Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2017., 11:28   #1
Bjanko zadužnica

Pozdrav svima, trebao bi pravni savjet i pomoć.
Adria Management Consulting je jučer nazvao staru da imaju dokument koji treba podignuti.

Dotični dokument je Bjanko zadužnica iz 2008.godine i gospodična u toj firmi veli da bi mi dobili taj dokument treba se platiti 185kn jer inače se bilo tko može u njega upisati i potraživati navedenih 50.000kn.

Ja sam je pitao zašto se ona nije upisala i uzela lovu? Rekla je da nju osobno uskok i dorh provjerili i ovlastili za taj posao. Moj komentar j bio kao i Sanadera, vidoševića itd, ali otom-potom...

Kredit koji je ta bjanko zadužnica osiguravala je davno otplačen.
Dokument nije nikad nama predan, kao što nije ni stara otišla po njega.

Da li oni stvarno mogu sada tražiti novac za nekaj kaj nije njihovo?
Da li je stvarno ta bjanko zadužnica naplativa iako je ono kaj je osiguravala davno podmireno?

Npr. pravnica u RBA je rekla odmah zovite policiju i dorh jer je sve to protuzakonito. I taj odgovor mi je onak

Hvala.
xamaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 20:10   #2
Quote:
xamaxy kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, trebao bi pravni savjet i pomoć.
Adria Management Consulting je jučer nazvao staru da imaju dokument koji treba podignuti.

Dotični dokument je Bjanko zadužnica iz 2008.godine i gospodična u toj firmi veli da bi mi dobili taj dokument treba se platiti 185kn jer inače se bilo tko može u njega upisati i potraživati navedenih 50.000kn.

Ja sam je pitao zašto se ona nije upisala i uzela lovu? Rekla je da nju osobno uskok i dorh provjerili i ovlastili za taj posao. Moj komentar j bio kao i Sanadera, vidoševića itd, ali otom-potom...

Kredit koji je ta bjanko zadužnica osiguravala je davno otplačen.
Dokument nije nikad nama predan, kao što nije ni stara otišla po njega.

Da li oni stvarno mogu sada tražiti novac za nekaj kaj nije njihovo?
Da li je stvarno ta bjanko zadužnica naplativa iako je ono kaj je osiguravala davno podmireno?

Npr. pravnica u RBA je rekla odmah zovite policiju i dorh jer je sve to protuzakonito. I taj odgovor mi je onak

Hvala.
Odmah na Dorh.

Vlasnika firme poznaje google.
__________________
Nisam bio punoljetan kad su se kupovale dionice
sepeam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 17:44   #3
Stara je otišla na DORH i murju i na moje čuđenje jako su bili zainteresirani za slučaj. Vele da je to sad nekaj novog i popularnoga i da imaju već nekoliko primjera gdje su ljudi uplatili i došli na policiju pitati dal su trebali.
Hvala na savjetu.
xamaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 00:14   #4
Quote:
xamaxy kaže: Pogledaj post
Stara je otišla na DORH i murju i na moje čuđenje jako su bili zainteresirani za slučaj. Vele da je to sad nekaj novog i popularnoga i da imaju već nekoliko primjera gdje su ljudi uplatili i došli na policiju pitati dal su trebali.
Hvala na savjetu.
Pozdrav!
Evo i mene danas nazvali radi otkupa tri bjanko mjenice iz 2007.

Molim te info kako si riješio problem
__________________
I to je to
miš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.