Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2014., 00:34   #1
Smile Jednooki ljepotan moli za trenutak Vaše pažnje!

Nadala sam se da nikada neće doći do otvaranja ove teme, ali što je, tu je. Nakon pet prekrasnih mjeseci druženja s ovim dragim bićem, primorana sam rastati se od njega. Ovo je Špiro i njegova tužna pričica...

Pronašla sam ga kad je bio maleni mačić, s okom već uništenim rinotraheitisom, tako da je jedina opcija bila enukleacija. Srce mi se slamalo kad se ovo malo biće privilo uz mene tek što se malo oporavilo od mučne operacije...Uz sve prepreke, odlučila sam ga zadržati. Nažalost, studiram u prilično malom gradu u kojem je pronaći pet-friendly stan ravno jackpotu , a kući ga ponijeti ne mogu jer imam više članova obitelji s izrazitom alergijom na mačju dlaku. Špiro je sada zdrava, vesela maca koja ne zna što je bolest. Tužna sam, ali i u strahu, jer kako vrijeme prolazi sve su manje nade da ću mu naći topli dom. Ovo umiljato, zaigrano i otkačeno biće je unijelo radost u moj katkad monotoni studentski život i na tome ću uvijek biti zahvalna, ali sad je vrijeme da se teška srca oprostim od Špira. Uistinu unosi nešto posebno gdje god da se pojavi
Sa zadovoljstvom ću macu prevesti do bilo kojeg kraja lijepe naše.












Jeff Lindsay is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:31   #2
Tu sam i strpljivo čekam svog ljudova! Mijau!


Zadnje uređivanje Jeff Lindsay : 28.08.2014. at 00:00.
Jeff Lindsay is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:59   #3
ajme ,dragi Špiro,predivaaaaaan si! ali jbga imam dva psa i dvije mace pa ne mogu i tebe uzeti,želim ti svu sreću svijeta da nađeš nekog tko će te u svom toplom domu čuvati i maziti...
sretno Špirice maleni!
__________________
http://http://Angels with silver wings,shouldnt know suffering...
yebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 00:11   #4
Jel da, neodoljivi mali weirdo! Ma samo da mu se maziti i igrati. Taj se i s vlastitim repom igra
Jeff Lindsay is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 23:39   #5
Pa ljudi gdje ste? Kod ove moje privremene čuvalice nije loše, ali vidite i sami da je malo trknuta , cijeli dan me u ovom svom tobolcu nosa

A sad da se uozbiljimo, moj privremeni čovjek se uskoro vraća na faks, u stan u koji me ne smije donijeti. Vrijeme mi jako brzo istječe i jako sam zabrinut i tužan, kad dođe taj nesretni dan ona zbilja nema gdje sa mnom. Mjau! Ako me već ne možete udomiti, bilo bi lijepo da objavite moje slikice gdje god se sjetite...ovoj mojoj ponestaje ideja

Jeff Lindsay is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 00:53   #6
Halo? Tj., mijau ljudi?
Nekoliko poziva jest bilo, ali svi su bili neodlučni i predomislili se u zadnji čas. Ali ja ne gubim nadu...
Jeff Lindsay is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 11:26   #7
Drzim velike fige da se netko pravi hitno javi, bas je lijep !!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 14:38   #8
Quote:
mala khala kaže: Pogledaj post
Drzim velike fige da se netko pravi hitno javi, bas je lijep !!!!


Još uvijek ništa, nažalost.
Jeff Lindsay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:46.