Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2012., 21:00   #61
Quote:
Nemon-X kaže: Pogledaj post
Dakle, drage moje forumašice, ovo je pitanje prvenstveno za vas! Da li su vam privlačni dečki s drugom kosom. Biste li hodale sa tipom koji "uzgaja grivu" umjetno da se šiša ili brije čim pređe centimetar-dva. Pod dugom kosom mislim na sve dužine otkad kosa počinje "padati" ispod uha pa sve do dužine kad pokrije stražnjicu kakvu njeguju obožavatelji metala
Neka se komentarima slobodno pridruže i dečki koji nose dugu kosu pa da čujem kakva su njihova iskustva po tom pitanju...
jaooo...daaaa ne baš kosu do guzice, al ono srednj dužina, do ramena i malo duže...uh uh kad idemo muž i ja na koncerte, prvo mu kažem: pusti me po ure da pasem oči nagovaram muža da pusti kosu, ali neće a i raste mu kosa u grivu, bonsai tip tako da to ne bi na ništa ličilo
__________________
"Leave the gun. Take the cannoli."
amali is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 18:14   #62
Joj.... Nekako-nikako... Neznam, jednostavno mi to nije muževno, kao i što su rijetke žene ženstvene sa kratkom kosom... Ima ih, ali su rijetke..

Onako, do 2-3 centimetra se još tolerira, ako je održavana, no ipak sam nekako fan obrijanih glava ili jako, jako kratke kose....
__________________
Prihvati svaku stresnu situaciju kao pas... Ako to ne možeš pojesti ili se s time poigrati, popišaj se na to i kreni dalje...
piva007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 18:15   #63
Sve iznad ramena mi je bezveze, eventualno neka irokeza ili dredovi mogu proć.
__________________
The gods made heavy metal,and they saw that it was good.They said to play it louder than hell,we promised that we would.
Demona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 18:16   #64
Joj.... Nekako-nikako... Neznam, jednostavno mi to nije muževno, kao i što su rijetke žene ženstvene sa kratkom kosom... Ima ih, ali su rijetke..

Onako, do 2-3 centimetra se još tolerira, ako je održavana, no ipak sam nekako fan obrijanih glava ili jako, jako kratke kose....
__________________
Prihvati svaku stresnu situaciju kao pas... Ako to ne možeš pojesti ili se s time poigrati, popišaj se na to i kreni dalje...
piva007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 18:42   #65
Quote:
JustinPapar kaže: Pogledaj post
Je, je, vole samo kratko ošišane, a da im priđe netko ovakav

http://www.24sata.hr/image/niko-kran...0ce0550d22.jpg

ovakav

http://static.tvfanatic.com/images/gallery/dr-chase.jpg

ili ovakav

http://images2.fanpop.com/image/phot...-1693-2500.jpg

bi vrištale kao tinejdžerice na koncertu Biebera
al si našo primjere duge kose, svaka ti čast!

osobno, meni su draži grivasti - naravno ako ta kosa nečemu liči. pod tim mislim da je oprana tu i tamo i da ima folikule po cijeloj glavi (jer proćelav a dugokos? ugh, to je onda užas )
kaže se o ukusima se ne raspravlja, iako tog pravila se na forumu baš i ne pridržava hehe
mislim da bi trebao imat kosu kakva se tebi dopada, ili kakvu smatraš da ti odgovara karakteru. ako nemaš svoj stav za nijedno od navedenog, onda se šišaj jer je kratku kosu daleko lakše održavat i podnašat

pino mazeti je na prethodnoj strani, po meni, nešto donekle suvislo naposao/la o duljini muške kose. premda ste ga popljuvali, mislim da ima nešto u tome
recimo...sad sam se sjetila, jeste gledali novog conana? budimo realni, ne bi to bilo to da je kratke kose, jelda da ne bi? (istini za volju, ne bi to bilo to ni da je štrkljavac )
btw, imam ga na desktopu već mjesecima, ali još me uvijek jednako napali svaki put kad ga vidim hihiihih
__________________
Um zbilja jeste poput padobrana, zatvorenog je lakše kontrolirati.
yeah...whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 21:34   #66
Quote:
Munster kaže: Pogledaj post
nije presudno, no duga kosa je svakako plus. ako je plava dobiva 2 pluseka
a ako je celav, a otraga jako duga kosa u repu?
bili smo na koncertu. jedan ( samo jedan) od glazbenika je imao takav friz.
mirjanazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 22:46   #67
Quote:
Pino Mazzetti kaže: Pogledaj post
Srednje duga kosa generalno gledano baca na romantiku, vitezove, trubadure. Vrlo duga ili na metalce (ako je još i masna), ili hipije. To znači inteligentnije tipove, s time da su metalci obično analitički tipovi, matematičari-informatičari, koji se time bore da ih ne proglase za nerdove, a hipiji su društvenjaci. Prema tome, prosječno inteligentnim curama ne odgovaraju, a takvih ima više (samo 2-5% ljudi je stvarno natprosječno inteligentno).

