Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: kada idete pedikeru?
kada dođe proljeće i sandalice 11 78.57%
kada kurje oči počnu "namigivati" 3 21.43%
kada kurje oči bole negdje u mozgu 0 0%
kada je potrebno praviti društvo frendici 0 0%
Glasovatelji: 14. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2007., 12:08   #561
Quote:
missm kaže: Pogledaj post
Tako i kod mene, najefikasnije je namakanje u kadi ili lavoru najmanje pola sata, piling bilo kakav, ulje na stopala uz masažu dok se sve ne upije, i za
kraj krema i to bilo kakva. Predhodni tretman je učinio svoje što se tiče mekoće stopala.
Ma znam, zaista piling jedino nekaj napravi, ovo struganje peta je samo predispozicija za još deblje pete....
Cat_drive is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 11:55   #562
burt's bees krema od kokosa i mentola - najbolje za stopala, ikad!
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 20:40   #563
Bršljan hvala ti.....tak su mi bila suha stopala i pete da je to strašno.... Sad je super....
Gorriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 10:14   #564
curke, jel ta kremica jako masna? se brzo upije' pitam da znam da li trebaju noge visit s kreveta dok se ne upije, obut čarape prije spavanja.. koja je procedura ukratko.

noćas sam stavila onu baleinu melkfett s nevenom i čarape i oke mi se čini. i rukice su mi fine-bile su masne do jutra. i noge sam morala prati da se ne sklišem u sandaličkama.

imam još pol tegle tog melkfetta, al me tak vuče ova..
Pafulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 19:15   #565
Quote:
malena_mrvica kaže: Pogledaj post
tak ti je neš slično i meni. iako me sram toga, furam rimljankice
pomagajte ljudi.........
I meni je to grozno, ali ne odričem se sandala i otvorene obuće - ipak je vruće.
Ali baš sam htjela postaviti isto pitanje - malo mi pomogne rašpa, ali ne previše, ipak se vidi još ostatak žulja.

I kako/čime tretirati svježe žuljeve da što prije zacijele?

Ove godine sam stvarno pretjerala u mijenjanju obuće, čim mi malo zacijele žuljevi, kupim i obujem nešto novo i pogoršam stvar... a ja bih nosila sve i svašta...


Quote:
xiola bleu kaže: Pogledaj post
burt's bees krema od kokosa i mentola - najbolje za stopala, ikad!
Imade l' to negdje kod nas za kupiti?
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 20:44   #566
Quote:
Pafulja kaže: Pogledaj post
curke, jel ta kremica jako masna? se brzo upije' pitam da znam da li trebaju noge visit s kreveta dok se ne upije, obut čarape prije spavanja.. koja je procedura ukratko.

noćas sam stavila onu baleinu melkfett s nevenom i čarape i oke mi se čini. i rukice su mi fine-bile su masne do jutra. i noge sam morala prati da se ne sklišem u sandaličkama.

imam još pol tegle tog melkfetta, al me tak vuče ova..
Melkfett imam i ja, super je za ispucalu kožu, ali sam skužila da mi ipak nešto fali, da samo "umastim" kožu, a nekako "u dubini" ostane suha. Tak da sam uzela klasičnu Niveu da mi i hidratizira, i zadovoljna sam.
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 21:34   #567
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Balea balzam za ispucala stopala s 25% uree je presavrsen!
Ej,jel mozes,please,staviti neku sliku tog cuda?Ili barem sta pise..Da znas sta trazim..
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 00:03   #568
a izgleda ti ko sve baleine kreme al ti ispod balea dole lijevo u krugiću piše 25% urea
slikicu nisam našla, valjda se buš snašla
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 15:06   #569
aj nadam se.fala.
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 15:24   #570
meni se napravilo na petama neakvo zadebljanje onak koda je još jedan dio pete i malo je tvrđe, ne znam kak da vam objasnim
kak da to sredim, jel bu to otišlo od pilinga i kremica, jer mi baš gorzno to i neam pojma kak mi to nastalo uvijek idem kod pedikerke, jel mi to od onog kaj ona radi nastalo il kaj
enibadi?
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 18:44   #571
Ja na pedikuru idem barem jednom mjesečno.
Nekako nemam povjerenja u žilet u svojim rukama. Obavezno mi izmasira stopala i napravi parafinsku kupku nakon koje su mljac.
Isto tako ljeti volim kad mi nalakira nokte pa polijepi kamenčiće i slične monade po noktićima.
Kod kuće svaki dan nakon kupanja ispilingiram stopala i izmasiram ih kremom. Ako su suha ( a znaju biti jer kako živim na moru često sam na plaži po kojoj hodam bosa) namažem ih kremom ( vi ste mi cure otkrile nevenovu koja mi je sto puta bolja od opi-eve deset puta skuplje) u debelom sloju i u čarapice pa do jutra budu ko bebine.
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 00:26   #572
Quote:
Paranoid Sheep kaže: Pogledaj post
Ej,jel mozes,please,staviti neku sliku tog cuda?Ili barem sta pise..Da znas sta trazim..


Nazalost, vec ga dugo nisam vidjela u DM-u
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 03:47   #573
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post


Nazalost, vec ga dugo nisam vidjela u DM-u
Ja to uopće nisam vidio u DM-a.A tamo redovito hodočastim,no možda sam samo ćorav.
Ima vam od scholla također 25%urea u muellera (city centre)-vjerujem da je skuplji od balee.
phyto is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 14:51   #574
Ova kremica je desetak kn za 50 ml. Nazalost, sve sto pohvalimo na forumu brzo nestane iz DM-a. Ima i Eucerin kremu za stopala za dijabeticare, ali mislim s 10 ili 15% uree i sigurno je skuplja.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 14:53   #575
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post


Nazalost, vec ga dugo nisam vidjela u DM-u
Hvala ti..
Nisam ja to vidjela...
Zbilja ne znam koja ima je logika da povlace dobre stvari...
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 14:56   #576
Nisu povukli, stoji prazno mjesto na polici i ispod naziv i cijena.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 13:53   #577
I mene zanima...išao netko na tečaj u Noelle?
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 19:19   #578
Pa s obzirom da se u školi za kozmetičarke ne uči ugradnja,a salona ima, očito je da je moguće. Ma moguće je sve, samo trebaš otvorit obrt,kak bi inače Janica otvorila salon? Samo se raspitaj ko daje kakav certifikat i kolko je taj certifikat priznat.
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 01:51   #579
E, sad ću i ja morat kupit to čudo od kreme. Iako nisam nezadovoljna (dapače) Schollovom za ispucane pete, koju sad koristim i koja mi je najbolja od svih koje sam dosad probala. Povremeno natrackam i Afroditinu hranjivu masku (karotin), navučem na stopala najlon vrećice i držim jedno pola sata. To mi je jaaako dobro, ali je kompliciranije (nema kretanja za to vrijeme, jer je zbog klizanja opasno po život ).
Inače, čitam kako opisujete njegu stopala - pa spominjete peelinge, žilete...a nitko rašpe (turpije) za stopala...Žiletirala sam se nekad davno,ali sam nakon nekih zbilja gadnih zarezivanja i ranjavanja odustala definitivno (a nisam baš nespretna, naprotiv). Nakon toga godinama sam se ribala kamenom, pa onda onim metalnim "ribežom" - i bila relativno zadovoljna sve dok nisam otkrila rašpu za stopala (prije sam mislila da je sve to isto: kamen, "ribež", rašpa...a nije, rezultati su neusporedivi)!!! Počela sam s Oriflameovom rašpom (izvrsna je!), a poslije sam kupila i Baleinu (nešto malo lošija, ali isto dobra...). Ukratko - ako to ne koristite, a imate problematične pete i stopala, svakako probajte - peelinzi i sve druge "strugalice" su dječja igra u usporedbi s rašpom!
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 13:32   #580
Kadica za stopala

imam problem sa otečenim i teškim stopalima u ove ljetne dane. ima li netko iskustva sa onim kadicama/lavorčićima što imaju one opcije za masaže i čudesa? jel zbilja masira il je to obični lavor?
ne da mi se baš prasnut parsto kuna ako ne valja..
hvala..
gama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.