Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2007., 21:08   #61
Quote:
bez_respekta kaže: Pogledaj post
'Rvatska je uzor na koji treba da se ugledamo..... Da BRE !

ma kakvi. zasto bi se ugledali na jedne od NAJBOLJIH europskih stomatoloskih obrazovnih ustanova? ugledajte se na Moldaviju, ba. trolle...
goldietrickz is offline  
Old 05.06.2007., 21:09   #62
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
ma kakvi. zasto bi se ugledali na jedne od NAJBOLJIH europskih stomatoloskih obrazovnih ustanova? ugledajte se na Moldaviju, ba. trolle...

'rvatsko a uz to jos i najbolje na svEtu. ajde BRE.

bez_respekta is offline  
Old 05.06.2007., 21:51   #63
Quote:
Mahalusha kaže: Pogledaj post
Nego, da se vratimo temi
Dnevni avaz-sasvim solidne novine, za razliku od Dana i Slobodne Bosne.
Radoncicu svaka cast kad hoce da radi i gradi, jer to samo ide u korist i Sarajeva, a i BiH, svidjelo se to nekome ili ne.
Oslobodjenje - nije kao prijeratno, ali moze se procitati.
Azra - magazin za zenu i porodicu
Nezavizna TV Hayat - Imaju bogat sadrzaj i ekipa im je sastavljena od profesionalnih voditelja i novinarana celu sa Senadom Hadzifejzovicem

Posto je domacin topika prekrsivsi svaku mogucu normu poceo da pljuje po ovom tvom postu iz cistog neslaganja sa tvojim odabirom medija, i posto nije usamljen u tome, da onako jasno i glasno i ja potpisem tvoj odabir.

Ima dosta toga sto bi se moglo ispraviti u svim ovim medijskim kucama koje si nabrojala, ali posto iza svega toga ipak stoji cinjenica da se radi o medijima koji stoje iza bosnjackih interesa prvenstveno, moj je prvi odabir, kao i uostalom odabir velike vecine Bosnjaka (bez obzira na skupinu glasnih napuhanih kvazi-kosmopolita), upravo ovo gore navedeno.
Nekoobicnoime is offline  
Old 05.06.2007., 22:02   #64
Quote:
bez_respekta kaže: Pogledaj post
'rvatsko a uz to jos i najbolje na svEtu. ajde BRE.

Ma tako je, ne može to biti istina. Sve mora biti smeće, kao kod tebe doma.
__________________
O ISLAMU » pogled sa zapada
APOI is offline  
Old 05.06.2007., 22:03   #65
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
jok ti si. pazi, trolle, Hrvatska ima samo 3 ili 4 takve ustanove, koliko ja znam. evo sad saznajemo "RS" ih ima preko nekoliko pa cak i vise nego Hrvatska. mislis li da je kvalitet izvodjenja nastave na fakultetima u Hrvatskoj i u BiH isti? mislis li da sa tih "fakulteta" kao sto je taj u Foci dolaze pravi strucnjaci?

Malo sam se raspitao o tom stomatoloskom fakultetu. Valjda Srbi pobjegulje iz Sarajeva nastanjeni u Foci drze tamo nastavu. Pomenuta su i neka imena profesora al' nisam popamtio.
Nekoobicnoime is offline  
Old 05.06.2007., 22:12   #66
Quote:
Nekoobicnoime kaže: Pogledaj post
Posto je domacin topika prekrsivsi svaku mogucu normu poceo da pljuje po ovom tvom postu iz cistog neslaganja sa tvojim odabirom medija, i posto nije usamljen u tome, da onako jasno i glasno i ja potpisem tvoj odabir.