Predlažem da se zamisle i o tome da su neki likovi iz tipičnih ženskih maštarija o grubosti i divljini često dugokosi:

a) drvosječa (zar u šumi ima frizera)?
b) pećinski čovjek / pračovjek
c) indijanac / divljak
d) vojnik iz ratova američkog sjevera i juga

Kratkih kosa ili ćelavi su uglavnom

a) moderni vojnici
b) zatvorenici
c) plivači

Eto, tako stvari stoje. Ove što vole kratkokose isključivo naginju kriminalnim ili vojničkim tipovima, tipično za zemlje u tranziciji ili koje su prošle neki rat. Bezdlake plivače pretpostavljam vole tamo gdje ima mora. To sve sugerira poštivanje neke hijerarhije (i u kriminalu), discipline, stege. Kao peseki. Kratkokosi se sviđaju ženama koje vole subinteligentne peseke koje se da disciplinirati i kontrolirati.
hehe odlicno si to napisal. bas si me od srca nasmijal
Epos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 23:38   #68
Kad vidim dugokosaša, najprije pomislim- ovaj je s filozofskog...
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 13:45   #69
Quote:
Pino Mazzetti kaže: Pogledaj post
Predlažem da se zamisle i o tome da su neki likovi iz tipičnih ženskih maštarija o grubosti i divljini često dugokosi:

a) drvosječa (zar u šumi ima frizera)?
b) pećinski čovjek / pračovjek
c) indijanac / divljak
d) vojnik iz ratova američkog sjevera i juga

Kratkih kosa ili ćelavi su uglavnom

a) moderni vojnici
b) zatvorenici
c) plivači

Eto, tako stvari stoje. Ove što vole kratkokose isključivo naginju kriminalnim ili vojničkim tipovima, tipično za zemlje u tranziciji ili koje su prošle neki rat. Bezdlake plivače pretpostavljam vole tamo gdje ima mora. To sve sugerira poštivanje neke hijerarhije (i u kriminalu), discipline, stege. Kao peseki. Kratkokosi se sviđaju ženama koje vole subinteligentne peseke koje se da disciplinirati i kontrolirati.
ima neke istine, ima...
__________________
Prihvati svaku stresnu situaciju kao pas... Ako to ne možeš pojesti ili se s time poigrati, popišaj se na to i kreni dalje...
piva007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 14:14   #70
Quote:
Pino Mazzetti kaže: Pogledaj post
Srednje duga kosa generalno gledano baca na romantiku, vitezove, trubadure. Vrlo duga ili na metalce (ako je još i masna), ili hipije. To znači inteligentnije tipove, s time da su metalci obično analitički tipovi, matematičari-informatičari, koji se time bore da ih ne proglase za nerdove, a hipiji su društvenjaci. Prema tome, prosječno inteligentnim curama ne odgovaraju, a takvih ima više (samo 2-5% ljudi je stvarno natprosječno inteligentno).

Predlažem da se zamisle i o tome da su neki likovi iz tipičnih ženskih maštarija o grubosti i divljini često dugokosi:

a) drvosječa (zar u šumi ima frizera)?
b) pećinski čovjek / pračovjek
c) indijanac / divljak
d) vojnik iz ratova američkog sjevera i juga

