Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2017., 19:52   #3841
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Aha. Nemam to, valjda ću preživjet. Inače sam svijetla s tamnim dlakama tak da mislim da će biti ok. Stavit ću na 3 za početak.
čuj, ma nisi ništa propustila, mislim da to samo mjeri ako si izrazito bijela ili crnkinja ili eventualno još neku sredinu.
čini mi se da je uloga ovog tu skin sensora ista kao onaj dugmić na semaforu kad ti kao pješak tobože "pozoveš" zeleno
ono, koristim ga jer mi je fora zvuk koji napravi kad me "skenira" pa se osjećam nabrijano za krenut
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 22:37   #3842
Na ovom remingtonu koji ja imam ne mozes uopce pocet s blicanjem dok senzor ne "odobri" da ti koza nije pretamna
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 22:54   #3843
imam i ja taj ...al tesko ga prevariti hahah...samo prislonis neki dio koze koji ti je jako svijetal. u teoriji to jesu dobro zamislili
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 01:14   #3844
ma daaa, baš to! moš prislonit bilo gdje gdje si svijetla, ali hoću reći, imam dojam da samo prepoznaje:
* ti si pretamna, ništa za tebe
* ti si u redu, kreni se blicat

teoretski, moš prislonit na susjedovu nećakinju bijelu poput snjeguljice i blicati se dok ima struje


nego ja imam jedan drugi problem. naime, blicala sam se prije par tjedana i skužila da jedan dio lista noge nisam obrijala pa sam poblicala s dlačicama. te dlačice su zgorile i sljepile se ne za stakalce nego za rubove one plastične oko stakalca. ne mijenja rad ipl-a, ali mi je ružno vidit. čime bi to očistila, a da ne oštetim stakalce?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 08:40   #3845
Onom prilozenom krpicom. ili ako ju nemas, kakvom krpicom od naocala. Mozda i micelarnom na stapic za usi ako je samo po plastici?
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 09:56   #3846
ma kakvi, ne ide, isti problem imam. mozda da posaljemo upit remingtonu?
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 21:14   #3847
Quote:
Cvrcak i Mrav kaže: Pogledaj post
ma kakvi, ne ide, isti problem imam. mozda da posaljemo upit remingtonu?
meni se čini kao da su se te dlačice zagorile, skorile!!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 01:27   #3848
Pozdrav,
Procitala sam veci dio foruma i nesto bih vas pitala.

Da li ste istrazivale da li je to dugorocno stetno po zdravlje? Ako je obicno suncanje stetno u krivo vrijeme onda si razmisljam da li je stetno ovo sto unistava korjen dlacica.
__________________
Zemljani
tiasara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 19:34   #3849
Ovo pise u uputama

To clean the Flash Window, use only the lint-free cloth included with your i-LIGHT device.
Take care not to scratch or chip the Flash Window. Scratches and chips can reduce the effectiveness of the unit.
For stubborn stains on the flash window, dampen a cotton swab with surgical spirit or rubbing alcohol, apply to the flash window and clean gently with the lint-free cloth provided. Use a small hand-held vacuum to remove dust and debris from the hand piece vents.
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 16:03   #3850
Procitala sam dosta postova vasih i odlucila se nekako za remington radi nastavka za lice..nadam se da cu i ja imat pozitivna iskustva!ako znate gdje su najpovoljniji ti uredaji ili u principu nema pravila?


Sent from my iPhone using Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 17:18   #3851
Question

Mislim da sam odlucila pokusati s Remingtonom. Buduci vas dosta ovdje ima iskustava s navedenim ipl uređajem te su trenutno dostupni po nizim cijenama, jos moram odluciti koji model. Savjeti? :-)
MeaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 10:37   #3852
Ja imam remington ipl 6780 i odlican mi je. Nakon 3 tretmana, skoro sve dlake su mi nestale. Evo me vec 9-i dan bez brijanja. Uzela sam taj jer je jedini imao napomenu da se moze vratiti u roku od 60 dana bez pitanja i bio je najjeftiniji. Ima nastavak za lice koji meni ne treba, gledala sam cijenu i povrat. Tada je bio najjeftiniji u elipsu. Pogledaj malo na nabava.net gdje je najpovoljniji
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 11:17   #3853
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Ja imam remington ipl 6780 i odlican mi je. Nakon 3 tretmana, skoro sve dlake su mi nestale. Evo me vec 9-i dan bez brijanja. Uzela sam taj jer je jedini imao napomenu da se moze vratiti u roku od 60 dana bez pitanja i bio je najjeftiniji. Ima nastavak za lice koji meni ne treba, gledala sam cijenu i povrat. Tada je bio najjeftiniji u elipsu. Pogledaj malo na nabava.net gdje je najpovoljniji
To je najnoviji Remington, ako je cijena zadovoljavajuća isplati ga se uzeti jer nude 5 godina garancije.

