Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2012., 17:33   #1
Kako se nosite s tzv. "školskom elitom"

Pretpostavljam da budući da se radi o teens forumu, većina forumaša ide ili je išla u školu. Većina škola (ako ne i svaka) ima nekoliko ljudi koji se smatraju popularnima, boljima od ostalih itd. Konkretno imam problema s jednom curom koja je bogata i umišljena ("elita") i ne zna ni jednu od mojih prijateljica ni mene, ali smo joj mi na piku iz nekog razloga. Sve je počelo početkom ove školske godine, stalni su bili komentari u stilu daj pogledaj ovu, podsmjehivanje, pogledi u stilu "Isuse Bože". Jednom je izjavila kada smo stajale u kafiću tražeći mjesto, da joj smetamo i da nitko ne uočava njezinu pojavu zbog nas. Vrhunac svih zlobnih komentara bio je danas kada je stojeći na metar i pol od moje dvije frendice i mene, počela okupljati oko sebe ekipu i pričat sranja i gluposti i LAŽI o moj frendici koju uopće ne pozna. Napravila je to tako da su svi "neprimjetno" gledali u nas sa zlobnim podsmijehom i to tako da što više ljudi čuje gluposti koje je imala za reći (ipak je ona "elita" i popularna). Da smo u osnovnoj i da je škola u mom kvartu, opalila bih joj šamarčinu da bi joj sve ekstenzije s glave popadale, jer ne volim kad mi netko vrijeđa prijatelje, ali smo ih ipak izignorirale i otišle. Zanima me imate li i vi ovakvih problema, kako se s njima nosite i kako da postupim ako dođe do još jedne ovakve situacije(ili kako bi vi postupili/kako vi postupate? Mislite li da je u redu ovakvo ponašanje i ima li i kod vas takvih ljudi?
 
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 17:45   #2
ignoriraj to

sve ostalo je gubitak vremena i živaca

osim ako te naravno netko izravno napadne onda ćeš reagirat

ovako, pusti to

you can't win with those people
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 18:12   #3
pa zašto ste joj na piku ako vas ne pozna? da li uopće zna kako se zovete? najbolje ju ignorirati. ili ako već govori glasine o vama i ispred vas da vam se drugi podsmjehuju, onda ti nađi neke njezine mane (jer svi ljudi imaju mane- nitko nije savršen) i počni ju tračati zajedno sa svojim frendicama; po mogućnosti na glas da i ostali čuju ružne stvari o njoj.

ili kad prođe pokraj vas počnite joj se podsmjehivati, bez nekog posebnog razloga.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 18:24   #4
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
pa zašto ste joj na piku ako vas ne pozna? da li uopće zna kako se zovete? najbolje ju ignorirati. ili ako već govori glasine o vama i ispred vas da vam se drugi podsmjehuju, onda ti nađi neke njezine mane (jer svi ljudi imaju mane- nitko nije savršen) i počni ju tračati zajedno sa svojim frendicama; po mogućnosti na glas da i ostali čuju ružne stvari o njoj.

ili kad prođe pokraj vas počnite joj se podsmjehivati, bez nekog posebnog razloga.
To ti je onaj primjer iz američkih filmova. Imaš popularnu i bogatu curu koja misli da vlada svemirom i misli da svi koji se oblače ili izgledaju drugačije su idealan predmet za izrugivanje. Jednu curu od tih mojih frendica stalno komentira zbog toga što se šminka drugačije, a jednu zbog određenog tjelesnog obilježja i zbog toga što je bila s jednim dečkom (reći ću samo da tu moju frendicu naziva izrazito ružnim nadimcima, neću ih navoditi). Naravno da ta cura ima mane, ali bojim se da ako ikad išta kažemo ili ako se suprotstavimo da ćemo imati protiv sebe cijelu školu, jer ako ćemo iskreno, lakše je stat na stranu popularnih. Razumjela bih da smo joj mi nešto napravile loše, ali ju nikad nisam ni upoznala, kao i svi znam samo njeno ime i znam da je žešće bezobrazna prema svima koji se ne žele prikloniti na njezinu stranu. Zato ju i ne želim tračat, jer ju ne poznam.
 
