Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2013., 20:22   #1
Napuštena labica - moli pomoć i hranu +

Dugo sam razmišljala dali da otvorim temu jer sam vjerovatno mnogima već na vrh živaca,ali briga me,u pitanju je život još jednog nedužnog bića koje je žrtva ljudske zlobe.

prije koji dan kod supruga na objektu koji čuva,negdje u nigdjezemskoj,jer su takva mjesta zapravo idealna za takva (ne)djela,netko je izbacio ovu kujicu,prema bijeloj bradici rekla bih da se radi o starijem psu.
Od tada je tamo,suprug ju hrani kad može,tj.kad ide na posao,no kako zna imati i po tri dana slobodno,možete misliti kako redovito jede,vode je srećom bilo u kanalu,no i on je presušio tako da je i bez nje ostala....danas kad je došao sa posla kaže da je vidno smršavila.

Onaj tko me prati zna da ja za nju za hranu nemam da bismo joj mogli ostaviti za dane kad suprug ne radi....ne znamo niti dali je sterilizirana niti ima li čip,ali provjerit ćemo..

Možete li pomoći u hrani da barem sirota gladna nije,idealno bi bilo da ima kumu/sponzora...a još idealnije kad bi ju netko uzeo barem na privremeno,objekt kod kojeg se nalazi je par metara od autoputa....



ovo je sirota:














Quote:
a sad da ispoštujemo i pravila

P/1 cupanka

1. skrbim za osobno nađenu životinju

2. ženski,starost nepoznata

3. skupljam pomoć na pš (c )

4. životinja se nalazi na plačenom smještaju od 27.07.2013 do udomljenja

5. životinja se nalazi u Osječko-Baranjskoj županiji

6. životinja se udomljava bilo gdje ako odgovara uvjetima-prijevoz moguč na području Osijeka i okolice

7. životinja je ne čipirana (no nije potvrđeno jer nije bila još kod veta )

8. životinja je potpuno necijepljena (pretpostavka)

9. zdravstveno stanje životinje je a) zdrava (?)

10. životinja je nesterilizirana

11. životinju udomljujem uz ugovor

Zadnje uređivanje Chocolate Puma : 04.04.2014. at 17:59. Reason: editiran upitnik
cupanka is offline  
Old 25.07.2013., 20:47   #2
A gdje treba hranu donjeti?
Rugalica is offline  
Old 25.07.2013., 20:51   #3
Quote:
Rugalica kaže: Pogledaj post
A gdje treba hranu donjeti?
Pasica se nalazi kod Osijeka.
cupanka is offline  
Old 25.07.2013., 21:02   #4
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post
Pasica se nalazi kod Osijeka.
Kako to funkcionira, ja sam u Zg, ne mogu dolazit do osijeka samo radi toga a htjela bi hranu kupiti za nju, nemam ideje?
Rugalica is offline  
Old 25.07.2013., 21:13   #5
Quote:
Rugalica kaže: Pogledaj post
Kako to funkcionira, ja sam u Zg, ne mogu dolazit do osijeka samo radi toga a htjela bi hranu kupiti za nju, nemam ideje?
Ovisi o količini koju biste kupili,najjeftinije je poslati Tiskom,ili naručiti u Pet Centru na moju adresu
cupanka is offline  
Old 25.07.2013., 21:26   #6
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post
Ovisi o količini koju biste kupili,najjeftinije je poslati Tiskom,ili naručiti u Pet Centru na moju adresu
Kupila bi 20 kg, to ok? Budem se raspitala sutra u pet shopu za tu mogucnost slanja? Ili da uplatim novce uz uvjet da cete staviti sliku racuna da je hrana kupljena, ako nije problem?
Rugalica is offline  
Old 25.07.2013., 21:30   #7
Quote:
Rugalica kaže: Pogledaj post
Kupila bi 20 kg, to ok? Budem se raspitala sutra u pet shopu za tu mogucnost slanja? Ili da uplatim novce uz uvjet da cete staviti sliku racuna da je hrana kupljena, ako nije problem?
ta mogučnost vam postoji za online kupnju u pet centru,znaći odete u web shop pet centra i naručite na svoje ime ali moju adresu,no ako želite odgovara mi i uplata na račun,dokaz o kupnji naravno stavim na temu
cupanka is offline  
Old 25.07.2013., 21:47   #8
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post
ta mogučnost vam postoji za online kupnju u pet centru,znaći odete u web shop pet centra i naručite na svoje ime ali moju adresu,no ako želite odgovara mi i uplata na račun,dokaz o kupnji naravno stavim na temu
Joj nemam kreditnu karticu pa cu uplatiti na račun, samo mi pošalji broj?
Vidim na stranicama pet centra da je 15 kg oko 250 kn, pa uplatim 250, a ti poslje slikaš račun, moze tako?
Rugalica is offline  
Old 25.07.2013., 21:59   #9
Poslala sam vam poruku,hvala vam puno
cupanka is offline  
Old 26.07.2013., 08:21   #10
Jooooj Cupanka
Nema nikog da pomogne tamo ? Udruga ? Mslim znam sve, ali mozda se bas nadje mjesta
Voljela bih da ti mogu pomoci, ali malo sam zaglibila sa Gitom i njenom mamom i jos nekima , pa nemam vise love, do place ......
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Old 26.07.2013., 08:33   #11
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
Jooooj Cupanka
Nema nikog da pomogne tamo ? Udruga ? Mslim znam sve, ali mozda se bas nadje mjesta
Voljela bih da ti mogu pomoci, ali malo sam zaglibila sa Gitom i njenom mamom i jos nekima , pa nemam vise love, do place ......
Nema draga,svi su prebukirani,i sami svakodnevno mole za smještaje...žalosno ali je tako...