Ima dosta toga sto bi se moglo ispraviti u svim ovim medijskim kucama koje si nabrojala, ali posto iza svega toga ipak stoji cinjenica da se radi o medijima koji stoje iza bosnjackih interesa prvenstveno, moj je prvi odabir, kao i uostalom odabir velike vecine Bosnjaka (bez obzira na skupinu glasnih napuhanih kvazi-kosmopolita), upravo ovo gore navedeno.
napisao sam poslije... svi... ne samo mahalusha. inace, moj respekt za tvoj izbor medija kojima vjerujes. tvoje pravo. demokracija je brate.
idemo dalje s medijima...
goldietrickz is offline  
Old 06.06.2007., 00:32   #67
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
udara sve po redu. ti ako to ne vidis tvoj problem. ne znam puno o toj prici o Aluminiju pa se necu u to ni petljat. evo, neam pojma o cemu se tu uopce radi. ono sto znam govori mi da je Pecanin pravi novinar.
o Lovrenovicu opet ne dajes nikakve linkove na nikakve tekstove. samo bapske price i interpretacije izgovorenog i napisanog. ja covjeka pratim i citam vec 14 godina. svaka mu je skoro bila na mjestu. ako je i nekad pogrijesio ja mu zbog onih prekrasnih knjiga o BiH i franjevcima, oprastam. Nitko bolje od njega nije opisao povijest bosanskih Hrvata. nasljednik Ivana Frane Jukica...

jedan od tekstova o BiH:
http://feral.mediaturtle.com/look/we...30&NrSection=1


ne znam jeli ovaj tekst izasao u danasnjem BH Vecernjaku (u hrvatskom je), ako nije sorry za offtopic:

T.Dujmovic:



http://www.vecernji.hr/home/kolumne/...17921/index.do



svasta je on tu nadrobio, ali vecinom se, po prvi put, slazem s njim.
Ono što ti znaš jest da niš5ta ne znaš al ti govori da znaš , pa misliš da znaš.

Stvarno si fan6tastičan. Pećanin Hećo pošten, Brajković lopov. Pametnom dosta.

A tek usporedba lovrenovića s jukićem Daj budi ozbiljan
A tek rečenica da mu zbog knjiga sve opraštaš govori o tome kako razmišljaš. jel bi mu i ja to trebao oprostiti s obzirom da je napisao knjigu o mom selu Ravno?!
__________________
Mir i i harmonija može, s istim pravima i tolerancijom. A države s mirom i tolerancijom može biti jedino bez ili s 3 entiteta. Do tada, jebeš ti tu toleranciju gdje se tolerira da drugi biraju hrvata u predsjedništvo, određuju ko im valja,a ko ne valja na pozicijama koje hrvati trebaju popuniti. To je okupacija,a ne tolerancija. Za okupaciju imam 0% tolerancije.
okobrb is offline  
Old 06.06.2007., 00:56   #68
Quote:
okobrb kaže: Pogledaj post
Ono što ti znaš jest da niš5ta ne znaš al ti govori da znaš , pa misliš da znaš.

Stvarno si fan6tastičan. Pećanin Hećo pošten, Brajković lopov. Pametnom dosta.

A tek usporedba lovrenovića s jukićem Daj budi ozbiljan
A tek rečenica da mu zbog knjiga sve opraštaš govori o tome kako razmišljaš. jel bi mu i ja to trebao oprostiti s obzirom da je napisao knjigu o mom selu Ravno?!
Da čovjek naprosto ne povjeruje dokle seže ljudska mržnja. Braković je lopov jer je poslije rata podigao Aluminij, pokrenuo proizvodnju i zaposlio ljude a Hećo je poštenjačina jer mu to brani.............
Zrinski is offline  
Old 06.06.2007., 01:02   #69
nemam pojma o cem vi pricate. najvjerojatnije ni vi sami nemate pojma o cemu vi ustvari pricate.
napisao sam da ono sto ja o pecaninu znam govori da je pravi novinar. ti ne razumijes hrvatski ili sto?

on topic pliz. imas sto reci o medijima reci. to sto vi mislite o lovrenovicu i pecaninu u biti me zaboli kua. mozete misliti i da su sotone same. koga briga?
goldietrickz is offline  
Old 06.06.2007., 01:08   #70
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
nemam pojma o cem vi pricate. najvjerojatnije ni vi sami nemate pojma o cemu vi ustvari pricate.
napisao sam da ono sto ja o pecaninu znam govori da je pravi novinar. ti ne razumijes hrvatski ili sto?