Kratkih kosa ili ćelavi su uglavnom

a) moderni vojnici
b) zatvorenici
c) plivači

Eto, tako stvari stoje. Ove što vole kratkokose isključivo naginju kriminalnim ili vojničkim tipovima, tipično za zemlje u tranziciji ili koje su prošle neki rat. Bezdlake plivače pretpostavljam vole tamo gdje ima mora. To sve sugerira poštivanje neke hijerarhije (i u kriminalu), discipline, stege. Kao peseki. Kratkokosi se sviđaju ženama koje vole subinteligentne peseke koje se da disciplinirati i kontrolirati.
I borci imaju uglavnom kratke kose (boksači,kick boksači,mma borci),pa onda redari u klubovima itd
Engine25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 14:30   #71
Duga kosa je za teenagersko doba ( 15-19 god ) . Na fax-u sam gdje ima dosta i alternativaca , a jako ih malo nosi dugu kosu . Sam se je nosio dok sam bio u srednjoj i jako lipo mi je stala . Od kad sam doša na fax dugu kosu nosit mi ne pada na pamet jer se osjećam kao fag iako mi lipo stoji . Ne znam , za muškog od 20+ mi nekako nije duga kosa , a sve koje sam zna da su nosili dugu u teenagersko doba kao i ja ošišali su se . Najbolja je dužina 4-5 cm max . , bar po meni .
Achtung_1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 15:08   #72
Quote:
Engine25 kaže: Pogledaj post
I borci imaju uglavnom kratke kose (boksači,kick boksači,mma borci),pa onda redari u klubovima itd
__________________
Prihvati svaku stresnu situaciju kao pas... Ako to ne možeš pojesti ili se s time poigrati, popišaj se na to i kreni dalje...
piva007 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 25.07.2012., 15:13   #73
ne pristaje svakome isti stil kose...ja osobno volim dugu al ne kod svakoga
najbolje mi je kratko,al ne prekratko,onak razbaruseno
a i kratka kosa vise istice oci
seamisai is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 21:17   #74
Quote:
Achtung_1990 kaže: Pogledaj post
Duga kosa je za teenagersko doba ( 15-19 god ) . Na fax-u sam gdje ima dosta i alternativaca , a jako ih malo nosi dugu kosu . Sam se je nosio dok sam bio u srednjoj i jako lipo mi je stala . Od kad sam doša na fax dugu kosu nosit mi ne pada na pamet jer se osjećam kao fag iako mi lipo stoji . Ne znam , za muškog od 20+ mi nekako nije duga kosa , a sve koje sam zna da su nosili dugu u teenagersko doba kao i ja ošišali su se . Najbolja je dužina 4-5 cm max . , bar po meni .
ma daaaj duga kosa je uvik zakon...pogledaj Axl Rosea mljac
__________________
"Leave the gun. Take the cannoli."
amali is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 00:57   #75
osobno nisam fan duge kose kod muškog roda no spešl rizn
__________________
8 years ... and I'm back!
exCrvena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 00:59   #76
Quote:
The Doll kaže: Pogledaj post
Kad vidim dugokosaša, najprije pomislim- ovaj je s filozofskog...
ahhahahhaha baš s filozofskog
__________________
8 years ... and I'm back!
exCrvena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 01:09   #77
Quote:
Nemon-X kaže: Pogledaj post
Dakle, drage moje forumašice, ovo je pitanje prvenstveno za vas! Da li su vam privlačni dečki s drugom kosom. Biste li hodale sa tipom koji "uzgaja grivu" umjetno da se šiša ili brije čim pređe centimetar-dva. Pod dugom kosom mislim na sve dužine otkad kosa počinje "padati" ispod uha pa sve do dužine kad pokrije stražnjicu kakvu njeguju obožavatelji metala
Neka se komentarima slobodno pridruže i dečki koji nose dugu kosu pa da čujem kakva su njihova iskustva po tom pitanju...
ma kosa je igrala ulogu dok se u srednjoj slušao metal,sada se cijene neke druge osobine-brada,brkovi,dlakava prsa i uredna kosa,hehehe
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 01:13   #78
Quote:
Engine25 kaže: Pogledaj post
I borci imaju uglavnom kratke kose (boksači,kick boksači,mma borci),pa onda redari u klubovima itd
ma samo da je muževan...
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 01:28   #79
moj muz ima dugu kosu kovrcavu kao federi do ramena i super mu stoji .Kad smo se upoznali imao je kratku i dobro je zgledalo al sad kad znam kako mu stoji duga nedam mu ni da pomisli na sisanje!!!!!!
tava is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 03:17   #80
Quote:
Pino Mazzetti kaže: Pogledaj post
Srednje duga kosa generalno gledano baca na romantiku, vitezove, trubadure.
Da meni se takva bas svidja, kao vitezovi s jedne strane djeluju zanimljivo (inteligentno, plemenito) s druge strane to podsjeca na moralne kvalitete (hrabrost, lojalnost...) a jos uz to sto je plemenit, hrabar, on mi svira mandolinu pod prozorom i recitira lijepu poeziju u kojoj sam ja vila i kraljica.

Drugi fascinantni srednjekosasi su mi gusari. Naravno oni kao iz filmova ne oni prljavi grubijani iz stvarnosti. Gusar me otme i plovimo morima i trazimo blago, a kad on skace po jarbolima i mase macem bas mu je seksi kosa svezana sa crnom masnicom (ono tipa fletcher christian koga glumi mel gibson)

Quote:
Predlažem da se zamisle i o tome da su neki likovi iz tipičnih ženskih maštarija o grubosti i divljini često dugokosi:

a) drvosječa (zar u šumi ima frizera)?
b) pećinski čovjek / pračovjek
c) indijanac / divljak
d) vojnik iz ratova američkog sjevera i juga
Indijanci su mi isto totalno fascinantni ali jos vise Tahicani i slicni s juznog Pacifika. Ne oni mali debeli nego oni misicavi visoki s dugom crnom sjajnom kovrcavom kosom i s osmjehom, a u paketu se dobiva pjescane lagune, palme i skoljke. Mi tu tako zivimo i beremo kokosove orahe. Ali, bilo bi mi super da mi je taj lipi domorodac usput i intelektualac da ima faks ili dva, da je geek ili tako nesto tako da imamo o cemu pricat i filozofirat dok gledamo zvijezde pod tropskim nebom.

Druga vrsta dugokosasa koji mi je hit to je Argentinac koji plese tango i vide mu se napeti misici na bedrima pod crnim koznim hlacama, i mi tako jasemo kroz pampu prema Ognjenoj zemlji a duga kosa mu vijori na vjetru.

Eto moglo bi se rec da mi je duga kosa ocito sexy. Ali dugokose koje sam srela su uglavnom bili ili metalci ili tako nesto, manje zanimljivo od ovih gore opisanih slucajeva. Ti slucajevi su skroz ali skroz rijetki u danasnje doba a pogotovo na ulicama grada. smrc
nina kent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger