Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2009., 23:02   #241
Quote:
YourAngel kaže: Pogledaj post
Znaci ako ti je kosa zaista slaba, jako opada, rijetka, ne raste, a nokti lomljivi i koza bez sjaja, cula sam od par zena i djevojaka da su za pocetak jedan mjesec uzimle udarnu dozu vitamina, kao sok terapija, znaci i Merz i Nutrival zajedno, a nakon toga nastavile dva mjeseca jedno od toga dvoje. Postupale su tako nakon razgovora sa lijecnicom. Organizmu je nedostajalo odredjenih vitamina i potrebno je da stvori neke zalihe, a to je moguce jedino pojacanom terapijom. I stanje se vec u prva 3 tjedna rapidno popravilo. Nakon 3 mjeseca potrebno je prekinuti, prema procjeni preporuka je bila prekid eventualno godinu dana, osim ako se stanje opet ne bi jako pogorsalo.
ok nije mi bas tako jako kriticna,pa cu sutra ic po Merz samo jer mi je doljni dio kose maloo oslabio od ekstanzija, hvala
catwomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 10:14   #242
JA sam pila, pijem pivski kvasac od encian (po 3 tablete navečer prije spavanaj na prazni želudac), pila sam i od biotopa koji je u prahu, jeftiniji je, ima ga više, odvratniji je, lijepa koža mi je od ovog enicanovog, ni ne pijem ga redovito
__________________
Will I die if I blush my cheeks with an eyeshadow brush?
nutrizone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 10:17   #243
A meni su super pomogle kad mi je kosa prestrasno ispadala nakon poroda. Hvalim ih na sve strane.
Pila sam prije i Nutrival, pivski kvasac pa nis.

Jest da od Merza rastu sve dlake - meni su se na nogama i rukama pogustile
Ali koza
Nokti su rasli k'o ludi.
A na kosi sam tek za 2 mj primjetila da raste -dobila puno mlade kosice. I tako jos 2 mj nakon sto sam ih prestala uzimati.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 09:21   #244
A jel itko zna koliko ih se smije dugo piti...tj.koliko traje terapija,jer ipak je to vrsta vitamina,negdje sam pročitala da se piju 3 mjeseca,i onda se radi pauza...jel to istina?
__________________
....što to ima u ljudima tužno....
DollyBell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 16:59   #245
nasla sam ricinusovo ulje od 50ml u jednoj ljekarni u dubravi za 9,98 i to oni proizvode. super je za kosu, evo upotrijebila sam ga jednom, namazala po tjemenu i kosi, stvarno je gusto. i drzala sam nekih 4 sata. mislila sam da nema sanse da isperem to s kose, ali sam se zacudila, kosa mi je bila fenomenalna - sjajna i meka! Navodno treba svaki put prije pranja to raditi nekih mjesec dana i kao kosa se progusti, a i super je za obrve i trepavice. Sto se tice Merza jos uvijek nisam vidjela neko poboljsanje, ali tek je proslo 4 dana tako da je ipak jos malo prerano. Stvarno se nadam da necu odlakaviti po cijelom tijelu jer bi to bio problemcic...
Piju se 3 mjeseca pa puza od pola godine, pa isponova. U biti pocnes nakon sta vidis da ti je stanje opet stalo jer se u ta 3mj napunis vitaminima koji se potrose...

Zadnje uređivanje zrinka18 : 13.03.2009. at 17:38.
zrinka18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 00:11   #246
Quote:
catwomen kaže: Pogledaj post
ajde mi dajte savjet koje tablete da kupim
Kupi si b komplex od plive (zove se Plibex B) isto sranje ko i merz i nutrival a košta ti 20kn
Sve je to ustvari ista stvar...
Ne postoje tablete od kojih će kosa brže raste i što prije to shvatite, to ćete više novaca uštediti...
Ja ih pijem već 2 mjeseca i osjećam poboljšanje, ak niš nokti su mi super čvrsti, raste mi dosta mlade kose , a i bolje se osjećam od njih, onak odmornije i imam više energije

Quote:
zrinka18 kaže: Pogledaj post
nasla sam ricinusovo ulje od 50ml u jednoj ljekarni u dubravi za 9,98 i to oni proizvode. super je za kosu, evo upotrijebila sam ga jednom, namazala po tjemenu i kosi, stvarno je gusto. i drzala sam nekih 4 sata. mislila sam da nema sanse da isperem to s kose, ali sam se zacudila, kosa mi je bila fenomenalna - sjajna i meka! Navodno treba svaki put prije pranja to raditi nekih mjesec dana i kao kosa se progusti, a i super je za obrve i trepavice. Sto se tice Merza jos uvijek nisam vidjela neko poboljsanje, ali tek je proslo 4 dana tako da je ipak jos malo prerano. Stvarno se nadam da necu odlakaviti po cijelom tijelu jer bi to bio problemcic...
Piju se 3 mjeseca pa puza od pola godine, pa isponova. U biti pocnes nakon sta vidis da ti je stanje opet stalo jer se u ta 3mj napunis vitaminima koji se potrose...
Ja koristim taj ricinus već 2 mjeseca u kombinaciji s plibex b i mogu vam reći da raste puuuno nove kose, sva stršim
Nije istina da ti se odmah za samo 1 mjesec pogusti, koristi to na malo duži period, ja koristim 2 puta tjedno prije pranja i držim par sati...
Ako ti je gusto stavi par kapi maslinovog ulja i pazi da dobro umasiraš u vlasište... mislim na masažu vlasišta da ti se pojača cirkulacija
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 15:31   #247
Pitanje za cure koje koriste Forcapil tablete: u ljekarni sam tražila neke b vitamine/kompleks u prvom redu radi kože lica. Između ostalog žena mi je najviše hvalila te Forcapil iako na njima piše da su za rast kose i nokte,ali kaže da je sve to povezano. Sada nisam sigurna je li mi to hvalila sam da proda ili stvarno utječe i na kožu? Jeste li, osim na kosi, primjetile poboljšanje tena?

Hvala
__________________
Under construction.
sleeping satellite is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 00:39   #248
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Sorry, ali tko ti je ovo savjetovao? Iste one "iskusne" žene koje se i peru jednom tjedno?
potpis...stalno neki zaštitni slojevi,štetne kemikalije,ajme ljudi,gdje dolazite do tih informacija...
on topic...Merz mi je bio odličan...
za nokte posebno...baš ga planiram kupiti kroz koji dan opet.
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 13:54   #249
Da li tko zna koliko koštaju Perfectil kapsule, i koliko ih ima u boci? Kad sam pitala za Merz tablete u ljekarni, žena mi je rekla da šta će mi to sad u mojim godinama, ( možda je mislila da sam mlađa) i da se to preporučuje ženama u zreloj dobi?
Alanna_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 22:37   #250
Quote:
kse kaže: Pogledaj post
potpis...stalno neki zaštitni slojevi,štetne kemikalije,ajme ljudi,gdje dolazite do tih informacija...
on topic...Merz mi je bio odličan...
za nokte posebno...baš ga planiram kupiti kroz koji dan opet.
Kse, a nisi se debljala od Merza? Meni je bio strašan po pitanju toga, nokti su mi se lijepo oporavili, ali na kosi nisam primijetila nikakav napredak.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 22:52   #251
meni je isto merz otvorio apetit Ali mi nije smetala ta nuspojava s obzirom da inace slabo jedem
__________________
...''you wouldn't see a subtle plan if it painted itself purple and danced
naked on top of a harpsichord,singing "Subtle Plans Are Here Again''.
Scáthach is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 23:02   #252
Quote:
Scáthach kaže: Pogledaj post
meni je isto merz otvorio apetit Ali mi nije smetala ta nuspojava s obzirom da inace slabo jedem
Pretpostavljam da sve tablete za kosu sadrže dosta B-vitamina, a on otvara apetit.
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 00:07   #253
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Kse, a nisi se debljala od Merza? Meni je bio strašan po pitanju toga, nokti su mi se lijepo oporavili, ali na kosi nisam primijetila nikakav napredak.
Hvala Bogu se nisam zdebljala,ali sam puno više jela,istina.
Pila sam ih sigurno oko pola godine,s vremenom se apetit unormalio,držalo me negdje oko mjesec dana...
Na nokte mi je najbolje djelovao,al bome i na kosu,kosa mi je sad puno kvalitetnija nego je bila.
Na koži nisam dala prilike da se vide previše rezultati jer kopam stalno.
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 16:36   #254
Quote:
kse kaže: Pogledaj post
Hvala Bogu se nisam zdebljala,ali sam puno više jela,istina.
Pila sam ih sigurno oko pola godine,s vremenom se apetit unormalio,držalo me negdje oko mjesec dana...
Na nokte mi je najbolje djelovao,al bome i na kosu,kosa mi je sad puno kvalitetnija nego je bila.
Na koži nisam dala prilike da se vide previše rezultati jer kopam stalno.
Super, drago mi je.

Ja sam mnoge navukla na Merz, ali nikome, kao ni meni, nije pomogao ni u čemu, osim što su nokti bili čvršći. Čim sam prestala piti tablete, sve se je vratilo na staro.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 16:44   #255
Cure, jeste li vi sigurne da imate nedostatak vitamina ili na blef uzimate? (Onaj test kojeg rade strujom je beskoristan, uvijek ce nastimati da nesto kupite).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 17:32   #256
Ja sam isto koristila Merz i kosa mi je bila super (koža i nokti isto), onda sam za promjenu uzela one od Natural Weltha, i totalno sam razočarana, mislim da mi kosa i nokti nikada nisu sporije rasli. Jedva čekam da ih potrošim pa da opet uzmem Merz...
-slavonka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 17:38   #257
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Super, drago mi je.

Ja sam mnoge navukla na Merz, ali nikome, kao ni meni, nije pomogao ni u čemu, osim što su nokti bili čvršći. Čim sam prestala piti tablete, sve se je vratilo na staro.
Ma ja ne kužim to bacanje novaca na taj Merz, ista stvar je i s plibex b tabletama samo kaj puuuno manje koštaju... ja njih koristim i zadovoljna sam

Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Cure, jeste li vi sigurne da imate nedostatak vitamina ili na blef uzimate? (Onaj test kojeg rade strujom je beskoristan, uvijek ce nastimati da nesto kupite).
Ja sam morala početi piti b komplex jer mi je falio u organizmu, tako da od kad ga pijem ne vidim samo promjene na kosi i noktima nego se općenito osjećam odmorno i svježe što prije nije bio slučaj... loše se hranim pa mi je b vitamn bio potreban
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 17:46   #258
Ali kako znas da ti ga je falilo? Napravila si pretrage ili si analizirala kolicinu vitamina u svom dnevnom jelovniku?

Recimo, ja sam 100% sigurna da ne dobivam dovoljno vitamina B12 i D iz hrane, ali da mnogih drugih dobivam puno vise nego sto mi je potrebno.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 17:56   #259
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ali kako znas da ti ga je falilo? Napravila si pretrage ili si analizirala kolicinu vitamina u svom dnevnom jelovniku?

Recimo, ja sam 100% sigurna da ne dobivam dovoljno vitamina B12 i D iz hrane, ali da mnogih drugih dobivam puno vise nego sto mi je potrebno.
Prije ovo boldano, a stvarno osjećam promjene od kad ga pijem pa mislim da mi ga fali... možda i griješim
Ma previše se nezdravo hranim, baka mi kuha,dakle nemam sad baš neki izbor, uvijek je to meso na 3 načina i prilog...uvijek uz to jedem salatu (raznu od zelene, krastavca, kisele paprike, turšiju...)
Doručkujem kavu...
Ma istina trebala bi si prehrambene navike promjeniti, ali u zadnje vrijeme mi se pola hrane zgadilo, jednostavno nemogu jesti npr sarmu i sir i vrhnje koje sam prije volila... u tom smislu mi je prehrana loša, premalo je raznovrsna
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 20:53   #260
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Ja sam mnoge navukla na Merz, ali nikome, kao ni meni, nije pomogao ni u čemu, osim što su nokti bili čvršći. Čim sam prestala piti tablete, sve se je vratilo na staro.
ja Merz primjećujem za sad samo na koži
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:46.