Ja neću odustati od traženja smještaja jer malena stvarno ne zaslužuje tamo biti,pogotovo na ovim vrućinama,suprug kad radi pusti ju unutra kod sebe,klimatizirano je,ali drugi ne,ne vole ju i udaraju,mala je sva isplašena,sa strahom prilazi i onako ponizno....

Za sad je ipak prioritet hrana da ne bude gladna,za nju ćemo dobiti 250kn tako da hvala što želiš pomoći,ali riješeno je,hvala forumašici Rugalici
cupanka is offline  
Old 26.07.2013., 13:28   #12
Uplaceno 300 kn ( 50 je tebi za kavu jer se brines )

Ajme, pa zasto je udaraju, kakvi su to ljudi!?
Ja joj mogu placati smjestaj kod nekog i hranu, jel znas ikog ko bi ju htio primiti ako ne mora nista novaca trositi na nju?
__________________
I work hard so my dog can have a better life.
Rugalica is offline  
Old 26.07.2013., 13:49   #13
Quote:
Rugalica kaže: Pogledaj post
Uplaceno 300 kn ( 50 je tebi za kavu jer se brines )

Ajme, pa zasto je udaraju, kakvi su to ljudi!?
Ja joj mogu placati smjestaj kod nekog i hranu, jel znas ikog ko bi ju htio primiti ako ne mora nista novaca trositi na nju?
Joj pa hvala puno

Ma to su neljudi,kreteni koji su ujutro ljuti na sebe a popodne na cijeli svijet,pa im smeta sirota,još pričaju mom suprugu kako svoje pse odgajaju batinama......strašno.

ne znam,ali raspitat ću se.
cupanka is offline  
Old 26.07.2013., 17:48   #14
Dobili smo kunice i odmah ih potrošili (žene )

evo što smo kupili,puuuuuno klope-hvala jako teti Rugalici


evo račun



odmah smo joj i odnjeli..

na putu k njoj...


daeko od civiizacije...