on topic pliz. imas sto reci o medijima reci. to sto vi mislite o lovrenovicu i pecaninu u biti me zaboli kua. mozete misliti i da su sotone same. koga briga?
U pravu si koga od Hrvata u BH briga šta Lovrenović i takvi kao ti misle. U pravu je bio kad je u onom textu naveo "...što nevažniji to bolji...". Vidi se da je prepoznao svoju ulogu. Njega i Kukića(ukini financiranje sveučilištu) redovno zovu da prestave "napredne Hrvate".
__________________
Mir i i harmonija može, s istim pravima i tolerancijom. A države s mirom i tolerancijom može biti jedino bez ili s 3 entiteta. Do tada, jebeš ti tu toleranciju gdje se tolerira da drugi biraju hrvata u predsjedništvo, određuju ko im valja,a ko ne valja na pozicijama koje hrvati trebaju popuniti. To je okupacija,a ne tolerancija. Za okupaciju imam 0% tolerancije.
okobrb is offline  
Old 06.06.2007., 01:10   #71
Quote:
Zrinski kaže: Pogledaj post
Da čovjek naprosto ne povjeruje dokle seže ljudska mržnja. Braković je lopov jer je poslije rata podigao Aluminij, pokrenuo proizvodnju i zaposlio ljude a Hećo je poštenjačina jer mu to brani.............
Ma znaš šta je još najsmješnije. Hećina uloga oko hidroelektrana ili mržnaj prema Hrvatima. I onda ti na FTV-u U Pećnici ovaj praktički liže šu... Heći a na Brajkovića drvlje i kamenje.
__________________
Mir i i harmonija može, s istim pravima i tolerancijom. A države s mirom i tolerancijom može biti jedino bez ili s 3 entiteta. Do tada, jebeš ti tu toleranciju gdje se tolerira da drugi biraju hrvata u predsjedništvo, određuju ko im valja,a ko ne valja na pozicijama koje hrvati trebaju popuniti. To je okupacija,a ne tolerancija. Za okupaciju imam 0% tolerancije.
okobrb is offline  
Old 06.06.2007., 12:29   #72
Quote:
okobrb kaže: Pogledaj post
Ma znaš šta je još najsmješnije. Hećina uloga oko hidroelektrana ili mržnaj prema Hrvatima. I onda ti na FTV-u U Pećnici ovaj praktički liže šu... Heći a na Brajkovića drvlje i kamenje.
Trebaju i na Aluminij tenkove poslati kao na Hercegovačku banku...........

Objektivno u BiH nema novina koje su vrijedne pažnje a televiziji da i ne govorimo.Kome vjerovati???? Avazu??? Danima??' Oslobođenju??? Nemojte biti smiješni........
Zrinski is offline  
Old 06.06.2007., 15:05   #73
puno medija iz BiH si fašistički baš kako je i rekao Fatmir Alispahić. Rade puno protiv Bošnjaka..

Ja čitam SaFF jer smatram da su jedine novine koje su dostojne da čitam i jedini ostali bošnjački časopis .
ISLAM is offline  
Old 06.06.2007., 17:29   #74
Quote:
ISLAM kaže: Pogledaj post
puno medija iz BiH si fašistički baš kako je i rekao Fatmir Alispahić. Rade puno protiv Bošnjaka..

Ja čitam SaFF jer smatram da su jedine novine koje su dostojne da čitam i jedini ostali bošnjački časopis .
A ti iz Palestine branis interese Bosnjaka?
zebu is offline  
Old 06.06.2007., 20:30   #75
Slobodna Bosna-prosto sam ih gutao neposredno poslije rata ali ih zadnjih 7 godina nebi ni masicama dirnuo.Hem je A(b)vdic totalno prolupao, hem su tekstovi prepuni notornih lazi (sam se osvjedocio), hem sve to dobro mirise na placene "oglase".
Dani-fiksacija Reisom, strasnim "Vehabijama" i "Bosnjackim kriminalnim miljeom" je osnovni ton ovih novina posljednih nekoliko godina.Previse gorko za moj ukus...mada moram priznati da tekstovi u kojima Pecanin obilazi Tajland i dozivljava razne uzbudljive avanture i susrete sa tamosnjim sex-turizmom i naslovnice sa Gasijem i ostalim Sarajevskim "perjanicama" ipak unose odredjenu dozu tragikomedije.
Dnevni Avaz-Ponekad citao ali mi postaju sumnjivi u zadnje vrijeme...Mile Ronhil im izgleda postaje mio.Talovi ili sta vec?

