Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2012., 17:07   #1
Dobro razmislite s kim pravite decu!

ovo pisem pod jakim besom!
imao sam neuobicajene simptome, otisao da izvadim krv i rezultati su katastrofalni. za koji dan idem kod doktorice da joj odnesem rezultate, da postavi dijagnozu, ali ja znam da ti simptomi odgovaraju leukemiji!
e vidite zasto ovo pisem. moji baba i deda sa oceve strane su umrli od raka, moj otac je imao rak limfom (izlecio se), a sad verovatno i ja izgleda je to genetika. ne znam da li da budem besan i na koga da budem besan... na majku sto nije pazljivo procenila s kim ce da me napravi ili na oca koji mi je preneo gene koji izgleda nisu kako treba. nisu oni krivi, ali jbg!!!
i sta sad? imam 20 godina i umrecu sta sam proziveo? nista!

voleo bih da vam dam savet kako vaše dete sutra ne bi došlo u moju situaciju, PAŽLJIVO BIRAJTE SA KIM PRAVITE DETE! Vaš partner treba da bude iz zdrave porodice, da je lep (simetričnost/lepota su dokaz pravilne genetike), da je mentalno normalan...
molim moderatore da ne zatvaraju temu pošto me stvarno zanima koliko su vam bitne genetske karakteristike i zdravlje partnera i njegove loze prilikom ulaska u brak/vezu?
batak20 is offline  
Old 27.03.2012., 17:53   #2
Ako ti dijagnosticiraju zbilja karcinom, to ne znači odmah i smrt. Nemoj odmah baciti sve u vjetar i odustati od lječenja. U mojoj obitelji također je bilo nekoliko njih oboljelih od različitih vrsta karcinoma. No primjetila sam da se u zadnje vrijeme sve više ljudi uspjeva izlječiti. Nije to više kao prije 20 godina, kada su naše bake i djedovi umirali od raka. Vidiš da ti se i otac izlječio.

Što se tiče povezanosti ljepote i dobrig gena, e tu se ne bi složila s tobom, jer znam dosta lijepih i strašno glupih ljudi. Bila sam i sama u vezi s bolesnom osobom, taj odnos je on prekinuo i nije bio neki Apolon. Ali je imao
IQ od 130, bio je strašno potkovan znanjem, sam je naučio svirati instrumente itd. Divila sam se njegovim umnim sposobnostima.

Tako da me ne smeta bolest ili tamo neki Kvasimodo, ali ne volim glupe ljude.
To nikako. Ne mogu dugo izdržati u društvu u kojem se priča o BB, sapunicama, koji slušaju narodnjake ili su u stanju udaviti me pričama o njihovom zadnjem shopping izletu u Trst...

Mlad si. Idi se lječiti.
smedjišećer is offline  
Old 27.03.2012., 17:56   #3
Da li to znaci da ja treba da ostavim dugogodisnjeg momka jer sam saznala da mu je baba umrla od raka?! Ili da podvezem jajnike zbog toga?
Razumem tvoj bes ali se neke stvari desavaju mimo nase volje.
__________________
Nikada ne udari coveka sa naocarima.Udari ga bejzbol palicom.
delfina16 is offline  
Old 27.03.2012., 17:58   #4
Žao mi je zbog tvoje bolesti, ali ovakav topic ne spada pod ŽuD. Već imamo temu Partneru dijagnosticirana teška/neizlječiva bolest. Ostati ili...? koja bi bila najsličnija ovom tvom komentaru.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.