.... tu je...


ovako nas je dočekala


odmah degustacija


..a smijem li ja to ?.....


strah je ipak bio veći


iz ovoga pije vodu ...
cupanka is offline  
Old 26.07.2013., 17:53   #15
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post

iz ovoga pije vodu ...

joooj ovo je tako tužno
iz dječje lonke pije vodu

valjda se ima gdje sakriti od sunca, najavljuju toplotni udar, a u slavoniji je katastrofa na kvadrat i najgore uvijek bude tamo po ljeti, neizdrživo je. jedan od pasa mog oca nije preživio prošli toplotni udar u toj uzavreloj tepsiji od slavonije nadam se da ima negdje hladovine za pesekicu, mada ni to nije garancija

a koliko je ona velika? izgleda mi kao neki labrador?
__________________
Dugonjuska osoba
holly-trooper is offline  
Old 26.07.2013., 18:05   #16
Pretužno,ja sam ju danas upoznala,srce mi se slamalo koliko je to jedno nježno i ponizno biće,ali puno straha

može se sakriti ispod kontenjera,unutra ju nitko neće pustiti...

žao mi je zbog psa vašeg oca,vručine su nažalost kod nas užasne,još je ove godine i dobro kako je bilo lani....

pa ona je nešto u tipu labradora i toliko je i velika,štob se reklo,ima je
cupanka is offline  
Old 26.07.2013., 18:43   #17
Pratim ovu temu i jako mi je žao kujice, jer sama imam labradorku i znam kakve su naravi ti psi..
Pokušala sam nešto s privatnim smještajem molit gdje ga ima i našla jedno u Splitu gdje bih bila u hladovini u boxu za 600 kn sa našom hranom.Imam i prijevoz do Splita..Sad koliki je interes da se financiski ovaj pas financira jer ako bih u SPlit to bih bilo idući tjedan slobodno..
Ja bih financirala sa 100 kn a ne znam da li bih se još tko javio jer ne znam kakva korist hranit je tu na otvorenom, ne steriliziranu, šutanu nogama i da li ima smisla koliko će ta kuja tu na taj način živjeti i ostati..
Molim vas javite se i makar malo da se da za plaćeni smještaj i pomogne ovome pasu na vrijeme..
bamby st is offline  
Old 26.07.2013., 18:56   #18
Quote:
bamby st kaže: Pogledaj post
Pratim ovu temu i jako mi je žao kujice, jer sama imam labradorku i znam kakve su naravi ti psi..
Pokušala sam nešto s privatnim smještajem molit gdje ga ima i našla jedno u Splitu gdje bih bila u hladovini u boxu za 600 kn sa našom hranom.Imam i prijevoz do Splita..Sad koliki je interes da se financiski ovaj pas financira jer ako bih u SPlit to bih bilo idući tjedan slobodno..
Ja bih financirala sa 100 kn a ne znam da li bih se još tko javio jer ne znam kakva korist hranit je tu na otvorenom, ne steriliziranu, šutanu nogama i da li ima smisla koliko će ta kuja tu na taj način živjeti i ostati..
Molim vas javite se i makar malo da se da za plaćeni smještaj i pomogne ovome pasu na vrijeme..
Jadna, sva je preplasena..
Ja mogu 400 kn izdvajat svaki mjesec za nju. Jel to u splitu provjereno da su ok uvjeti?
__________________
I work hard so my dog can have a better life.
Rugalica is offline  
Old 26.07.2013., 19:01   #19
A prijevoz, Cupanka, mozda ce netko na kore, pa da ju povede, jos samo 100 kunica fali .....
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Old 26.07.2013., 19:18   #20
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
A prijevoz, Cupanka, mozda ce netko na kore, pa da ju povede, jos samo 100 kunica fali .....
Milivojka, udarila ti vrućina piše bamby u postu da ima prijevoz

nadam se da će se netko javiti za tih 100kn još, ja sam nažalost do grla sa psima i plaćanjem

vidim sad ima dosta hrane za nju koja će potrajati, ali mogla bih koji mjesec uskočiti sa hranom
__________________
Dugonjuska osoba
holly-trooper is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.