Ja imam ipl 6750 prestige, prezadovoljna sam (iako sam lijena pa preskočim termine).

Mislila sam kupiti Lumeu al me prodavačica u dućanu odvratila, nahvalila je ovaj model i ja sam pala. U početku mi nije bilo drago šta sam kupila proizvod koji nije bio moj prvi izbor al sada niti malo ne žalim. Aparat je jednostavan za korištenje i rezultati su itekako vidljivi.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 11:26   #3854
Quote:
MeaM kaže: Pogledaj post
Mislim da sam odlucila pokusati s Remingtonom. Buduci vas dosta ovdje ima iskustava s navedenim ipl uređajem te su trenutno dostupni po nizim cijenama, jos moram odluciti koji model. Savjeti? :-)
meni je odličan jer, pored svega što su cure već navele, u odnosu na lumeu ima napajanje, odnosno u struji je cijelo vrijeme pa ne moram mislit hoću li ga napunit pa se blicat i/ili prestat usred blicanja jer je baterija prazna. to mi je puno značilo kod odabira. a kabla ima dovoljno za sva izvijanja i prati nezgodne položaje u kojima se nekad blicam.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 11:57   #3855
postoji li negdje na netu usporedba svih ipl-ova po pitanju jačine?
znam za broj bljeskova, cijenu i sl., ali nigdje nisam nasla konkretnu jacinu
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 14:10   #3856
Nakon malo proučavanja ove teme, odlučih se i ja za Remington...samo još ne znam koji točno model pikirati, morat ću provjeriti gdje je sve na akcijama. Imam par pitanja (isprike ako su već postavljena, ne stignem cijelu proći cijelu temu): što sa uređajem nakon što se istroši ovih 150,000 bljeskova? Može se kupiti nova žarulja pa zamjeniti ili? I može li se koristiti i preko ljeta ili samo ovaj period prije i poslije? Logično mi je da su noge osjetljive nakon tretmana, samo ne znam koliko, s obzirom na sunce...
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 14:22   #3857
remington ima zamjenjive zarulje, promijenis kad ispucas sve bljeskove. blicas se do ljeta, ljeti pauziras i nastavis nakon. ali ako sad krenes i budes redovita na ljeto neces imati sto poblicati
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 14:31   #3858
super, super, super. Hvala
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 16:39   #3859
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
postoji li negdje na netu usporedba svih ipl-ova po pitanju jačine?
znam za broj bljeskova, cijenu i sl., ali nigdje nisam nasla konkretnu jacinu
Ja nisam nasla takvu usporedbu ali sam procitala cijelu ovu temu i kopala po netu dok nisam iskopala sve podatke. Za lumee je lako naci podatke, ali za remington... U principu, lumee imaju snagu 2-5 onogneceg a remington mislim 5-7. Remington takodjer ima veci svjetlosni spektar ili tako nesto, uglavnom prodire dublje pod kozu pa uhvati i dublji korijen. Lumee imaju veci broj bljeskova. Ja sam se odlucila za remington bas zato sto je jaci od philipsa, boli me briga za kolicinu bljeskova. Ono sto nisam sigurna je izmjena zarulja... Izgleda mi kao da se moze zamijeniti, a i na starijim modelima se mogla mijenjati, ali nigdje nisam nasla da izricito pise da je zamjnenjiva. Bas sam jitros gledala, u elipsu je i dalje oko 1750 kn a drugdje je preko 2000 kn

Edit: evo ti link na moj post u kojem ti pisu podaci za remington: https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=3793. I ispricavam se na pravopisu, pisem s mobitela
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 17:10   #3860
Znam za starije modele da se žarulja mijenja, išla sam potražiti može li se i kod novih izvršit zamjena i čitam u uputstvu...engleskom... da može.

Jedino ne znam koja je cijena takve žarulje?
Možda će bit povoljnije kupiti novi i bolji aparat nego (za 5 godina koliko joj predviđam trajnost) kupovat novu žarulju.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje BBC drama : 23.01.2017. at 17:25.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:04.