Mrsko mi dalje pisat...
Tahvil-pasa is offline  
Old 07.06.2007., 22:20   #76
Talking

Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
malo si polupala loncice. Dani su tjednik a Avaz dnevnik. ne znam primjecujes li razliku.
da se Radoncic ozbiljno zeli baviti politickim temama onda bi napravio neki tjednik. ovako su tu toalet papir novine od kojih su gore valjda jos samo one jadne "Glas Srpske"...
Koliko ja znam, pitanje je bilo "Mediji u BiH," pa bilo to dnevni ili hefticni, vazno je da su mediji. Sad, ako tebi OPET ne pase to sto se meni vise svidja "Dnevni avaz" nego "Dani" i "Slobodna Bosna".....i OPET je do tebe Ne pisemo ovdje sta TI volis, nego sta KO voli
Mahalusha is offline  
Old 07.06.2007., 22:23   #77
Question

Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post

"pravoslavnoturski" univerzitet? ti si neki zajebant, stoli... ?
De mi malo "podrobnije pojasni" ovu terminologiju?
Mahalusha is offline  
Old 07.06.2007., 22:32   #78
Quote:
Mahalusha kaže: Pogledaj post
De mi malo "podrobnije pojasni" ovu terminologiju?
da znas bolje citati, onda bi vec procitala, da ta terminologija nije moja. i sam sam se iscudjavao toj terminologiji. znaci... citati sa razumijevanjem, ako mozes.

Quote:
Koliko ja znam, pitanje je bilo "Mediji u BiH," pa bilo to dnevni ili hefticni, vazno je da su mediji.
objasni "hefticni". ne razumijem terminologiju. i naravno... slazem se, mediji su mediji. s tim da ako neka medijska kuca nema tjedni politicki list, vec samo gomilu tracersko-estradnog kica i sunda plus toalet papir od dnevnog lista bez relevantnih komentara i komentatora, ta medijska kuca se ne moze smatrati ozbiljnom. nisam to ja izmislio. tako ti je to.
goldietrickz is offline  
Old 07.06.2007., 23:17   #79
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
objasni "hefticni". ne razumijem terminologiju. i naravno.

Hefticni = sedmicni, tjedni, nedjeljni. Navedeno recimo u rjecniku Senahida Halilovica.


Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
.. slazem se, mediji su mediji. s tim da ako neka medijska kuca nema tjedni politicki list, vec samo gomilu tracersko-estradnog kica i sunda plus toalet papir od dnevnog lista bez relevantnih komentara i komentatora, ta medijska kuca se ne moze smatrati ozbiljnom. nisam to ja izmislio. tako ti je to.

To bi bio opet samo tvoj problem, ali kako ti ono rece, demokratija je demokratija i svako ima pravo na misljenje makar ti svoje ocito ne znas izrazit bez upliva emocija.
Nekoobicnoime is offline  
Old 08.06.2007., 00:16   #80
Quote:
spiritual beggar kaže: Pogledaj post
iz ovoga se moze izvuci MAHALUSIN psiholosko-politicki profil-pripadnik desno orjentirane bosnjacke nomenklature ili ti elite ovisne o medijima koje i postoje samo radi takvih konzumenata...Dnevni avaz,pa te novine do juce nisu imale ni kulturnu rubriku...a i ono sto imaju je na nivo nekog opstinskog biltena.
naravno,tu je nezaobilazni Hayat...kao perjanica bosnjacke "ciste savjesti" ....po danu filmovi i serije iz milosevickog perioda a nocu kolokvijalne rasprave o ugrozenosti srebrenicki povratnika...licemjerno
Bas sam se nadala ovakvoj reakciji. Jel' stvarno mislis da je mene briga sta ti mislis o novinama koje ja citam i kako me prosudjujes po tome sta citam i koju TV gledam To bi bilo isto, kao kad bi neki hrvat napisao da cita "Vecernji list" i gleda HRT ili TeleNovu i ja mu kazem, da je pripadnik hrvatske-desnice ili sve ono drugo sto ti meni "prikaci."
Mahalusha is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:12.