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 19:53   #5
Rekla bih frendu neka razglasi da ta kuja ima dlakavu pičku. To saznanje poprilično lako promjeni pogled na ljude.
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:11   #6
Re: :)

nabaci ignore
najbolje je ne pokazivat nikakvu reakciju, kao da te to uopće ne pogađa i kao da ništa ne vidiš i ne čuješ. jer ako pokažeš bilo kakvu reakciju bit će očito da te to smeta, što kuja i očekuje. a ovako ne poduzimaš ništa i s vremenom bi joj trebalo dosadit.
_dolly_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:31   #7
Rekao bi da je samarcina poprilicno dobra rekacija.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:35   #8
Na takve balave klinke najbolje je ostat hladna.boli te kuki sta ona prica
Meni je bilo grozno kad sam dosla u srednju i prvi put se susrela s takvim ljudima,takozvano "elitom",sad kad sam 2 raz mogu ti reci da se sve promjenilo "ko bi gori,sad je doli" nema vise nikaake elite,svako po zaslugama,nosevi se spustili
Nooemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:41   #9
Re: :)

Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Rekao bi da je samarcina poprilicno dobra rekacija.
hm, I don't think so. čisto sumnjam da će nasiljem išta riješit. štoviše, ova će joj vratit još dvostruko i tako tome nikad kraja.
_dolly_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:42   #10
Ma joj, takve zašoraš i bok, nema neke filozofije.
Kralj567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:53   #11
Takvi ljudi nebitni.Ne zaslužuju ni da im otvoriš temu na forumu.



Quote:
Jastučić kaže: Pogledaj post
Rekla bih frendu neka razglasi da ta kuja ima dlakavu pičku. To saznanje poprilično lako promjeni pogled na ljude.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 21:02   #12
Quote:
_dolly_ kaže: Pogledaj post
hm, I don't think so. čisto sumnjam da će nasiljem išta riješit. štoviše, ova će joj vratit još dvostruko i tako tome nikad kraja.
A onda sakom u glavu, i pobrinuti se da ne ustane.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 21:15   #13
Quote:
Jastučić kaže: Pogledaj post
Rekla bih frendu neka razglasi da ta kuja ima dlakavu pičku. To saznanje poprilično lako promjeni pogled na ljude.
uvik si imala najbolje ideje
idgaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 22:16   #14
Zakaj ti je bitno kaj misli netko tko te ne pozna??? Meni nije stalo do mišljenja onog tko mi nije dao šansu da me upozna
shotman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 22:35   #15
BarbieGirlM, potpuno znam kak ti je. tim podmjesima, pogledima i komentarima koje cujes (a kamoli tek onima koje ne cujes) nemoguce je pobjec. i neugodno je, i lose je, i nije nikako zasluzeno, i bas to sto kazes - niti one poznaju tebe niti ti poznas njih, al opet nekom svojom cudnom logikom misle da su najpametnije i da mogu pricati sto hoce i osudivati kog hoce zbog tko-zna cega (cesto su to neprovjerene gluposti i lazi). jasno je da te stvari ne ostaju medu njima, nego se sire ko po koncentricnim krugovima. nazalost, jos nisam razvila neku taktiku kako reagirati na to, al recimo da se sluzim nekim obrambenim mehanizmima medu svojim drustvom gdje se medusbono kuzimo, znamo kaj mislimo i mozemo bacat fore na njihov racun, pa tak "prebrodimo" sve te njihove gluposti koje nas nerviraju. inace je najbolje ignorirat i nadat se da ce te osobe odlijepit od tebe, iako te potpuno kuzim u namjeri za samarima i fizickim nasiljem
nela2910 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 22:51   #16
Zajebi to
Glupa je.
Život je prekratak da bi se zamarali takvim kokoškama
__________________
signature
lolipopp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 22:57   #17
Quote:
Jastučić kaže: Pogledaj post
Rekla bih frendu neka razglasi da ta kuja ima dlakavu pičku. To saznanje poprilično lako promjeni pogled na ljude.
brijem da bi dlakav kurac bio bolji neg dlakava pička
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 23:05   #18
Re: :)

Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
A onda sakom u glavu, i pobrinuti se da ne ustane.
ha dobro ajde, moglo bi se i tak, ak već ne možeš/ne znaš drugačije.
_dolly_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 23:10   #19
Ma kakva jebena elita, treba nju dobro izjebat pa da vidiš...
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 23:50   #20
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Ma kakva jebena elita, treba nju dobro izjebat pa da vidiš...
Slazem se.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.