bih izdržala. Mrzim osjećaj zmazane kose, a samo s hladnom vodom nema šanse da se dobro opere kosa. Najbolje da netko savjetuje da se rijetko i pereš (tuširaš), da natjeraš tijelo da samo stvori svoj zaštitni sloj.

:Smrdljivko:
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:25.